Jump to content

Nishijima Takahiro (Нишиджима Такахиро)


ukio

Recommended Posts

tumblr_n6wxlpjBqf1r3hs1eo2_r1_400.jpg


Nishijima Takahiro
西島隆弘

Прякор: Ниши, Nissi, (Nissy), ニッシー
Роден на 30 септември 1986 г. в Сапоро, Хокайдо
Професия: певец, актьор, танцьор
Агенция: Avex Trax
Височина: 173 см
Тегло: 50 кг
Зодия: Везни
Член на музикалната група ААА
Година, в която стартира: 2005

 

Филми:
Signal (2012)
Himizu (2012)
Soup Opera (2010)
Sayonara Itsuka (2010)
Love Exposure (2009)

Сериали:

Love That Makes You Cry (2016)
Taiyo no Wana (2013)
Taira no Kiyomori (2012)
Diplomat Kuroda Kousaku (2011)
Gakeppuchi no Eri (2010)
Tumbling (2010)
Ghost Friends (2009)
Delicious Gakuin (2007)

Театрални представления:
Satomi Hakkenden (2012)
Samurai 7 (2010)
Linda Linda Rubber Sole (2009)
Glory Days (2009)
Kokoronokakera (2008)
Harold and Maude (2008)
Love Letters (2007)
Theater of AAA (2006)

Инфо
Ниши е един от най-активните членове на ААА. Той е неофициален лидер на групата, има купища ангажименти със състава, но успоредно с това винаги намира време да се прояви на театралната сцена или в киното. Слънчевата му усмивка е неизменно на лицето му и въпреки че има много сериозни изяви, той не се разделя с нея, където и да се появи.
Телевизионните му роли стартират през 2007 година, когато Ниши участва в готварската поредица Delicious Gakuin. Още по-осезаемо присъствие той има в последвалата дорама Ghost Friends, където изпълнява ролята на блуждаещ призрак. Tumbling му носи усещане от друго естество, което не му е непознато – Ниши обожава спорта и му е било приятно да се пробва в сферата на гимнастиката.
2009 г. дава старт и на филмовата му кариера. Началото е повече от перфектно. И няма как да е иначе, след като му е поверена главна роля във филм на Сион Соно. В миналогодишния летен хит на същия режисьор, Himitsu, Такахиро отново присъства, макар и с малка роля.
На 9 юни се очаква премиерата на най-новата му продукция – Signal - Monday's Ruka.
Едно от най-изненадващите, но и най-приятни превъплъщения Ниши прави на театралната сцена. Той влиза в кожата на Кюзо от Самурай 7 през 2010 г. Това е вторият стейдж на същата тема и Ниши се представя в него не по-зле от първия актьор, Масатака Накагучи.

 

Любопитно
Ниши започва да пее и танцува на шестгодишна възраст
Завършва прогимназията Хачи-Кен в Сапоро
Семейство: баща, майка, сестра и куче - Ryuu
Таланти: пее и танцува
Хоби: риболов
Неприятен спомен: В деня преди a-Live си чупи лявата ръка
Детска мечта: да бъде пътешественик
Мечтана професия (извън ААА): архитект
Любими занимания: спорт, математика, музика
Любим спорт: волейбол
Любим цвят: червен
Фраза: "Continue without stopping"
Място, което иска да посети: Ню Йорк
Източник

Снимки

spacer.png

 

 

 

spacer.png

Samurai 7 - Kyuzo
spacer.png
spacer.png
Tumbling
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

 

Редактирано от bealonenomore
Обновяване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, трейлърът изглежда много добре. Кенго май ще го играе злодей. Как се беше дегизирал само на Пресконференцията на филма! Едва успях да го позная. Видях, че и Шуния Шираиши също участва във филма. Превъзходен каст са направили!

Пресконференция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Not only thinking about doing it,

but actually doing it,

but when it comes to love, I fell so embarrassed!!

 

I will transmit it! - repeating these words and getting more and more confident,

and yet not doing it,

I am shy!!

 

To me, my biggest mission is to make everyone HAPPY even if just for that moment.

 

So, that’s why I

still run!

 

 

Run run run

 

Run!!!

 

 

I wish I could transmit

at least that feeling.

 

It’s useless,

I ended up saying clumsy stuff again, didn’t I…

 

Yes, I did!

 

I am

a stupid person with explosions of meaningless words and full loaded with impatient feelings.

 

 

But,

even if I can’t say it,

even if I don’t say it,

 

these overflowing emotions,

 

I will keep

transmitting them to everyone

through my work!

 

Everyone who supports me like this!!

 

I will keep running till the end!!!

 

My smile!

 

Please, accept it!!!

 

 

tumblr_mcyvklZA6n1rvb1ako2_r1_1280.png

 

Искам само да изповядам греха си, че едва сега откривам тази звезда на небосклона! Влюбена съм в него! Във всякакъв смисъл: душевно, ментално и дори си подскачам по улицата като вървя!

 

Не знам никакви японски актьори,нито филми, нито режисьори, и дори японски език, но това момче е номер едно в класацията ми и то само след един единствен филм! Мога само да се радвам, че имам още много да наваксвам.

 

Усмивката му само струва милион долара! А има някакво изражение в очите което предизвиква най-дълбока симпатия, а с тези негови толкова чувствени устни не знам как да реагирам на всички тези чувства, които предизвиква едновременно. Смятам да се оттдам напълно на неустомия му невинен чар. Нали Бог прощавал?

 

vlcsnap-2010-02-15-21h09m46s71-1.jpg

 

"...Когато стане дума за любов толкова се стеснявам!!

 

Но ще я предавам! - повтаряйки тези думи отново и отново,

 

и не само с думи, но и с действия, докато не добия увереност.

 

О, толкова съм срамежлив!!

 

Най-голямата ми мисия е да направя ВСЕКИ щастлив дори за един момент.

 

Затова още бягам!!

 

Тичам тичам тичам

 

Тичам!!

 

 

Иска ми се да мога поне да предам това усещане

 

Но е безполезно,

 

отново изпадам в пилеене на думи... нали?

 

Да, изпаднах!

 

Аз съм един глупав човек, който има склонност да избухва в безмислени приказки изпълнени с нетърпеливи чувства.

 

 

Но,

 

дори да не мога да го кажа,

 

дори да не изказвам,

 

тези преливащи емоции -

 

ще продължавам да ги предавам на всички

 

чрез работата си!

 

Към всички които ме подкрепят!!

 

Ще продължавам да бягам до края!!!

 

Моята усмивка!!!

 

 

Моля ви, приемете я!!!"

 

(Нишикава, 2011)

 

tumblr_mcwu5h5Aeh1rwtm78o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простено ти е. Не си единствена. Малко хора могат да се похвалят с толкова заразителна усмивка.

Момчето е много талантливо и най-важното - постоянно се усъвършенства на всички нива. Успоредно с непрестанните изяви на групата, в която пее, той ще намери време да направи поне един филм за година и да участва в сценично представление. Наблюдавала съм го във всякакви превъплъщения и всички те му пасват идеално.

Този месец започват спектаклите на Сатоми Хаккенден. Там му е поверена ролята на Инузука Шино-Моритака, която в спешъла от 2006г. се изпълнява от Такизава Хидеаки. Eто го с целия актьорски състав и с Шу Уатанабе.

spacer.png

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава ни да отидем до Япония да го гледаме на жово.

И на мен ми стана много любим след като изгледах "Love Exposure".

Това което е написал е много красиво.

Целта му е да направи всички щастливи и да тича до края викайки че обича всички!?

 

" ох открититие!

Виж му стила на изразяване и на писане..все едно ще лети във въздуха от постоянно вълнение като пеперуда!"

Напълно вярно. Зарежда с положителни емоции само като го гледаш. "Моята усмивка - вземете я !" е като че ли казва:

"Моето сърце, вземете го!"

 

AAA live

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.11.2012 г. at 19:58, t_lozeva написа:

 

" ох открититие!

Виж му стила на изразяване и на писане..все едно ще лети във въздуха от постоянно вълнение като пеперуда!"

Напълно вярно. Зарежда с положителни емоции само като го гледаш. "Моята усмивка - вземете я !" е като че ли казва:

"Моето сърце, вземете го!"

 

Oхо, доживях и да ми цитират съобщенията по скайп:) Само не знам ако вземем и сърцето му какво ще му остане...или неговото е толкова е голямо, че има за всички?

 

И така, след краткотрайни колебания, международният комитет по истинските стандарти (КИС) за усмивки призна Ниши за абсолютен победител. Ето и малко веществени доказателства:

 

 

2196_48725657860_7438_n.jpg

 

Ниши и...кой го е грижа?

531520_257567531020857_1145419404_n.jpg

 

599566_257569681020642_2019035492_n.jpg

 

Целият изтъкан като от въздушни нишки! Толкова леко ме кара да се чувствам и само да се усмихвам! Боже, какъв човек!

 

Вярно, че бил талантлив, може да пее и да танцува, и е гимнастик и актьор на сцена....всичко това е просто великолепно, но и без тези си способности и качества вече ме грабна със същността си. А другите членове на ААА сигурно и те са много добри, но простете ми нямам желание да ги опознавам особено. Ниши ми стига:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че някой е гледал фотосесията на Ниши с Юичи. Големи усмивки раздават там.

Всички песни на групата са винаги позитивни и усмихнати. Няма начина да не ги заобичате, тъй като във всяко начинание влагат цялата си душа и енергия.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...