Jump to content

Recommended Posts

Zettai Kareshi
l0RLLf.jpg

Заглавие: 絶対彼氏
Заглавие (romaji): Zettai Kareshi
Познато още като : Absolute Boyfriend

По мангата на:Yuu Watase. no Koibito Robot / The Completely Perfect Boyfriend Robot
Жанр: романтичен, комедия
Епизоди: 11 + спешъл
Субтитри: Български

В ролите:
Hayami Mokomichi - Tenjo Night (Knight)
Mizushima Hiro -Asamoto Soshi
Aibu Saki -Izawa Riiko
Sasai Eisuke - Shirasagi Yuki
Ueno Natsuhi - Ito Mika
Satoi Kenta - Hirata Hajime
Nekoze Tsubaki - Adachi Kyoko
Komoto Maki - Sato Nozomi
Kaji Masaki - Tanaka Yoichiro
Yamada Meikyo - Asamoto Shiro
Minemura Rie - Yoshioka Tetsuko
Erena - Ono Chiho
Sakuragi Ryosuke - Morikawa Yasushi
Watanuki Shoichi - Dei Takeru
Irie Jingi - Hayashi Kota
Yamamoto Kei - Asamoto Kazushi
Nakamura Shunsuke - Asamoto Masashi
Sasaki Kuranosuke - Namikiri Gaku
Maya Miki - Wakabayashi Fujiko


Сюжет: Създателите на роботи Kronos Heaven най-накрая създават "Night Tenjo", перфектния човекоподобен робот, програмиран да се посвети и да бъде напълно предан към любимия си. Компанията избира работничката Рийко Изава до участва в 5-дневен пробен период . Първоначално Рийко приема Найт само като домакин. Но когато разбира колко дълбока е предаността му към нея, Рийко започва да се влюбва в него. В любовния триъгълник се присъединява и Асамото Соши, виден млад ръководител в компанията, където работи тя, който има чувства към нея...
:essub:


Свали с английски субтитри: ТУК
С български субтитри: :subs: ТУК, ТУК 

Онлайн с български субтитри: :subs: ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2010 година ще се правят и корейски, и тайвански вариант. :)

За корейската - DramaWiki

За тайванската за сега само разбрах, че ще участва WU CHUN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно филмче и очарователен актьорски състав! Главната актриса е много голяма сладурана, а като цяло филмчето приличана аниме с живи хора. Хем смях, хем романтика, типично за японски сериалчета от този тип, а и Хиро Мидзушима е по-приятна гледка тук, от колкото в Токио Догс.

П. П. Песента в края на епизодите много ми харесва, ако някой знае от къде може да се дръпне, да пише, моля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента~ (надявам се да е тази)

Вмомента го гледам, но най-много си харесах Соши като герой. А Найт ми е един такъв.. тъпичък :D Знам го, че ще се оправи. Чела съм мангата, но няма как да не ми стане смешно като го гледам вмомента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Hayami Mokomichi много добре си изигра ролята на "влюбения" робот! Много е интересно да гледаш развитието му от робот в "човек" и чувствата, които изпитва. Много ми хареса всички актьори как си изиграха ролите. Спешълът направо ме разби като го гледах - просто уникално сериалче! Налегна ме чак някаква мъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го най накрая сериалчето и благодаря за превода

Стигнах до някаде и нз да продължа ли ,смисъл симпатизирам и на Найт и на Соши обаче осещам,че ще има наранени,смисъл сега и като взе да се променя Найт.Тъжно ми става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно. Няма наранени (много)! Това е японски сериал все пак.

Смятам, че почитателите на корейските драми могат да му обърнат внимание.

И още нещо... Спешълът е продължение на историята... Да не пропуснете да го гледате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сериал, който на мен лично много ми допадна Имаше си всичко: и романтика, и малко драма, и много забавни моменти и най-важното напълно логичен финал Благодаря на целият екип за БГ превода, златни сте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво логичен,ама и след 10 и след спешъла направо все едно река потече Ще взема да се откажа да гледам сериали вече хех

Иначе много ми хареса,трогателен от всякаде и си заслужава да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еee това беше един от най-хубавите японски сериали,които съм гледала. Рейко е най -хубавата и сладка японка,която съм виждала до сега в японските филми,а Найт най-високия японец Накрая ми стана много тъжно,но като цяло имаше много забавни моменти,особено когато Найт пред всички и казваше колко е обича,а тя все се правеше на луда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми хареса филмчето.Много беше сладко,Мизошима беше страхотен както винаги.Робота беше перфектен.Даже не мога да си представя как актьора ще се държи като нормален човек :D Наистна сериала не е за пропускане,мисля че ще се хареса на доста хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филма,доста се посмях от началото до края.Любимия ми момент беше когато Мика каза на Найт да я изпрати до тях и отговорът му беше адския: " По пощата или с куриер " :lol: :lol: Мокомичи си изигра перфектно ролята,не искам и да си представям обаче колко време са заснемали някои от сцените ахаха,наистина е трудно толкова перфектно да докараш образ на робот,но според мен той се справи брилянтно :blink: Рийко беше супер сладка особено когато постоянно се опитваше да замаже положението след Найт :lol: Жалко,че накрая нещата се развиха така,връзката робот-човек щеше да е интересна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня че на един дъх го изгледах че и си го запазих на дискове.Бях пробвала мангата и ми хареса ,но сериала си беше върха.Пак любим актьор...актриса за която са зарадвах защото и бях гледала негативен песонаж и тая и роля ми оправи мнението ,ужасно е сладка :ДД

Допоследно се двоумях за кого искам да си я сватосам... и естествено Хиро си ми е на сърце :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквах да се влюби в Робота, ама много ми хареса сериалчето. За два дена го приключих. Лек и забавен, малко напрежение разгорещява допълнително атмосферата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е живо аниме, но пък е много приятно за гледане. Каста е супер, включително и гостуващите звезди, по-точно Абе.

Стана ми жал за Найт. Доста шантава ситуация... Жена, влюбена в робот. Това може би е най-интересният любовен триъгълник. Накрая се случи каквото се очакваше... Все пак невъзможни неща. (малко реалност, допада ми, макар че ми стана мъчно за Найт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, аз си бях тийм Соши от началото XD Даже Найто ми стана неприятен, защото пречеше на Соши един вид, а пък аз Хиро много си го харесвам XDDD

Иначе не ми хареса кой знае колко о.о Странна ми беше любовта на Рийко към Найто, чак толкова да го обичаше о.о Ама пък що не XD Абее да кажем, че и по-добри сериали съм гледала XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми драмичката определено ... !! Започнах я заради Mizushima Hiro ! После започнах да симпатизирам и на Найто,но до края си бях за Хиро .... Все пак съм пристрастна ... !! Главната актриса беше голяма сладурана.Беше ми много позната и се чудих от къде и после се сетих , че съм я гледала в Buzzer Beat ... Много приятна драмичка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...