Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Love Phobia 도마뱀 (Do-ma-baem)

 

Държава: Южна Корея

Година: 2006

Жанр: Романс

Режисьор: Kang Ji Eun (Дебют)

 

В ролите:

Kang Hye Jung

Cho Seung Woo

Jin Kyung

 

Сюжет: Във филма става въпрос за момиче, което си мисли, че който я докосне, ще умре. :) Каква ли е тайната ѝ? Гледайте филма, за да разберете. Резюмето се получи малко в стил X-man, но във филма става въпрос и за отвличания от извънземни, така че феновете на X-files също ще останат доволни :D

 

Коментар: Не пропускайте това сладко филмче! ;) Актьорите в главните роли били двойка и в реалния живот по време на снимките (а може и още да са, кой знае). Предполагам, им е било доста забавно на снимките. Имам няколко много любими сцени, но няма да говоря за тях, да не оспойля нещо. Според мен филмът се е получил много добре. Колкото по-малко подобни сте гледали, толкова повече ще ви хареса ;) Хубаво обаче си е хубаво, независимо от всичко. Финалът е страхотен.

 

С ВГРАДЕНИ АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много много много хубав филм! Красива история... в началото се посмях, после си поплаках! Който не го е гледал бързо да поправи грешката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е прекрасен! Седнах да го гледам заради Kang Hye Jung и Jo Sung Woo( на който много му тичат романтичните роли... още си го спомням в The Classic). До средата на филма си мислех, че ще да е като I'm a Cyborg, But That's OK, ама се оказа що годе нормална романтична драма( доколкото може :lol: ) .. Ari какви неща измисляше и Jo-kang щото си е пабо и вярваше. Сладури! Толкова да ме радваха като двойка( може би това, че и реално са били заедно се е отразило). Поревах си малко(доста), особено на края. Филма има много силни моменти( дали забавните, или романтичните, или тъжните) и е странен(поне докато не се изяснят нещата), но точно в това му е силата!

И нещо, което ми направи впечатление, думите дето казваха, че са име "kim soo hamu.. kubukiwa durumi.... chichikapo sarisarisenta" са същите думи, които Hyun Bin повтаряше в Secret Garden.. Така и не ми е ясно какво значат.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз тука никога няма да забравя сцената в която за да не избяга й завърза обувките за масата. Много много големи сладури! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...