Jump to content

Nicholas Tse (Никълъс Це)


Recommended Posts

Nicholas Tse
spacer.png
Име: Tse Ting Fung (Xie Ting Feng)
Английско име: Nicholas Tse
Роден: 29 август 1980г.
Държава: Хонг Конг, Китай
Професия: актьор и певец
Ръст: 175 см.
Тегло: 68 кг.
Зодия: Дева
Кръвна група: В+
Семейство: баща/актьор Патрик Це, майка/актриса Дебора Ли, по-малка сестра/модел Дженифър Це, съпруга/актриса Сесилия Чън и син Лукас Це

Сериали:

The Next Magic (2012)

Sword Heroes' Fate (2012)
The Spirit of the Sword (2008)
On the Road II (2007)
The Spirit of the Sword (2007)
Big Shot (CCTV, 2007)
Wing Chun (2007)
The Proud Twins (2005)
Hearts of Fencing (2003)
The Monkey King: Quest for the Sutra (2002)
Secretly Loving You (2002)
Aiming High (2000)

Филми:

 

Cook Up a Storm (2017)

Heartfall Arises (2016)

The Invincible 12 (2016)
The Bombing (2016)
Bomb Disposal Expert (2015)
Break the Hell (2015)
Golden Ducks (2015)
From Vegas to Macau (2014)

The Bullet Vanishes (2012)

The Viral Factor (2012)

Tresure Inn (2011)

Shaolin (2011)
The Stool Pigeon (2010)
Hot Summer Days (2010)
Bodyguards and Assassins (2009)
The Storm Warriors (2009)
Beast Stalker (2008)
Invisible Target (2007)
Rob-B-Hood (2006)
The Heavenly Kings (2006)
McDull, the Alumni (2006)
Dragon Tiger Gate (2006)
The Promise (2005)
A Chinese Tall Story (2005)
New Police Story (2004)
Moving Targets (2004)
Enter the Phoenix (2004)
Jade Goddess of Mercy (2004)
The Medallion (2003)
Demi-Haunted (2002)
Tiramisu (2002)
2002 (2001)
My Schoolmate, the Barbarian (2001)
Heroes in Love (2001, writer and co-director)
Master Q 2001 (2001)
Comic King (2001)
Time and Tide (2000)
Winner Takes All (2000)
Twelve Nights (2000)
The Mirror (1999)
Metade Fumaca (1999)
A Man Called Hero (1999)
Gen X Cops (1999)
Young and Dangerous: The Prequel (1998)

spacer.png

Коментар: Николас Це много го харесвам - като актьор, певец и визия. Мисля, че се е доказал като актьор (партнирали са му актори като Джеки Чан, Дони Йен и мн. др.) Мисля,че има какво още да покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро го гледах в Dragon Tiger Gate и доста добре се справи покрай Дони Йен, а сега виждам, че е играл и в Gen X Cops (може би първия азиатски филм, който съм гледала и в него не участвал Джаки Чан, или Джeт Ли, или Чоу Юн Фат)... За това ми изглеждаше толкова познат. Симпатяга е, ще трябва да изгледам и нещо по-романтично с него... Предложения (ама да не е много лигаво)?

016570226.jpg

П. П. А каква слабост имам към пилоти :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами бих ти препоръчала да гледаш "The Promise" - много хубаво филмче, но той е лошият герой. Друг филм, който ти препоръчвам - "A Chinese Tall Story" - малко фантастика, но тук играе заедно с Charlene Choi и е доста забавен (поне за мен). :D За Джаки Чан - той също участва в "Gen X Cops", но сигурно не ти е направил впечатление, защото се появява към края - рибарят, който ги взе с лодката :D

И нещо специално за теб:

 

Надявам се да ти харесат! :flower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е красив , точно на рожденният ми ден по HBO го даваха заедно с Дони Йен в "Dragon Tiger Gate"!!!

Това беше най-големият подарък за рожденният ми ден , страшно много се зарадвах , много си е красив и ми харесва човека. :heart:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Rob-B-Hood" не е в главна роля и се появявят заедно с Daniel Wu за няколко минути. Там дори и аз не го забелязах, докато не прочетох, че участвал във филма и го изгледах повторно.

А ето едно изпълнение, което не мога да престана да си го пускам отново и отново - страхотна песен!

 

http://www.youtube.com/watch?v=Rrddkvc73F8&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това последното клипче песента от него винаги ми става весело като я слушам...супер

Иначе аз в началото гледам филми нали с него и той все с някакви различни визий и не мога да го разпозная и все си го харесвах и си виках мале колко си ги нахаресах пък накрая се оказа,че един и същ

А в A Chinese Tall Story много ми хареса и ролята му и самото филмче въпреки фантасмагорийте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам да видите Time and Tide, 2002 и Новата полицейска история.

Миналия месец по кината в Китай излязоха два филма с негово участие The Storm Warriors - и Bodyguards and Assassins. Тази година се очакват още два проекта.

През 2002г. Ник спечели Световна награда за Най-продаван китайски изпълнител на годината. Това са призове, които се раздават от монакския принц Албърт всяка година на музиканти от цялото земно кълбо. Понеже няколко години преди това, наградените източни певци никога не бяха присъствали лично на събитието (кой знае по каква причина, но едва ли им е липсвало желание), аз си мислех, че и през 2002г. няма да има подобно посещение. Но огромна беше изненадата ми, когато Ангун обяви името на Ник за победител от Китай и той се появи на сцената усмихнат и ентусиазиран, за да благодари на публиката. За голямо съжаление, не пя, въпреки че сигурно много го е искал, но дори неговата поява беше достатъчна, за да го запомнят.

Следващите години на това събитие не само, че спряха да канят Далекоизточни певци, но и съвсем забравиха да ги награждават. Това ми се струва много несправедливо, защото след като става дума за форум от световен мащаб, трябва да се обърне внимание на всяка една част от света.

 

Прибавям едно от видеата на Ник, посветени на миналогодишната Олимпиада

Линк - http://www.bgshare.com/435289/Nicholas

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият филм, който гледах с Ник беше "Time and Tide" и точно той ме запали толкова по него. 2002 е един от най-любимите ми филми. Когато гледах трейлъра му в youtube си казах: "Кака така съм го пропуснала?" :) Беше голямо търсене, докато го изкопам от avistaz. Много ми хареса, пък и играе и Stephen Fung - друг мой любимец.

И според мен не е справедливо, че са спрели да ги канят! Всяка страна си има своя култура и тя точно ги различава една от друга.

 

Nicholas Tse и Cecilia Cheung ще си имат още едно дете. Очаква се да бъде пак момче и трябва да се роди през май тази година. Радвам се за Ник..., а жена му напоследък съм започнала да нея харесвам, с този секс скандал..... Mad

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник ще участва в сериала Sword Heroes' Fate и му е поверена главната роля. :) Ще му партнират Charlene Choi, Yumiko Cheng, Kenny Kwan, Sun Xi, Wu Ya Qiao.

08-29.jpg

 

И едно интервю с актьорите:

http://www.youtube.c...ayer_embedded#!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен във филма "The Viral Factor", където ще си партнира с Jay Chou,

Nicholas Tse има още два предстоящи проекта.

Единият от тях е филмът "Disappeared Bullet", а другият е сериалът "The Next Magic".

В "Disappeared Bullet" ще си партнира с Lau Ching-Wan, Yang Mi, Jing Boran и др.,

а в "The Next Magic" с Dicky Cheung, Yoyo Han, Angel Wang, Hai Qing и др.

 

Трейлър на "The Viral Factor"

 

 

 

Постери на "The Viral Factor"

 

 

 

4282419z.jpg

4282430k.jpg

4282431Q.jpg

 

 

 

Няколко снимки на каста от Disappeared Bullet

 

 

 

4282418p.jpg

4282416O.jpg

4282417V.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да размърдаме малко темата му с песента "Greatest Love", която записаха заедно с Ou Hao,

за филма с негово участие "As The Light Goes Out", чиято премиера ще бъде на 2-ри януари 2014 г.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като тези дни се присетих за този господин и заредих плеъра с неговата музика, реших да поосвежа и темата му :)

Освен "As The Light Goes Out" през 2014г. излязоха и още 2 филма на Ник - From Vegas to Macau (партнира му Чоу Юн-Фат) и But Always. Харесала съм си вторият филм -   но за съжаление все още няма английски субтитри за него :(

Предстоящи проекти - ще чакаме да дойде март 2016г., за видим нашия човек редом до Брус Уилис и Сонг Сънг Хон във филма The Bombing - военен филм, който е по действителен случай за японските бомбардировки над китайския град Чунцин през Втората световна война.

Иначе от миналата година човека се изявява и на нова сцена - води свое собствено кулинарно шоу - Chef Nic - и сам бърка манджите си :28558: 

 

825146.jpg

 

825145.jpg

 

В първия сезон са 12 предавания и във всяко едно заедно с една известна личност посещават някаква дестинация и готвят нещо :) Посетили са както места в Азия, така и в Европа и Австралия, а сред гостите му са Фан Бинг Бинг (заедно в Париж.... :cry: ), Анджела Бейби, Ник Чун и др. За съжаление  не намерих английски превод, а на мен като любител кулинар ми е интересно  :( Ето обаче една  песен и видео специално за предаването :)

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никълъс с ново кулинарно шоу - FOX Asia  пуска от 25 март Celebrity Chef: East vs West с главни готвачи Никълъс и Дейвид Роко (ако някой следи кулинарните канали у нас -  води предаването „Сладкия живот на Дейвид Роко“ ). Двамата готвачи ще обикалят различни градове в Азия - ще се запознаят с историята им, културата ... и разбира се - храната :)

slider-m.jpg

DavidRocco_NIcholasTSe-1-640x480.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никълъс е оставил за малко кулинарията и участва като треньор в третия сезон на музикалното реалити Sing! China.

Ето едно негово изпълнение заедно с участниците в неговия отбор "Team Nic" - песента, която изпълняват е "Glorious Years" на Beyond (хонконгската рок група от80-те)  :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден гост в шоуто Chef Nic е дружката му Даниел Ву, а снимките са били в съседна Гърция на ос. Миконос. Никълъс така и така обикаля цял свят да  се организираме да го поканим и при нас  да дойде - имаме какво да му покажем в кулинарията :)

 

IUVk-hmhswim9282499.jpg

 

cg2P9goWfP9MEbx2QaPykiOtamLZdlztjRdf8BSW

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...