Jump to content

Recommended Posts

fontant-garden.jpg

Fondant Garden (2012)
Страна: Тайван
Също така известен като: Fan Tang Hua Yuan
Година на излъчване: 2012 – Февруари – 24 до 2012-???-??
Време на излъчване: Петък 22:00
Жанр: Романс
Канал: CTV
Епизоди: 16
Режисьор: Chai Zhi Ping
Субтитри: български, руски, английскки

Участват:
Jian Man Shu
Park Jung Min (SS501)
Kingone Wang
Lia Lee
Johnny Lu
Angie Tang
Pang Xiang Lin
Li Luo
Chen Yu Mei

Резюме: Park Jung Min е млад предприемач от Корея, които не желае да наследи семейния бизнес. Той избягва в Тайван и там среща Shara Lin, красива сладкарка, и тяхната любовна история започва.

Свали с български субтитри
Свали с английски субтитри ; с руски субтитри
Свали епизодите
Гледай с български субтитри ТУК
OST: тук и тук

Жалко, че има само субки онлайн но руснаците за го запланували като проект :es: . Първа серия ми хареса забавна беше, а и тез сладки нещица...

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че корейци започнаха да играят в тайвански сериали, че да се превеждат. ;)

Може да гледате на руски онлайн тук. Скоро очаквам и софт субтитри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме прощават тука фенската маса, но не си представям нещо по-безумно от това Kingone да играе поддържаща роля на това човече... :o:slap:

Спиди, като не се е родил в Корея и като не се опитва да пее и кълчи по групичките, ще е така.

Ще играе второстепенни роли в тайванските сериали. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, някои се опитват, той пее реално. :lol:

 

Не, сериозно, време е да се самосезират тайванските продуценти и да поправят тази вопиюща несправедливост, щото това не е човешко. Еле ако и на туй човече му намерят толкова скапан дубльор колкото на Шиуон и Донгхе, направо трябва сами да се наритат отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Мин сам си говори китайския и ще е без дублаж :)

А и Angie Chai си го котка него :) .... пък и що да не му избере подходящ опонент, като вечно "втория" Кингон ;)

 

той сега снима нещо "главно" ... та да видим... дано не остане без превод като Scent of Love

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледам тук :) Силно се надявам Мин да се справи, и аз чух, че Мин говори доста добре китайски и не му е нужен дъблаж :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лека,симпатична драмичка.Не усетих как я изгледах набързо.Забавлявах се през цялото време с разглезеното богаташче.

 

От незрял и невъзпитан се превърна в много отговорен младеж. :D

 

Благодаря за превода! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежичко филмче! Леко и разпускащо и същевременно до края се чудих как ще се развият нещата. Благодаря много за бгсубтитрите!

Jian Man Shu игра забележително добре, без характерното за тайванските комедии преиграване и идиотизми на героинята, направо съм очарована, не очаквах. Kingone Wang си беше перфектен, както винаги, ама вече ми омръзна да го гледам все на втора позиция. Видя ми се нещо изпит и състарен, може и да е от късата подстрижка. Park Jung Min не показа някакъв артистичен талант, пък и от пеенето му не съм кой знае колко впечатлена, общо взето само красеше през екранното си време. Ама пък какво излъчване! Дяволити очи и лъчезарна усмивка, всички други таланти /или липса на такива/ се замъглиха! Много чаровно е момчето. Дано по-нататък понаучи и актьорството.

А какви торти, какви вкусотии, мммм... през цялото време ми се щеше да ги опитам! Музиката беше доста хубава, любима ми е песента на Кимбърли или Ai Ni, не разбрах една и съща ли е изпълнителката, ето я:

Макар и доста сладникаво на моменти, филмчето е сладурско, за истински романтици, трябва да се гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам и аз, като било свежо, но ме отказаха на 2 епизод.

Пропуснах  ли нещо, или е построено всичко върху абсолютна дупка ? Ония в кафето се изтрепаха да гледат снимки и статии за сладкарката от спечелването на конкурса, а във фирмата на принцесата , явно им е бил спрян  интернета на всички мобилни устройства- в пълно затъмнение, че не е била щерката.Няма на света родител, да не погледне такова нещо, да не говорим, че разтръбиха като за свтовно от радост. После същата работа с корейците- шпионират захарния бос, пък не му видяли семейството!И това извънбрачният, дето уж много умен. Е как да гледам повече!Фантастика да беше, нямаше да е толкова абсурдно.

Ако съм пропуснала нещо и са дали разумно обяснение, ще си взема думите назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и мога да кажа, че и ми хареса и не ми хареса. Романтично е, забавно

и свежо, но на цялото това нещо имаше и много пропуски и неразбории. :dunno:

Някак си като замисъл е добро, но неправилно поднесено.Знам ли...

Главния поне беше голям шегобиец през цялото време и искрено ме забавляваше. :28558:

Най-ми хареса момента

 

 

когато накрая предложи брак на девойчето. :28558:  :28558:  :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...