Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


LOVE (2012)
Страна: Китай, Тайван
Също така известен като: Ai
Българско заглавие: „Любов”
Година на излъчване: 10 Февруари 2012
Времетраене: 127 мин.
Жанр: Драма, Романс
Режисьор: Doze Niu
Субтитри: Английски
IMDB

Участват:
Zhao Wei
Shu Qi
Mark Chao
Ethan Ruan
Eddie Peng
Amber Kuo
Ivy Chen
Doze Niu

Резюме: Осем души се опитват да сложат край на самотата си, търсейки точния човек който да обичат, правейки живота им щастлив и пълноценен...
:essub:


:subs: Сваляне с бг субтитри: :click: и :click:

 

:subs: Онлайн с бг субтитри: :click:  :click:  :click:

 

Сваляне с руски субтитри: :click:

 

Сваляне с руски и английски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно попаднах на този филм и не повярвах,

колко ми хареса. Четири истории, които се преплитат и оплитат,

така, както само живота може да ги заплете. Много позитивен и динамичен.

Приятен и свеж диалог, смешни моменти и разбира се, типично за жанра,

има и много трогателни такива.

 

На всичкото отгоре, красив/ ама мноого красив/ актьорски състав, който,

в по-голямата си част, играе великолепно.

Гледането на филма е чудесен начин за сбогуване с лятото и превъзмогване

на есенната депресия и тъга.

Скоро ще са готови и субтитрите :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря, че преведохте този разкошен филм! :beer:

Няколко класически любовни истории, но пресъздадени по толкова красив начин, че на човек не му се иска този филм да не свършва никога!

Определено е един от най-хубавите филми на 2012 г.

 

p.s. Радвам се, че успях да го изгледам преди да загине светът :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думите на ivana93 ме провокираха да сваля и изгледам филм с такова семпло и сладникаво заглавие. Благодаря.

Благодаря на naia за превода. Филма е бижу, което те оставя с голяма усмивка и много топлота в сърцето. Историите ме трогнаха, актьорите докоснаха.

А

 

изкуплението с отходната яма и търсенето на изкуствения зъб след боя, ме разсмяха до сълзи. Заедно с чичко полицай - страхотен персонаж, много колоритна добавка към останалия състав.

 

Направо се стоплих в студената вечер. Препоръчвам и на останалите да си го причинят, няма да съжаляват.

 

п.п. Кадрите с пионерчетата приемам за бонус :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинско бижу! :) Нищо особено като история, но толкова сладък и неангажиращ филм, че и аз исках да има малко повече от него. Любими актьори, както и нови любимци, усмивки и много романтика. Идеално за зимните вечери. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли още се чудя къде, аджеба, беше любовта във филм с толкова гръмко заглавие? Сори, но за мен повечето истории бяха за пожелание и увлечение, но любов видях само при майката към момчето й и в излъганата девойка към двамата дебили, които й забиха ножа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я видях и в заекващото момче. Тя струеше от него просто.

Успя да накара манекенката да се влюби в него. В началото предполагам, че той беше само увлечение за нея, свежа глътка въздух в материалният й свят. А тя беше обичана от богаташа. Може би неговата обич не носеше силата на първата любов, не гърмеше с фойеверки, струваше ми се отчаяна дори...

 

Имаше я любовта, Спиди, навсякъде. Много ми хареса идеята с началните надписи - как се прехвърляха, закачаха се към новопоявилия се герой и после към друг... Та така беше и с любовта, ми се струва.

Еха, явно съм с големи розови очила днес, усещам я all around :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го изгледах на един дъх. Много ми хареса, познати и много симпатични актьори. Ех, имаше и недостатъци, но то без това не може. Като цяло позитивен, симпатичен, усмихнат, ведър филм. Приятно гледане на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса! Показаха различни проявления на любовта при различни персонажи - родители и деца, приятели, мъже и жени; първа, последна, зряла и незряла и сигурно още много не показаха... тя има много лица и не можеш да я обхванеш... и добре, че е така... Актьорите бяха страхотни всички, включително и малкия сладур, дето искаше да види татко си, разсмяха ме и ме разплакаха, накараха ме и да се замисля. В това забързано ежедневие имах нужда от този филм за да си припомня какво е важното в живота и да оценя отново богатството, което имам. Много благодаря за бгсубтитрите, без които не бих могла да се насладя на това чудесно изживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям фен съм на подобен тип филми. Хареса ми. Историите бяха интересни,различни,но и преплетени помежду си. Общо взето неща от живота,които могат да се случат на всеки. Тоест,бяха си доста истински и може би заради това и толкова докосващи. Но това гръмко заглавие "Любов" разваля пейзажа. Предразполага те да очакваш да видиш,наистина любов която да струи от екрана ,но и аз като Спиди,не видях нищо подобно. Видях хора,които твърдяха ,че обичат но може би по много странен начин го показваха,защото не успяха да ме убедят.

А лично аз препоръчвам да гледате корейският "My Love" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...