Jump to content

Ichiban Ushiro no Daimaou (2010)


Recommended Posts

spacer.png

 

Ichiban Ushiro no Daimaou

 

Оригинална творба: Ито Соичи
Озвучават: Кондо Такаши, Юки Аои, Тойосаки Аки и др.
Тип: ТВ + специални
Жанр: комедия, фентъзи, ечи
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 03.04.2010 - 19.06.2010
Епизоди: 12 + специални
Времетраене: 23 мин. на епизод
Резюме: Историята за "любов, магия и битки" се върти около Сай Акуто - момче което се стреми да стане част от най-висшия орден на магьосници в страната и да допринесе за обществото като един от неговите духовници. В деня, в който е приет в Магическа академия "Констант", тестът предсказва следното: "Бъдеща професия.... Крал Демон". Така започва неговия труден училищен живот, в който е мразен, желан и охраняван от отдадени момичета.

 

Линкове: 
Активен към момента линк за сваляне: тук

 

_________________________

Лично мнение: Това ечи доста ми хареса, въпреки че обикновенно оставам разочарован от тоя жанр понеже героите предимно са представяни като слабохарактерни лигльовци и толкова жалки, че чак да му се отще на човек да гледа, a историята е безинтересна понеже се набляга повече на ечи детайлите. Тук обаче нямаше такова нещо определено силно присъствие на главния герой като фабулата беше доста добре изградена и ми беше интересно да следя самото действие наред с анимираните госпожици, които се раздаваха максимално за да оправдаят надеждите на всички перве...опс зрители. Като стана дума за тях наистина има разнообразие, но на мен най ми допаднаха тсундере мацката с катаната и червенокосата магьосничка дето се тъпчеше с ориз и ставаше невидима по без нищо. Тук е момента да спомена, че това аниме не е подходящо за лица под 12 даже 15 години понеже на моменти границата межу хентая и ечито аха да бъде премината, но за щастие (или по скоро не tongue.gif ) не се стига до там. Жалко че епизодите са само 12 определено е можело да го разтеглят примерно 25 и повече понеже идеята за Краля Демон е с голям потенциал, но колкото толкова.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...