Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Bangkok Traffic (Love) Story

Режисьор: Adisorn Tresirikasem
Държава: Тайланд
Година: 2009
Жанр: романтичен, комедия
Времетраене: 120 минути

В ролите: Cris Horwang - Мей Ли
Theeradej Wongpuapan - Лунг
Ungsumalynn Sirapatsakmetha - Плърн

Резюме: На Свети Валентин и последната неомъжена приятелка на Мей Ли вдига сватба. След паметното напиване на последната мома и последвалата катастрофа, баща и взема ключовете от колата на Мей Ли и тя трябва да ходи на работа, сменяйки пет различни вида транспорт. Така, прибирайки се от работа, все се засича с инженера Лунг, който работи нощна смяна по поддръжката на Skytrain (въздушния влак). 30-годишната Мей Ли, съвършено неопитна във флирта, с помощта на съседката си Плърн (ученичка, която върти по три гаджета наведнъж) започва да преследва Лунг. Останалото ще видите сами, няма да ви развалям удоволствието от свежия смях, който ви очаква. Въпреки, че за критиците, сюжетът е слаб, зрителският интерес към филма е бил голям. Има и доста награди, най-много, от които са за най-добра актриса. Ще научите нещичко и за тайландската Нова година. Гарантирам ви смях, романтика и малко тъга (без големи драми). Засяга темите за самотата, натискът на семейството и какво значи да имаш някого до себе си.

За Мей Ли, Лунг е като комета, която може никога да не се върне. Ако гледате филма, ще разберете какво имам предвид.

 

Свали филма с :subs: : тук и тук

Субтитри: вградени английски, български
:essub:

 

 

 

 

382d78f896ec38a5.jpg
d42b20d7767bf1fd.jpg
99e95c3b9261ddf5.jpg
e2c46600384b35df.jpg
d4b0515e0eb9d281.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оттук може да го свалите с руски субтитри.

Добре че го има този филм, че да видя прословутия Кен в действие,

защото тайландски сериал не мога да изтърпя. :lol:

Не съм очарована, ама хайде. ;) От него... иначе филмът става... горе-долу. ;)

Във всеки тайландски филм, колкото и да е тъп и скучен, си имам любим момент.

Тук е следният: когато часовникът покаже 9, по уредбата пускат музика

и всички в офиса стават и започват да правят гимнастика...

Навява мили спомени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето бг субтитрите, благодарение на Iva Di :thanks:

Направихме ги и за двете версии (от 1,48гб, както и за версията с вградени английски от 400мб)

 

:getsubs:

 

Филмът може да свалите оттук: :click: и :click:

 

Трудно свикнах с физиономиите на тези тайландци, сториха ми се много грозен народ, нещо между индианци и китайци с цигански тен, просташки манталитет и остра четина на главата :28558: Тъй като действието се въртеше в метрото и минаваха голям % от народа, гореизказаното като модел раса затвърди мнението ми. Пък и много дебелаци ми се набиха на очи, особено мъже и деца.

Като преглътнах това си наблюдение и се концентрирах върху филма, мога да го определя като не лош. Сцената с пияната шаферка даде добър старт. По едно време главният герой взе да ме нервира с това си поведение на мижитурка и съчувствах на мацката. Тя пък милата беше толкова непохватна - какво ли не му счупи, от очилата до лаптопа. Шефът й трябваше да ми е смешен, но прекалено преигра. Да, това с гимнастиката не беше лоша идея, но ако си бяха сложили и розовите надуваеми сутиени и бяха вмъкнали неколкократно повторение на физ-зарядката, щеше да е по-смешно.

Ама семейството на старата мома направо къртеше. Не само бабата, говореща на китайски и майката, която й превеждаше всичките цинизми :lol: , но цялата обстановка в дома им като цяло, седнали да зяпат нон-стоп сапунки, да ги коментират гласно и да се прехласват по клюки. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми много! :lol:

Беше доста дългичък и на някои места ми изглупя, но го догледах с удоволствие.

Големи странници са тайландците :D И на мен повечето не ми харесват на външен вид, имат особени черти и език. Тук обаче всички ме забавляваха. На някои места прекалиха с глупостите, но имаше весели моменти.

Главната беше голям шемет. Не остана нещо, което да не счупи и да не повърне. Главния беше много симпатичен. Въпреки че бяха различни един от друг, ми допаднаха като двойка. Песента от края ми хареса.

Не беше кой знае какво, но много ме развесели. Щом го издържах два часа, а не съм от търпеливите. :lol:

Голяма лудница ( на някои места не в добрия смисъл), приятелите и семейството на главната героиня ме потресоха :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми , е имаше някои сцени, които не мисля, че бяха нужни, но идейката ми хареса, а на глвания очилцата му ходеха. Любимата ми част беше, когато

той и изпрати колета и се оказа, че не само тя го е следяла,много мило беше

и финалът не е за подценяване ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, толкова да ме разсмя тоя филм, не съм очаквала от тайландците! Цапнатата в устата баба, солар бра – сутиенът със слънчеви батерии, ами шефът със страшната походка и физиономии, но най-шокирана бях от телефона на малката с гигантската купчина висулки – те такова чудо не бях виждала. И оня слаботелесния с тесните дънки, едно от многото й гаджета, как слизаше от мотора :28558: – няма такъв смях просто, като се сетя, сама си се смея. И отношенията на героите ми допаднаха – бяха естествени и непретрупани, за разлика от това, което показват в сериалите им. Приятна изненада беше главната – за първи път да видя при тях актриса, дето си прилича на истинска тайландка /според мене, де :28558: /. И много ми хареса играта й, много. Кен си беше пак страхотен, въпреки, че ролята му не беше нещо особено.

Много хубава комедийка!

Благодаря много за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...