Jump to content

Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna (2012)


Recommended Posts

73347l.jpg

 

Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna

 

Оригинална творба: Monkey Punch
Озвучават: Курита Каничи, Кобаяши Кийоши, Саваширо Миюки и др.
Тип: ТВ
Жанр: комедия, екшън, приключенско
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 2012
Епизоди: 13
Времетраене: 22 мин. на епизод
Резюме: Много хора стават жертва на нова подозрителна религия. Люпен III-ти се внедрява в тази група, надяващ се да открадне съкровището, което лидерът им крие. Там той среща красива и запленителна жена, която е очаровала и лидера. Това е историята на Мине Фуджико, когато тя за първи път среща Люпен, най-великият крадец на времето си.

 

Линкове: 

- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, една от любимите ми поредици... тъкмо разбрах, че през ноември ще излиза нов спешъл на Лупан. Супер!

Няма нещо, което ако намеря, не гледам,относно всичко свързано с Лупан. Нещо като куку колекционер съм xD

А колкото до този сезон - със сигурност беше насочен предимно към събиране на нови фенове. Беше голямо предизвикателство за публиката с тази си анимация. Атрактивно и неочаквано. Даже на моменти и страшно!

Хареса ми, че спазваха характерите на героите, макар и да ги бяха направили твърде сериозни и мрачни на моменти. Единствено Гоемон си беше просто Гоемон, какъвто винаги си го знаем. Самият Лупан си беше вече баш като Лупан - обикновено се прави на тъпоглав, но тук го бяха ошлайфали. За Джиген също не мога да се оплача... Фуджико не беше нашата Фуджико, но... Нали анимето бе по-сериозно, не с характерната комедийна линия, която обикновено поддържа откакто се е появило по екраните... О, като говоря за комедия - единственото най-най-променено нещо беше милият ни Зенигата... честно казано, като лудия инспектор от преди си му отива повече.

А пък колкото до новите сеюта - мъчно ми е за Ная Горо, много е жалко, че няма да можем да го чуем пак. От друга страна е добре, че го смениха - горкият се измъчи много на предишния последен за него спешъл. А новият седи някак още твърде не на мястото си при Зенигата, но някак все ще се свикне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...