Jump to content

Recommended Posts

prince.jpg

Prince turns to Frog (2005)
Страна: Тайван
Също така известен като:/ Wang Zi Bian Qing Wa
Време на излъчване:2005 - Юни - 05 до 2005 - октомври - 16
Жанр: Романтична комедия
Канал:TTV / SETTV
Епизоди: 20 (DVD or VCD: 30 )
Режисьор: Liu Jun Jie / Chen Ming Zhan

Участват:
Ming Dao as Shan Jun Hao 單均昊
Sam Wang as Xu Zi Qian 徐子騫
Chen Qiao En as Ye Tian Yu 葉天瑜
Joyce Zhao as Fan Yun Xi 范芸熙
Gino as Zhang Ming Han 張明寒
Su Li Xin as Su Li Xin 蘇立欣
Wang Juan as Chen Jin Zhi 陳金枝
Li Dai Ling (李黛玲) as Jiang Cai Yue 江采月
Huang Yu Rong as Li Da Wei 李大偉

Сюжет:
Ye Tian Yu - главната героиня в сериала, работи като разнася газови бутилки по адреси и е нещо като газопроводчик wink.gif
Нейната най - голяма страст са парите, заветната и мечта - да се ожени за милионер. Думата съвест и е напълно непозната.

Shan Jun Hao - изпълнителен директор на голяма хотелска верига, е стереотипният наследник - разглезен, студен и безсърдечен. Планира в най - скоро време да се ожени за своята приятелка от детството Fan Yun Xi .

Xu Zi Qian - Най - добрия приятел на Shan Jun Hao , също много богат, но добър и търпелив. Работи като художествен директор в хотела на Shan Jun Hao и тайно е влюбен в Fan Yun Xi . Тя пък от своя страна мечтае да се омъжи за Shan Jun Hao .
И така , двамата главни се срещат случайно - Shan Jun Ha купува от Ye Tian Yu дъвка за 100 долара ( тайвански мейби) срещу това тя да му покаже пътя до мястото към което е тръгнал( забутано хотелче в малкото и село). Но с това историята не завършва , напротив -тепърва започва когато въпросният принц - милионер губи паметта си и е нает от Ye Tian Yu като безплатна работна ръка в семейният им магазин.

Свали сериала с англ. субтитри - тук и тук

Онлайн с руски субтитри - тук

Лично мнение : Все още съм на 3 еп. , засега изглежда забавен, с типичните за тайванските сериали комедийни моменти, но пък не са дразнещо много. . Направи ми впечатление факта, че сериала е бил с много висок рейтинг. Единствено Meteor garden и DBY са били с толкова висок рейтинг. Двете момичета са певици от групата "7 Flowers" .
Клип със сцени от сериала :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че сериала си има вече тема .Когато го гледах страшно много ми хареса има си всичко много забавни моменти пък и драма има .А ост поне на мен много ми хареса още си го слушам.Струва си гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа колкото повече слушам opening -a, толкоз повече ме кефи. То бива идиотско парче, ама това направа цепи мрака :lol:

 

Иначе самият сериал много напомня на Save the last dance for me.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. Добре, че братята руснаци превеждат , а ние гледаме.

Ming Dao и Chen Qiao En много ги харесвам като двойка. В My Best Pals и Beauties of the Emperor също са страхотна двойка.

 

Слагам цялата песен на опенинга. И аз я смятам за много пристрастяваща мелодия.

 

[Mi Hun Ji] [Enticing Trick] [MV], the opening theme for The Prince Who Turns Into a Frog

http://www.youtube.com/watch?v=yhxKigdQDEQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах този сериал преди време. За убиване на времето става, има си добрите моменти но не мога да кажа, че ми грабна вниманието на 100%. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...