Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Couples / Двойки

커플즈

Държава: Южна Корея
Година на излъчване: Ноември 2011г.
Времетраене: 110 мин.
Жанр: комедия/ романс
Режисьор: Jeong Yong Ki
:imdb:


Участват:

Kim Ju Hyeok

Lee Si Young

Lee Yoon Ji

Kong Hyung Jin

Oh Jung Se

и др.

 

Резюме: Ю Сок (Kim Ju Hyeok) търси изчезналата си приятелка. Е Йон (Lee Yoon Ji) притежава фалшив диамант, подарен от бившия ѝ годеник, който в последствие я е зарязал. Бьонг Чан (Kong Hyung Jin) не вярва в любовта. Бок Нам (Oh Jung Se) е влюбен в годеницата на най-добрия си приятел.

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click:  

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски превод :click:

 

Филмът е забавен, свеж и интересен, без излишен драматизъм и сълзливи сцени. Приятно гледане! tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да правя анализ на този великолепен филм! Просто се наслаждавах на удоволствието! Комбинация между "Гепи!" и "Когато Хари срещна Сали", която се гледа на един дъх и те оставя разочарован, че свършва. Горкият Kim Ju-Hyeok, не му върви с жените-преди Сон Йе Джин го направи на маймуна, а сега И Ши Йонг го довърши! Не гледайте резюмето-така удоволствието ще е пълно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, много свеж и приятен филм. Гледайте, няма да съжалявате.

 

Хареса ми погледът от различни гледни точки към едно събитие.

 

Много благодаря за субтитрите :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как навързаха несвързани истории, харесаха ми образите, смях се до сълзи и след края усмивката ми беше 24 карата, което за корейски филм е необичайно. С три думи: много ми хареса :D

Благодаря за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно филмче с още по-интересен сюжет. На Ри се оказа голяма скица! Имаше няколко смешни момента, които ме накараха да се смея от сърце.

Безгрижно филмче, подходящо за пролетната вечер!

 

Мерси на екипа за буквите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм е страхотен, супер иноваторски и интересен. На доста моменти се посмях много, особено с очилаткото- уникален образ :lol: . Ах тази, която все бягаше си намери майстора, който да я връща кекеке. Обаче за облеклото на полицайката думи нямам особено в последните сцени с тези кафяви сандали със сини чорапи, ама някои стилисти наистина нямат вкус :lol:

 

Като цяло гледайте филма- заслужава си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ме изненада много приятно.

Смях се от сърце.

 

Точно, zlaty_pet, това прави филма запомнящ се.

 

Гледайте няма да съжалявате. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна навързаност на събитията, страхотна игра в сюжета.... след един определен момент динамиката, разкриването на неизвестностите в случките и характерите на героите, напасването им, всичко води до истински купон :yes:

Препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях попадала на хубава корейска романтична комедия(през последните години хич ги няма). А това тук е бижу. Забавата е стопроцентова, а историята е ексцентрична, увлекателна, дори и духовита. Всички персонажи са такива незабравими образи. Особено очилаткото, докато се правеше на гъзар-непукист и накрая остана по гащи. :D

Много ми хареса запознанството на полицайката с нейната половинка...един ден срещнеш един човек, ама истински го срещнеш, и изведнъж разбираш, че вече си имал много "малки" срещи с него, които обаче са останали незабелязани, просто сте се разминавали... до истинската ви среща, когато тези "малки" срещи придобиват голямо значение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...