Jump to content

Late Blossom (2011)


Recommended Posts

spacer.png

Late Blossom ( 2011 )
Страна: Южна Корея
Жанр: Драма
Режисьор: Choo Chang Min
Времетраене: 01:57:54

Участват:
LEE Soon Jae
Yoon So Jung
SONG Jae Ho
KIM Su Mi
SONG Ji Hyo
OH Dal Soo

Две възрастни двойки. Грубоватият Ким Ман Сок, който разнася мляко рано сутрин, среща самотницата Сон на улиците на беден сеулски квалтал. Зародилите се чувства го карат да се чувства по-млад и животът му да придобие нов смисъл. Джанг Кун Пон работи като пазач на автопаркинг. Той не може да си представи живота без съпругата си, която страда от болестта на Алцхаймер.


Великолепен филм, който няма да остави равнодушен никого. Филм, посветен не на старостта, не на смъртта и дори не на живота, а на ЛЮБОВТА.

:essub:
Свали с :subs:: :click: и :click:
Свали с български и английски субтитри: :click:
Свали с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано повечето хора да не си мислят, че историята е пенсионерска, за пенсионери. Напротив, точно май младите трябва да го гледат. Как го казах, все едно аз съм на 60 :)

Само суперлативи мога да напиша за филма! Толкова трогателен филм не бях гледал отдавна! Изобщо не се плашете от историята, а давайте смело напред ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано повечето хора да не си мислят, че историята е пенсионерска, за пенсионери...

 

Въпреки, че предварително прочетох този коментар, точно с такава нагласа тръгнах да го гледам :D

След като го изгледах установих, че d3Mn е била права, но все пак този филм ми подейства доста депресиращо...Ясно, че всички сме се запътили за там, но темата не ми е от любимите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d3Mn е момченце :)

 

Филмът е страхотен. Кастът са класа, историята е прекрасна, изобщо целият филм е великолепен. Но определено не става за тийн аудиторията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки възрастта на главните действащи лица, това е един от най-романтичните филми, които съм гледала напоследък. Това е живота, хора. Минава бързо и те сбръчква. Някои цял живот живеят с любовта, а други я откриват късно. Но е хубаво все пак да ти се случи, както и да получиш име преди да си отидеш.

Актьорите бяха невероятни. Голяма част от младежите, които всички харесваме, има много хляб да изядат преди да стигнат нивото им. Да ви кажа, искаше ми се да им извикам по едно време: "Евала, хора. Справихте се страхотно."

В крайна сметка, филмът се оказа повече от добър.

10/10 от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първия ми корейски филм.., и даже случайно попаднахме в торентите на него.., не се запалих както след Хилъра по корейските продукции, но определено запомних почти всичко от филма, а са минали толкова години откак го гледахме

 

културния шок още ме държи-за нещата от бита, обичаите, фактите(хора без име..), но наистина темата за любовта беше много различно и интересно представена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...