Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Over My Dead Body (2012)

Страна: Южна Корея

Българско заглавие: Само през трупа ми!

Премиера: 29 март 2012

Времетраене: 110 мин.

Жанр: Криминален, Драма

Режисьор: Wu Seon Ho

IMDB

 

Участват:

Lee Beom Soo - Baek Hyun Chul

Ryu Seung Beom - Ahn Jin Oh

Kim Ok Bin - Han Dong Hwa

Yoo Da In - Jang Ha Yeon

Oh Jung Se

 

Резюме: Историята се върти около трима основни герои и тяло. Един мъж фалшифицира собственото си самоубийство за осигуряване на пари, а други двама решават да използва тялото за откуп. Филмът има елементи на социалната сатира и черна комедия. В центъра на комедията са различните и неочаквани ситуации, които се случват на героите...

 

:essub:

 

С български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

С български и английски субтитри :click:

С руско озвучаване :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм е голяма лудница. Като цяло не бих казала, че се е получило перфектно, защото има още неща за доизпипване. Но повечето от сцените са супер забавни, даже някои и остроумни бих нарекла. Актьорската игра е един от големите плюсове. Lee Bum Soo и Ryu Seung-beom правят филма! Особено Ryu Seung-beom е страхотен, с кеф си го гледах! И второстепенните актьори са все известни образи: Jeong Man-Sik, Ko Chang-Seok. Най- малко впечатление ми направи Kim Ok-bin. Някак си ми беше невзрачна(е с изключение на розовата коса).

Опитали са се да прекарат уж нещо драматично и романтично, но не се е получило.

Готин е филма, на мен лично ми хареса. Става за да се посмее човек(ако схване хумора на някои места).

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен трилър. Изгледах си го на един дъх и дори успяха да ме изненадат два пъти. :lol: Почти не се наблегна на драмата, което си беше голям плюс. Комедийните моменти - задоволително количество, заради които няма да недоволствам и за финала, както и за малките пропуски в сюжета.

Благодарности на преводача и редактора. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха се посъбрали доста шантави образи в този филм. Всеки се открояваше с неговата си всъщност.

 

 

Хареса ми и това, че имаше доста обрати и през 5-10 минути се сменяха "отборите" с по-голямото надмощие. Очаквах и двамата главни да вземат да се разцелуват, но пак приятно ме изненадаха и не го бяха усладнили излишно. Гордея се с корейците :D

 

 

П.П.: Май трябва да се добави и "Комедия" като жанр.

Редактирано от d3Mn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше и по добре да се представят братята корейци ,но и така не се оплаквам. Принципно си падам по черните комедии и в случая не останах разочарован. Е не е от класата на миналогодишният ми първенец " Head" но така и така се правят малко подобни филми,няма да се оплаквам я :) Доста комични недоразумения се случваха ,а и историята не беше никак зле.

Не търсете някакъв голям смисъл в филма или някакви сложни човешки взаимоотношения. Просто се настанете удобно пред мониторчетата и се насладете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително шантаво заглавие и като цяло доста интересно поднесен сюжет. Не е филм, който ще запомня за дълго или ще седна да гледам втори път, но определено ми беше забавен и ме разтовари. Каста се представи на ниво и успя да компенсира слабите звена в сюжета. Ако трябва да давам обща оценка за видяното слагам 6/10. Благодарности за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...