Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Страна: Япония
Година на излъчване: Декември 9, 2006
Жанр: драма /музикален/ шоджо
Продължителност: 114 минути
Режисьор: Отани Кентаро


Участват:
Yui Ichikawa
Mika Nakashima
Nobuo Kyou
Tetsuji Tamayama
Hongo Kanata
Hiroki Narimiya
Yuna Ito

Резюме: Хачи е бременна със своетопърво дете. Това е голям удар за Нана, когато се оказва, че детето не е на нейния приятел Нобу, а на басиста Такуми от TRAPNEST’s. И двете момичета се борят в живота и се опитват да попречат на тяхното приятелство да се разпадне.

:essub:


Свали с български субтитри

Свали с английски субтитри

Свали с руски субтитри

 

Линк към Nana (2005)


Това филмче ми е много любимо. Заедно с анимето и мангата го гледах с кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не беше зле,обаче на места имах чувстовото,че са отрязали от сцената някак си не беше завършено...Дори и самия край ...оставя те с усещането за Следва продължение или в следващия епизод ще видите...Първата част ми по-хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам някак ми беше едно такова с смесени чувства ту псовам Такуми пък после ми става жал....Нобу горкия и той мн криво ми стана и за него Бе Хачи няква ми се стори накрая не толкова невинна на каквато се прави и доста лекомислени неща извърши,но нищо де беше си хубаво филмчето

 

Само ми беше криво ,че Рен и Шин бяха сменени с други актьори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си фен на анимето и мангата (макар и да не е дочетена цялата, че на един момент не можах да продължа), та си казах, че трябва да изгледам и филмите.

 

Края на този филм не беше както в анимето и мангата. Хареса ми много, че накрая бяха двете в стаята, но самата история по принцип си е тежка и ме съмнява да им се е правел и трети филм за продължението.

Актьорите си изиграха много добре ролите, макар, че не всеки успя да покаже потенциала на оригиналния си герои, а в тази история всеки е уникален и си заслужава да му се обърне внимание. Но все пак успя да се предаде главната идея и история много добре и съм доволна :)

 

Както винаги рок Нана, Нобу и Шин си ми остават фаворити... Към Хачи имах и сигурно винаги ще имам много смесени чувства - в началото ми допадна, някаква наивна и сладка, после ми стана жал за нея, накрая пък ми идеше да я заблъскам с бухалка...

 

Според мен филма си заслужава гледането =)

 

(кофти ми е, че го сравнявам с анимето постоянно ама ще направя последно сравнение - там музиката беше много по-добра и завладяваща)

 

Ако ви се струва недовършено хванете мангата, там историята продължава и след края в анимето (който ви уверявам, че е по-неясен и недовършен от този), за жалост обаче още не е завършена и е в застой....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази дето игра Хачи в Нана2 изобщо не може да се сравнява с Аой Миядзаки :/ не ми хареса как играе,може би защото я сравнявам с Аой..а и като героиня не ми допадна Хачи в Нана2 Новия Шин беше много сладък обаче ! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...