Jump to content

Recommended Posts

91NTPRrnPVOzKD8i0h0X7XekS74.jpg

 

jcdXz.png


Rich Man, Poor Woman (2012)
Страна: Япония
Също така известен като: Ricchiman Puauman
Година на излъчване: 2012 - Юли – 09 старт
Време на излъчване: Понеделник 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Романс, Комедия
Канал: Fuji TV
Епизоди: 11
Режисьор: Masaki Nishiura, Ryo Tanaka
Субтитри: Aнглийски

Участват:
Oguri Shun as Hinata Tooru
Ishihara Satomi as Sawaki Chihiro
Aibu Saki as Asahina Youko
Iura Arata as Asahina Kousuke

Furikawa Yuki като Kuga Tomoki

Ayano Go

Suda Masaki като Sakai Takahiro (епизод 5)

Резюме: 29-годишният Toru Hinata (Shun Oguri) е президент на ИТ компания. Той има много личностни недостатъци, но чрез комбинация от шанс и късмет, става милиардер от страниците на списание "Форбс". От друга страна, Sawaki Chihiro (Ishihara Satomi), студентка от Токийския университет се посвещава на изучаване и квалификация, за да облекчи пътя в живота си, но все още не може да си намери работа. Chihiro и Toru се срещат чрез странен обрат на събитията и ненадейно се влюбват...
:essub:

Сваляне с български субтитри :subs: :click: :click: 

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

 

 

3hG389y.jpg

 

Rich Man, Poor Woman in New York Sp (2013)

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен първи епизод, Шун тук е много готин :lol: не зная защо но сериалчето ми напомня малко на Protect the Boss :D препоръчвам го....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз за първи път точа лиги по Шун :blush: Много са го спретнали.

Хубава първа серия, музиката също ми хареса.

 

Излязоха английските субки :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах вече първите две серии. Казвах, че японско гледам много избирателно. Обаче с Огури Шун и още двама, гледам всичко. А тук - страхотни първи две серии, а Огури просто невероятен, великолепен, нямам думи. Само бързият говор ме смаза в началото, но иначе... прекрасна игра. Ролята на рискуващ млад бизнесмен, забравящ имена и лица много му подхожда. А японците са го направили по съвсем различен начин от всичко, което съм гледала с него. Засега мога да кажа само, че съм възхитена. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам подобен тип истории, а тази си личи, че е много добре направена. Излишно е да казвам, че и Огури помага много. :D

И аз съм възхитена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще похваля продукцията. Много добър подбор на акьорски състав. Силно рамо на Шун дават Арата и Сано Широ. Арата за около година се появи в 3 телевизионни продукции, което ме навежда на мисълта, че вероятно няма филмови предложения или е решил да се пробва и в тази област - разбира се, успешно.

Гледах само първата серия и тя ми направиви изключително приятно впечатление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да се допълня. Явно този сериал започна толкова впечатляващо, че доста е ангажирал мозъчните ми клетки...

 

Номера с обувките в университета, боже, как му блестяха очите и как бързо говореше. Скулите чак му се движеха на Огури. И май не я запомни само заради името /според това дето си сподели/.:D

Абе, тая зам. министърка да не се окаже майка му? Ей :lol: , не ме оставя на мира това сериалче. Поне да бяха повечко серии на седмица! :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се страхотно сериалче, а и каста са го подбрали добре smile.gif Излишно е да коментирам Шун и актьорските му заложби, но...той е невероятен както винаги viannen_61.gif Благодаря на pe6ito че се е захванала с превода panda-145.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незная защо спрях да гледам японско дали е заради това,че много от главните актьори ми изглеждаха все едни грозновати,слаботелесни. :lol: Но в тази драма определено всичко ми харесва,главните и второстепенните актьори са много хубави, и сюжета също ми харесва. :yes:

 

А и главният герой ми напомня на един друг само,че от корейски сериал " Lawyers of Korea".Както там милиардерът ходеше бос,забравяше и двамата голями сладури.Вярно е,че тук нашето момче забравя защото има заболяване, а и е много по красив и по секси. :P

 

Благодаря за превода! :bow::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук и аз съм на клона за Огури и компания, като крастата се задълбочава сериозно, щом почнах да ги гледам първо без субтитри, после втори път със. Знаех си, че поне японските текущи не бива да захващам, но тук каузата беше загубена предварително. Страхотен каст, и двамата главни ми харесват много и се справят великолепно - единият като японската IT версия на доктор Хаус, а другата - задължителното идиотче (Уилсън), което би застанало и на челна стойка за нашия темерут, с което неволно подхранва изблиците на гения му.

От друга страна и двойката втори цигулки са много успешно подбрани за образите си на границата между това да ги понасяш и даже малко да ги харесваш и това да ги пречукаш с най-близкия тежък предмет в моментите, когато пречат на двамата млади точно в проблясъците на осъзнаване...

Клише до безобразие, обаче в такова изпълнение не мога да кажа и "копче". Даже казвам "Искам ощеее!" :lol: И останах без нокти от нетърпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всяка сравнително нова версия на пакет с кодеци ще ти свърши работа.

Иначе ако държиш да ползваш чист плеар то MPC-HC е подходящ. То и в пакетите се разчита на него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Епизодите ще бъдат 11.

 

Само? :cry:

Световна несправедливост! Аз съм свикнала стандартните корейски бози да са 16-20 серии. Сега пак трябва да гледам Хана Кими, за да лекувам абстиненцията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една серия на седмица!!!! Гадни малки жълти японски садистчета! :mad2: Обаче съмсе закачил на куката и няма отърване. Отивам да си пусна "Tokkan", докато дойде понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще оцелеем до понеделник. Изгледах снощи първите пет епизода, сега ми останаха само два :cry:. Страхотно зарибяващ сериал. А тая кака просто цепи мрака, как само си играе ролята на полуидиот, много ме кефи. За Шун не е необходимо нищо да казвам, да не се повтарям с другите. А и чудесно болестно състояние са му измислили, добра почва за поникване на всякакви недоразумения :lol: . Много, много ме радва таз сериалка и туйто. Все се заричам да не започвам текущи сериали, ма и аз съм на клона...

Между другото, само на мен ли не ми сработи линкът за английските субтитри? Аз ги свалих оттук :click: за серии 6 и 7, ако има нужда някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си ги вчера от замунда ^.^ !

Не знам защо ама картината ми се разминава със звука, който слава Богу си върви със субтитрите.

Както и да е - оправям се и знам за какво става въпрос. :lol:

Иначе стана доста интересно. А това за 1 епизод на седмица - аз ще полудея !! Ще почна даскало, а сериалът още няма да е съвршил. :cry::mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристрастяването към този сериал е наистина неизбежно! Сега ни остава да чакаме и само да чакаме...Дано развият сюжета както си трябва :)

Е, аз все пак съм изгледала само първите 4 епизода, но на един дъх (висях до 3 часа посред нощите, но не ми пука, дори и заспала на работа, се чувствам чудесно)!!!

Нарочно не бързам да изгледам всичките 7, излезли до момента, тъй като после ще ми е мнооооооогооо сивоооо. Даже днес сутринта се чудех на себе си - защо толкова малко японски сериали съм гледала :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...