Jump to content

Recommended Posts

~Heading to the ground~
 

headingtotheground_hannah_20090826.jpg


* Заглавие: 맨땅에 헤딩 / Heading to the Ground
* Жанр: спорт, романтика
* Епизоди: 16
* ТВ канал: MBC
* Период на излъчване: 9 септември 2009 - 4 ноември 2009
* Излъчване: сряда и четвъртък 21:55

 

В главните роли:
Jung Yun Ho (DBSK) като Cha Bong Gun
Go Ah Ra като Kang Hae Bin
Lee Sang Yoon като Jang Seung Woo
Lee Yoon Ji като Oh Yeon Yi

Резюме:
Ча Бонг Гон е младеж, който мечтае да стане футболист и е готов на всичко, за да го постигне. Съдбата му се преплита с тази на спортната агентка Канг Хе Бин, която се опитва да се отдалечи от богатия си баща.

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Лично мнение след един изгледан епизод:
Изтеглих си драмата заради това, че един от тримата ми любимици в DBSK, изявяващи се като актьори, е главният участник. Е, освен че го видях по без блуза и в много, много сцени, не мисля, че мога да го запиша като успешен. Драмичката започна леко мудно, но чаровно, типична комедийка. ЮнХо обаче е или дърво, или преиграва, и макар да ми се ще да го отдам на неопитността му, мисля, че си е до природна липса на талант. И все пак е изключително интересно за фен като мен да видя как излиза от cool leader имиджа и влиза в един доста по-несериозен, забавен и глуповат образ. Ще видим де, имам още 15 епизода да се радвам, ако не на друго, то поне на безмерната му красота и сладка физиономия. Go Ah Ra е много сладка, но някак глуповата. Истинският женски персонаж, който исках да видя, е този на Lee Yoon Ji, тъй като още от Goong нейната усмивка ме преследва.

ПП. Това, освен за мое лично удоволствие, е и за parab.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм стигнала до 1 епизод... Момчето много се насилва да играе и на моменти ми се струва прекалено... Освен това тематиката не ми е от интересните, но някой слънчев ден - може да я догледам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата е постигнала невероятен успех в Япония по отношение на продажбите. За първи път от 2 години насам, когато същия късмет озарявя друга корейска драма - "First King's Four Gods", корейски сериал се задържа в седмичния Орикон на първо място. Явно подкрепата за Yunho от страна на японските фенове е неоспорима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.. много ми се гледа тази драма. Знам, че не е нещо особено, но ми се гледа нещо леко. wink.gif


ПС Да, де.. и Юнхо е главната ми причина да го гледам. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах да гледам заради Yunho, но сериалчето се оказа доста приятно. Имаше си от всичко - и любов, и гадняри, и малка сладурка, която обединява всички около себе си, и хубава музика.

До 7-ми епизод действието се развиваше толкова бързо, че се чудех какво ще дават до края, после стана лежерно и много приятно за окото. Yunho беше дървен, особено в първите епизоди беше толкова изкуствен, после си влезе в образа. А и толкова хубаво се усмихва, че забравяш да гледаш как върви. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нелош сериал, но лично аз повече си харесвам И Санг Юн (тук го раздава гаднярче, в My daughter Seoyong е готин пич!) и разбира се И Юн Джи - сладурана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...