Jump to content

Cheers From Heaven (2011)


Recommended Posts

spacer.png

Оригинално заглавие: Tengoku Kara no Yell
Алтернативно заглавие: Cheers from heaven
Българско заглавие: От небето

Линк към AsianWiki
Линк към IMDB

Режисьор: Chikato Kumazawa
Държава: Япония
Година: 2011
Жанр: Драма
Времетраене (в минути): 114

Актьорски състав:
Hiroshi Abe
Mimura
Nanami Sakuraba
Masato Yano
Win Morisaki
Shuhei Nomura
Keita Tanabe

Резюме: Когато собственикът на магазин за бенто разбира, че група ученици от местната гимназия няма къде да репетират, решава сам да построи студио, но за да го използват децата, трябва да спазват някои правила - да уважават останалите, да бъдат съпричастни, да имат добри оценки в училище.

Допълнителна информация:
По историята на Хикару Накасоне, който е помагал на учениците до ноември 2009 г., когато умира от рак. Филмът е заснет в родния град на Накасоне.



:getsubs:


С български субтитри
С български субтитри 2

С български и английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

 

Лично мнение: Много ми допадна героят на Абе - оптимист, който вярва в хората и е готов да им помогне, без да очаква нещо в замяна. Точно мой тип филм за мечтите, приятелството, вярата и силата да се справяме с лошите неща в живота. Децата се справиха много добре, Яно и Морисаки ми направиха силно впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив филм. Трудно и мудно започва, но когато го изгледах хем бях ухилена до уши, защото остави една много приятна тръпка, хем бях много натъжена,  върна ме назад във времето.......заслужава да се изгледа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен филм за порастването, за важните неща, за живота, който продължава и за възможността да направиш нещо, което ще остави следи! Заслужава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде устряхте да свалите филма? В БГ торентите няма сийд, руския линк не работи, пробвах в рутракер-там изобщо го няма :( В нет също не излиза целия филм, с всички възможни заглавия провбах... Плииийс хел миии с идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/10/2018 at 4:17 PM, tikitoliq said:

Благодаря, за пръвия линк нямам регистрация, а втори линк съм го свалила, явно се налага да чакам да се включи единствения, който има филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Кева написа:

Дано не съм аз , че ми гръмна лаптопа. А азията не беше ли отворена за регистрация тия дни ?

Беше, ама май приключи. Поне при мен го  няма онова известие за свободна регистрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...