Jump to content

Totani Kimito (Тотани Кимито)


Rie

Recommended Posts

spacer.png

Име: 戸谷公人 (とたに きみと) / Totani Kimito
Професия: актьор
Дата на раждане: 7 май 1990 г.
Място на раждане: Шинагава, Токио, о-в Хоншу, Япония 
spacer.png
Зодиакален знак: Телец
Кръвна група: В
Височина: 184 см
Агенция: Amuse
Хоби: спорт, музика, отглежда папагал, котка и кучета
Умения: баскетбол, калиграфия
Сайт: Kimito Totani Official Site


Филми:

Tokyo Legends II: Distorted City of Anomalies | Tokyo Densetsu: Yuganda Ikei Toshi (2014)
Ima, yari ni yukimasu (2012) като Сатору
Kamen Rider x Super Sentai: Super Hero Taisen (2012) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд
Train Brain Express (Take the 'A' Train) (2012)
Masked Rider Den-o Trilogy The Movie Episode Yellow (2010) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд/
Kamen Rider x Kamen Rider Double & Decade: Movie War (2010) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд/
Kamen Rider Decade: All Riders vs. Dai-Shocker (2009) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд/
Last Operations Under the Orion (2009) като Хироши Ямашита
Cho Kamen Rider Den-O & Decade NEO Generations: The Onigashima Battleship (2009) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд/
Tsubaki Sanjuro (2007) като Коношин Моришита

Сериали:

Tenshi no Naifu (2015, еп. 4)

Dr. DMAT (2014, eп. 10) като Коджи Кубо

Kasouken no Onna Season 13 (2013, eп. 7) като Яцу Кацунари

Perfect Blue (2012, eп. 4) като Масафуми Акисуе
Kamen Rider Decade (2009) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд/
Samurai Squadron Shinkenger (2009, eп. 20) като Дайки Кайто/ Камен Райдър Диенд/
Scrap Teacher (2008, eп. 2) (в ролята на ученик)
Gokusen 3 (2008) като Кимито Такахаши

ТВ филми:

Saturday Wide Theater (2013) като Такеши Йошиока

Gokusen 3 SP (2009) като Кимито Такахаши
Kyo wa Shibuya de Rokuji (2008)

 

Мобилна драма:

The Amazing Love Story (2014) като Шин

ТВ предавания:

Gochidan Recipe (2012-2013)

Театрална сцена:

Boku to Aitsu no Sekigahara (2015)

One Week Friends (2014)

Calendar (2013)
Tumbling vol. 4 (2013/ 2014)

Robotics Notes (2013)
Sora (2013/ 2014)
Martini (2013)
Souga (2012/ 2014)
Jewelry Hotel (2012)
Ao no Exorcist (2012)
Hello, Yesterday (2012)
Sengoku Basara 2 & 3 (2011/ 2012)
Pinocchio/ Black & White Project 02 (2011)
Keep Out! (2011)
SAMURAI Banka ~ Boushuu Bakumatsu hen (2011)
Shinjuku Backstreet (2011)
Black & White Project 01 (2010)
Tensei Hakkenden (2010)

Други негови участия: Super Handsome Live – 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 г. – сценични представления с колегите му от агенция Amuse; The Game ~Boy's Film Show~ (2010);
Monopolize (2010) DVD; видеото на FLOW – Arigato заедно с Юрико Йошитака и редица фотосесии за списания Cast Prix Zero, Sparkle, Hero Vision, Good Come, Neo Actor, PATi Act.

 

Представяне и лично мнение:
Открих Кими-чан в сайта на Amuse преди година. Бях изгледала вече един сериал с Харума Миура и се рових за повече информация. Така открих и сайта на агенция Amuse, а оттам видях и профила на Кимито. Започнах малко по-малко да чета, да попадам на новини, но все още не бях гледала нищо с него на екран. Получи се така, че започнах и да следя редовно неговия личен блог. Опознах го преди изобщо да съм гледала каквото и да е с него на екран. Млад е, налага се, но определено най-паметна е ролята му на Дайки Кайто (Kamen Rider Diend) в Kamen Rider Decade, в който си партнира заедно с Масахиро Иное. С Кими-чан се запознах на екран есента в една малка негова роля на японски войник в Last Operations Under the Orion (2009), а вече и прегледах някои от епизодите на Decade. Не зная кога ще ги изгледам, за радост епизодите тук са само 31 (всъщност неговият герой се появи в 9 епизод), но интерес и тук имам.
Кимито за мен е познат и като приятелчето на Шу Уатанабе. И двамата са част от агенция Amuse и много близки приятели (и райдъри). Следя кариерата му, мисля тепърва предстоят и още изненади от него. Пореден талант в тази агенция.
Реших да направя темата и по случай неговия рожден ден – 7 май, но тъй като я завърших снощи, реших все пак да я пусна още днес, а в понеделник отново ще имаме повод да се отчетем.

 

Видео:

 

 

 

 

Снимки:

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.pngspacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

С Масахаро Иное и Рьота Мурай

spacer.png

С колегата си Рьота Мурай

spacer.png

С Дори Сакурада

spacer.png

като Дайки Кайто (Kamen Rider Diend) в Kamen Rider Decade (2009)

spacer.png

spacer.png

С колегите си от Amuse - Шота Мацушима, Дори Сакурада и Харума Миура

spacer.png

На театрална сцена в Ao no Exorcist (2012)

spacer.png

Тази снимка оставих за финал. Направена e миналата година в края на декември на Super Handsome Live 2011 с тримата райдъри - Шу Уатанабе, Кимито Тотани и Дори Сакурада.

spacer.png

 

 

Редактирано от bealonenomore
Обновяване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познат ми е само от Gokusen 3 и Black & White и затова не бих казала, че

съм видяла много от потенциала, с който разполага този актьор, но съм сигурна, че

ще имам доста възможности в бъдеще.

Много бих искала да гледам, някои от останалите театрални постановки, но

доста трудно се намират.

 

Няколко снимки и от мен.

Първата е от Pinocchio.

spacer.png

 

Заедно с Масахиро Иное, Рьота Озава и Казуки Шимизу

spacer.png

 

Заедно с Шу Уатанабе.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не можа да изтраеш до 7-ми!
По-добре, но съм леко неподготвена. По-късно ще кача снимката с Диенд от Ейгамура. Докоснах им ръцете - на него и на Дикейд. Знаех, че отвътре костюмите са кухи, но са направени така, че да изглеждат като истински.
Кимито е възпитаник на Хорикоши.
Много е хубаво, че Кимито продължава участията си на сцената. Отдалечава се от киното и телевизията. Там само чрез райдърите се изявява, което също не е малко.
За първи път го видях в райдърска роля. В еп. 9 на Дикейд той се появи с гръм и трясък. Тсукаса беше своенравен, импулсивен и непокорен, но Кайто го биеше по всички параграфи. Костюмът му беше като излязъл от бъдещето, а с оръжието си направо се сливаха на екрана. Като прибавим и странните му наклонности да си присвоява разни неща от световете, описаният персонаж е истинско попадение за подобен тип сериали.
Рие, сигурно някъде си видяла нова височина, понеже на повечето места е писан 1.81 см. За кучетата му съм срещала бройка 5, но това е бегла подробност. Интересно е, че е тренирал киокушин. Доста от младите таланти имат умения и в бойните изкуства.

 


Още един важен стейдж, в който участва - Sengoku basara 2
spacer.png

spacer.png

Снимките от Ао но екзорсист са съвсем нови. Не съм ги виждала. Ето още.
Тази поза не му е съвсем непозната.
spacer.png
Тук е с Кимура - ще играят двама братя
spacer.png
spacer.png
С Ма-кун
spacer.png
И Мурай Рьота
spacer.png
spacer.png
spacer.png


Страшно се зарадвах, че са му дали роля в Jewelry Hotel. Това е стейдж с момчетата от Амюз, но там подбират всеки път по няколко души, а не ги включват всички, както правят в Черно и бяло сегментите. Общото в тази сценична поредица е, че в нея става дума за бижута. Първите две подобни представления (Мистичният топаз и Черната перла) бяха странна смесица от комедия с детективско-гангстерски елементи. Имам големи очаквания от новия замисъл, след като преди време се забавлявах с Черната перла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърце не трае. Снощи късно я завърших и реших, че днес ще я пусна, а това е повод на 7 май отново да се отчетем с публикации тук.

 

Да му оправят мерките. Това го зная лично от него (споделял е в блога си), за това и съм написала 183 см., а и е малко по-висок от Шу. Кучетата не зная колко са на брой, онзи ден пак беше качил снимка на папагала. За тях не споря, може и пет да са, просто написах, че отглежда кучета, а и знам, че е повече от едно. Ако някой открие точната бройка ще ги поправя. Не ми се е сторило важно, за това и просто го написах. Виж котката и папагала зная, че са по едно.

 

Това е последната ми тема (трета при актьорите) в този форум. Наистина край. Навих се изобщо да я направя и заради ukio, а и за да представя приятелчето на Шу. Стигат ми тази, на Соске и Юки, които ще трябва да поддържам и обновявам с информация. За повече нямам сили. Трима мъже ми лежат на ръцете, не е малко. Време бе да направя и аз тема на някой от агенция Amuse, че май много ви занимавах. Аз вече си показвам червен картон за правенето на нови теми и само ще чакам наготово да ми пускате по някоя изненада от време на време, а аз да пиша (ако естествено имам какво). Кацухиро Сузуки, Рьота Озава чакат и те своя ред. Мислете ги.

 

Кимито го очаквам на 24 май да сготви в Gochidan Recipe - тофу. Тази рецепта му е подготвена за него. Ще го видя какъв готвач е и той.

 

Виждам, че Dark_Angel е сложила и снимката с Шу от 17 април и тяхното участие в сателитната телевизия WOWOW по повод излизането на Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen. Естествено, че няма да мине и тази тема тук без солидна порция "Шу Уатанабе".

И на финал ще публикувам една много любима за мен снимка, въпреки че е малко мъглява (за това обаче е виновен фотографът, не го зная кой е, но подозирам, че може да е и Рьота Озава), но се виждат и четиримата ясно. Кимито я пусна в края на месец февруари в блога си и е от партито по случай приключването на снимките на Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen (2012).

Любима ми е тази снимка, защото на нея са четирима много любими мои млади японски актьори, които са ме спечелили с дадена роля и отлично изпълнение, а именно: (от ляво на дясно) Юки Ямада, Шу Уатанабе, Кимито Тотани и ... и... Шион Цучия (този фъстък!).

 

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

Ето я моята среща с Диенд.

 

Още една снимка от промоционално събитие. Рекламират райдърската продукция усърдно. Децата ги обожават. Забелязах, че момченцата като се снимат, правят пози на супергерои. Ние също прихванахме нещо от тях: "В райдър превърни ме!"

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пози ли? "Henshin!" и всички хлапета пощуряват от радост. В Япония (наистина и аз сама се убеждавам, а и когато чета henshinjustice) е голяма мания при малки и големи. Не случайно и Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen оглави класацията веднага. Всъщност Кимито много похвали продукцията.

 

 

tumblr_lxebolVMOg1qdonfgo1_500.gif

 

 

Дайки Кайто, Цукаса Кадоя и Гокай Ред също ли успя да ги видиш на живо или това е просто снимка, която си сложила от представянето на Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen преди дни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

Не, в Ейгамура имаше само нинджи и самураи, с които да се снимаме на живо. Ако райдърите бяха там, щяхме да сме до тях на снимката. Второто фото е от фейсбук, от фен страницата на Рьота.

О, да! Това са любимите ни пози. Хеншин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бързо съм днес, но не мога естествено да го пропусна.

 

Otanjoubi Omedetou!

 

Всичко най-добро му пожелавам. Снощи го четох, когато публикува късно вечерта (в Япония вече бе 7 май). Благодари на всички за подкрепата, също и на феновете си, на тези без, които не би стигнал до тук. Усмихнах се широко, когато прочетох, че се чувства все още незрял, тъй като е само на 22 години, но ще даде всичко от себе си, за да израсне като човек.

Довечера може би ще публикува и снимки (разбрах, че са му подготвили изненада в Amuse).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou! Единствено ми липсва перчема на Дайки в новата му прическа, но щом ще играе различни превъплъщения, трябва да сменя многократно външния си вид. Ганбаре!

За малко до го забравя! Добре, че разглеждах излезлите костюмни снимки на целия каст от Ao no Exorcist. Оформили са невероятен актьорски състав. Нямам търпение да видя спектакъла. Дано като излезе някой да го сподели!

Нова снимка на Кимито, заедно с друго амюзче, Шота Мацушима, по време на откриването на магазин на Tommy Hilfiger в Хараджуку. Изпуснали сме ги, значи.

 

 

 

spacer.png

Тук е с Айба Хироки. Двамата се срещат в телевизията като райдър и шинкенджър

spacer.png

Виждам снимка на още един предстоящ стейдж - Hello Yesterday, в който ще си партнира с Хирама Соичи.

spacer.png

 

Открих тази реклама на продукт на Мейджи, наречен Аполо. Ние опитахме само киселото мляко и шоколадите, рекламирани от Джун на същата компания.

spacer.png

И любимата ми негова поза, в която застрелва злодеите с поглед - пааа!

spacer.png

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11-ти май бе първото представление на Ao no Exorcist (2012). Кимито споделя за това, много развълнуван.

 

Няколко нови снимки...

 

spacer.pngspacer.png

 

и две с неговия колега в Ao no Exorcist - Рьо Кимура

 

 

spacer.pngspacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-после дойде ред и на Кимито да сготви в Gochidan Recipe (2012). Сакурада-сан се изявяваше най-много от старта на предаването до тук (Дори е един виден кулинар, не е за говорене).

Следващото предизвикателство в кухнята за Кими-чан ще е на 21 юни, когато ще ни приготви "Японска салата с джинджифил и печено свинско". Виждала съм подобна рецепта представена от Рене Дръмонд, а сега с интерес очаквам и какви "ще ги сготви" момчето от Amuse.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах Kamen Rider x Kamen Rider Double & Decade: Movie War (2010). Сетих се за Кимито днес и реших да рискувам отново с някой от райдърските филми с него, който още не съм гледала. Останах доволна. В тези поредици, както и филми ме интересува най-вече представянето на момчетата, показана игра, качества и не останах разочарована от Кимитан. Интересна мога да кажа бе и тази история, изгледах я без да превъртам много. Порадвах се и на Коджи Сето, който се включи, както и на Рен Кирияма, Масаки Суда, Масахиро Иное достойно се справи с ролята си на Дикейд, а на финал се изненадах приятно, когато дадоха в кадър и Минехиро Киномото.

 

Няма напоследък кой знае какви новини около Тотани-сан. Представленията на Jewelry Hotel ще стартират на 13 юли и освен участието с Шу в тв предаване преди десетина дни (господин Уатанабе отново впечатляващ) и тази седмица срещата с колегите му от Hello, Yesterday не е публикувал нищо интересно.

Излъчи се в четвъртък (бел.ред. 21 юни) по BS Asahi и второто му кулинарно предизвикателство в Gochidan Recipe - Японска салата с джинджифил и печено свинско. Следващото участие на Кимито ще е на 12 юли.

 

Кимито на снимка от първото си участие в Gochidan Recipe и тофу-то, което приготви.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново участие на театрална сцена за Кимито. Постановката е Souga (2012), a представленията ще стартират на 4 октомври и ще продължат до 9-ти същия месец.

На Тотани-сан ще му партнират Кенто Оно и едно Джони, лидерът на Musical Academy - Шинго Мaчида (той е и в главната роля). Преди около месец излезе новината за тази нова изява, Кимито сподели за това в личния си блог.

За съжаление Кимито се налага все повече като театрален актьор. Казвам, за съжаление, защото липсва на малък екран и нямаме възможност да го наблюдаваме. След райдърската поредица, която би трябвало да е трамплин за него към филмова кариера, като че ли той предпочита все повече да се изязява предимно в театъра.

 

Сетих се днес да се разпиша в темата му, защото тези дни излязоха снимки и интервюта с момчета от Jewelry Hotel (2012), чиито представления приключиха в края на месец юли. Кимито и колегата му от агенция Amuse - Кинари Хирано. Винаги когато ги видя заедно, един до друг имам чувството, че са братя. Толкова много си приличат, невероятно е. Вчера, когато четох и новата публикация на Кинари в блога му, гледайки и снимката с Шу Уатанабе, която той публикува, имах чувството, че виждам друг вариант на Кимито (по-нисък).

 

Souga (2012) Stage Official Site

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани две райдърски поредици и следене на също две сентайски, след няколко филма с Шу Уатанабе, сега вече мога да кажа, че Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen (2012) e най-доброто, което съм виждала от този тип продукции. Японците качиха филма по-рано от определената дата и снощи го изгледах. Не очаквах много, но исках да видя всички тези герои събрани заедно - Шу Уатанабе, Кимито Тотани, Масахиро Иное, Рьота Озава, Юки Ямада, Казуки Шимизу, Сота Фукуши, Рюки Такахаши, Рьо Йошизава, Кацухиро Сузуки и Рьома Баба.

 

Главни герои в историята бяха Кимито Тотани и Юки Ямада. Те двамата буквално изнесоха този филм за мен. С тях бяха и най-много от сцените. Останах изключително доволна и гледах в захлас, като хлапе, но толкова интересна бе тяхната история, съперничеството им, битките между двамата, че се отнесох и аз. Двамата отлични пресъздадоха образите си. Юки и Кимито се изправиха един срещу друг и водиха битка. Финалът след общата им победа и изражението на лицата им... Паметна сцена. Две от любимите ми японски момчета, на които с голямо старание направих теми, ме накараха и аз да съпреживея тяхната история като зрител.

Сега разбирам и какво е имал предвид Кимито, когато публикуваше пролетта в блога си и ни предупреждаваше, че този филм е наистина нещо, което до сега не е правено и заслужава всяка минута. Гледах с малко насмешка на думите му (признавам). За този тип продукции, за този жанр - наистина са се постaрали повече. Сцените след хеншин-моментите ги издържах стоически, но като че ли и възхищението ми от филма идва най-вече от сцените между двамата - моментът, в който се срещнаха, след това на кораба и моментите преди финалната битка когато Кимито защити Юки. Една сцена ме напуши на голям смях - Казуки сготви вечеря и покани Юки. Юки с кисело изражение на лицето, а Кимито сладко, сладко се подготвяше да похапне. Двамата не се понасяха, пълни противополoжности.

 

Направих няколко скрийшотове от филма на Кимито, както и негови с Юки. Е, естествено не можех да пропусна и приятелчето му от агенция Amuse - Шу Уатанабе.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

и Шу Уатанабе като Ейджи Хино

 

spacer.png

 

 

Театралните представленията на Souga приключиха на 9 октомври. За сега нищо друго не предстои с Кимитани, но наскоро изгледах с него и филма Train Brain Express (2012). Появата на Тотани-сан бе в малко сцени и повечето от тях бяха все с героя на Кеничи Мацуяма. През цялото време бе облечен с костюм, не знам защо, но за него ми се стри малко неестествено. Кимито е висок, но много слабичък за височината си, а костюмът не му беше по мярка. Перфектен е за мен като Дайки Кайто. Страхотен райдър. Жалко е, че не можем да му се радваме повече на малък и голям екран, но и той се изявява предимно на театрална сцена. Ще си пазя сега Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen в папката му и когато ми домъчнее отново за него ще ги гледам заедно с Юки. И двамата снощи ми припомниха защо им отделих време и направих темите с голямо, наистина голямо удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайки е незаменим, ценен кадър в екипа на Дикейд, но понеже е срещнал още една силна фигура в лицето на Юки-Го, сигурно се е получила взривоопасна комбинация. Те и с Тсукаса все се ръчкаха, но ще ми е интересно да ги видя с гокайджъра. Нави ме вече. Още една възможност да зърна всички на едно място. Ех, Кимито и неговият неподражаем жест - бам!

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от Кимитани научих чудесна новина. Той отново ще участва в дорама след тригодишно прекъсване. Кимито ще гостува в 4-ти епизод на Perfect Blue, който ще се излъчи на 29 октомври.

Гледам този сериал само заради Тайши Накагава, а сега включването на Кимито е още една чудесна новина за мен. На фона на всички измислици-премислиците, които ни представят, появата на Кимито е истинска радост. Предполагам, че героят му ще е замесен в един от случаите, които супер-криминоложката разследва във всеки епизод. Дано само не завърши като Масатака Кубота в първи епизод, че... ще ми стане "много весело".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше райдърско-рейнджърският ден за мен. Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen изведе на преден план две експресивни фигури, които успешно ни поднесоха цялото зрелище. Е, прибавям помощта на Озава Рьота и Масахиро (не се радвам, че го бяха оставили с най-нелепата му прическа, но нали трябваше да подчертаят отцепническите му наклонности), обаче основният спектакъл си беше разигран от Кимито и Юки.

Много ми липсваше Диенд. Изключително силна фигура, неподатлива на каквито и да е обработки. Никога не сме сигурни, какво да очакваме от крадец като него. Затова не се изненадах, че когато се появи, беше дошъл за едно, а си тръгна с друго. Озу се жертва за него, но той спаси Хина и си намери пират за съперник. Иначе с Цукаса се погаждаха както обикновено. ВЪрна му фотоапарата, но му сви картата на Дикейд. Хах!

 

Не знам, дали скоро ще успеем да го зърнем в ново превъплъщение (сега остава да проверя един еп. на Perfect Blue само заради него, има ли райдъри - там съм). Запазила съм Ао но акзорсист неизгледан, понеже знам, че рядко имаме честта да виждаме Кимито на екрана.

 

П.П. Връщам се назад, към месец април и си мисля, че пак съм отишла неподготвена. Как може да съм била в промоционалния месец на райдърите в Япония и да не съм успяла да видя на живо актьорите?! (Сето, Усуи и Тайто не ги броя)

П.П. Филмът заслужава да му спретнем една тема. Даже е събнат.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов филм с Кимито ще излезе в Япония на 15 декември. Той писа за това в блога си преди две седмици, но не сподели много подробности, освен че заглавието е издържано в хорър жанра. Днес обаче японците пуснаха трейлър на предстоящия филм, чието заглавие е

Да се надяваме, че поне героят му ще оцелее, гледайки кадрите... мале мила...

 

Кимито не бе публикувал от 29 октомври в блога си, т.е деня, в който излъчиха участието му в Perfect Blue, но преди два дни го направи. Благодари на всички за отличните отзиви, които е получил за ролята си и се надява да продължим все така да го подкрепяме в различните му начинания. Много е учтив (в това отношение той и Шухей Номура ми правят голямо впечатление), извинява се, че не е ъпдейтвал с повече информация, но в момента той също е зает с подготовката на Super Handsome Live.

Изгледах и аз четвърти епизод и включването му в дорамата. За съжаление нямаха сцени двамата заедно с Тайши Накагава. Кимито бе в ролята на художник, чийто баща извършва престъпление. Интересно ми бе да го видя в сцени с Шихо, която не се отделяше от Рьо Йошизава в Kamen Rider Fourze. След Метеор, дойде ред и на Диенд. Малката е голяма сладурана, поредното талантливо момиче от агенция Stardust.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам да се радвам ли, или да плача. Стигат им тези хоръри. Ако сериозно не ги вербюва някой голям режисьор, по-добре да си останат само си изявите на сцената.

Значи добре върви подготовката за новогодишното шоу на амюзчетата. Надявам се този път да успеем да видим нещо от него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах театралното представление Jewelry Hotel (2012), което вече се появи на DVD. Отличен Кимито! Колкото повече го гледам, както и Хироши Язаки, се убеждавам, че двамата са родени за сцена. Първите кадри бяха с него и момента, в който попадна в хотела, чийто съдържател е Такуя Уехара, а Соичи Хирама бе в ролята на пиколо. Много интересен хотел, със странни птици в него, появи се дори и арабски шейх. Много се забавлявах и на сцените с Кинари Хирано и Такуя Йошимура. Представлението, което гледах бе с гост Дори Сакурада. В последното е участвал и Рьо Йошизава. Много комични ситуации, но на финал ми бе трудно да схвана какво всъщност искаха да ни покажат, след като решиха да умъртвят двамата главни герои, които се изпълняваха от Кимито и Уехара-сан. Хирано се показа като най-хитър в цялата тази история със странни герои.

 

Преди два дни Кимито публикува в блога си новия модел на моторите Кавасаки, който очаква с нетърпение да се появи на пазара, за да го купи. Както и сам казва - пристрастен е към тези машини. Хубава играчка. Харесва ми и на мен.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...