Jump to content

Recommended Posts

DREAM/드림
spacer.png

 

******************************************************
Жанр: романтичен, спорт
Епизоди: 20
Телевизионен канал: SBS
Период на излъчване: 27.07.2009 до 29.09.2009
Дни на излъчване: Понеделник и Вторник 21:55
******************************************************

Участват:
Joo Jin Mo като Nam Jae Il
Kim Bum като Lee Jang Suk
Son Dam Bi като Park So Yeon
Hong Ah Reum като Song Yu Ri
Park Sang Won като Kang Kyung Taek
Choi Yeo Jin като Jang Soo Jin
Oh Dal Soo (오달수) като Lee Young (бащата на Jang Suk)
Lee Ah Hyun като Jung Geum Ja
Lee Ki Young като Park Byung Sam
Lee Hoon като Park Jung Chul
Yoo Hye Jung като Kim Sam Soon
Yoo Yun Suk като Noh Chul Joong
Park Nam Hyun като Go Kwang Pal
Kim Woong като Maeng Do Pil
Go Chang Suk като Straw
Lee So Jung като Jae Shi

Hyun Woo

Сюжет:
Това е корейската версия на Джери Магуайър. И Джанг Сок прекарва известно време в Център за малолетни престъпници заради кражба на портфейли. След като излиза, той се запознава със спортния агент Нам Дже Йол, който му помага да реализира мечтата си да се превърне в топ боксьор.
:essub:


С български субтитри

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми за сериала... много ми е странен. Пълен е с мъдрости. Драми почти няма. А когато ги има, очакваш да се проточи цяла серия, а то след 10-15 минутки драмата свършила и действието продължава :scratch: :heart: . Темпото на сериала от начало до край е едно и също. Няма забавяне или забързване :lol:

 

Ще издам, че края много ми хареса, а прическата на Бом в последната серия ме :blink: много приятно :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната сцена беше върховна! Ето такъв край си заслужаваше гледането на толкова много епизоди.

Който преживее първите две-три серии, може да се радва на драмата до самия финал.

Какво ми направи впечатление:

- Kim Bum се справи много добре с ролята. Личи си, че е дал всичко от себе си. В началото беше такова весело хлапе. Постоянно ме разсмиваше с поведението си. Сега си спомних, колко му отива подобен герой. Сетих се, че той направи истински смешна роля и в High kick. От друга страна, се чудя, защо не му дадоха повече екранно време? Мислех, че ще е главен герой, а се оказа, че понякога отделяха по-голямо внимание на злодия Канг, или на палячовците на баща му, отколкото но него.

- Chung Lim имаше прилична роля. Съвсем забравих, че името му беше сред актьорския състав, но той и неговите приятели-нарциси също ми действаха позитивно (както и шефката им, която постоянно се страхуваше да ги пусне в реални мачове и все ги наричаше "uri kot"). Сега вече знам кого трябва да изберат за ролята на Ахил, ако правят корейска версия на Троя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15-16 епизод съм , мнението ми досега е ,че филмчето не е кои знае какво.Главният актиьор изобщо не се справя добре като кик-боксьор и всеки които разбира малко от този спорт ,вижда колко са изкуствени бойните сцени.Ако бяха заложили на професионален боксьор(вместо на актиьорски рейтинг) щеше да се получи доста по -реална история.Искам да отлича играта на агента ,които мисля ,че се справя доста добре с поверената му роля,както и президентът на спортната агенция( добре се справят ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поднесения сладкиш! Прево-реда - супер сте cheers

Филмът е забавен и лек! Научих се да не пристъпвам с голяма настройка към филмите.

Както знам от баща си - "Големите очаквания раждат големи разочарования.." Затова се оставям да бъда изненадана! sunny

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поднесения сладкиш! Прево-реда - супер сте cheers

Филмът е забавен и лек! Научих се да не пристъпвам с голяма настройка към филмите.

Както знам от баща си - "Големите очаквания раждат големи разочарования.." Затова се оставям да бъда изненадана! sunny

Изхождайки от обратната гледна точка ,всичко трябва да ви харесва или поне критерият за оценяване на добре пресъздаденият сценарии и оргинална идея ,да е близко до клишираната история изиграна от части добре .За мен филмът не беше лек ,а обратно тежък ,но все пак ако бяха жени боксьорите и то все модели можеби щеше да ми се стори по-забавен и лек.

 

п.с Мерси за превода ,по 10 давам 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух ! изгледах го !

Сериалчето е хубаво, малко е заложена идеята за това до кога трябва да преследваш мечтата си и залога и .

Мисля, че тази роля е била за Ким Бум нещо като да те пратят на лагер ... Не можа да ме накара да повярвам в спортните му качества, но определено ще запомня ролята му заради хубавите, смешните и умни моменти :)

Някои от нещата които си разменяха като мъдрости ме впечатлиха много- пример (цитирам по памет ..) "Никога не хвърлай топка по противника си, защото може да отскочи и да се върне" нещо подобно беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Всеки има мечти,

но не всеки ги осъществява.

Мечтите са сладки,

но опиташ ли се да ги осъществиш,

потъваш в пот и кръв...

И колкото и да е малка една мечта,

осъществиш ли я,

става по-ценна от брилянт."

Toва е смисъла на филма.През цялото време ме държа в напрежение,

с тази игра на "котка и мишка", преплитаха се всякакви чувства и емоции.

А краят беше много чаровен, както самите артисти и тяхната игра.

Хубав филм и чудесен превод. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 6 серия съм на сериала, и по-добри съм гледала, започнах го заради Joo Jin Mo, един от любмците ми е. Чудя се до последната серия какво ли ще се случи, след като до сега доста неща показаха, дано да не го разводнят, надявам се да го изгледам и ще коментирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна много добре..ама към средата нещо го развалиха.

Актьорския състав грешка нямаше..ама историята ми куцаше.Края обаче ми хареса...сложиха КРАЙ на всичко! :D

Обаче не съжалявам,че съм го гледала ...защото Буми беше страхотен както винаги ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Всеки има мечти,

но не всеки ги осъществява.

Мечтите са сладки,

но опиташ ли се да ги осъществиш,

потъваш в пот и кръв...

И колкото и да е малка една мечта,

осъществиш ли я,

става по-ценна от брилянт."

Toва е смисъла на филма.През цялото време ме държа в напрежение,

с тази игра на "котка и мишка", преплитаха се всякакви чувства и емоции.

А краят беше много чаровен, както самите артисти и тяхната игра.

Хубав филм и чудесен превод. Благодаря!

Абсолютно съм съгласна, на мен също изключително много ми хареса, има страшно много поука във филма, също така е и изключително вдъхновяващ. В началото и аз бях скептично настроена, но противно на очакванията ми останах очарована. Естествено, както всеки друг сериал, и този си има слабите страни, както и неща, които не ми харесаха, но пък на друг може точно тези неща да му харесат и обратното :) Всеки си има мнение, но според мен не е загуба на време. Ако не друго, то ще ви научи да се борите докрай, независимо колко отчаяно е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера го приключих, та да си кажа: понякога такива сериали ми идват много добре- без излишна драма, наистина нещата се развиваха за 10-15 минути и се следва едно и също темпо до края. На моменти дори би могъл да действа наистина вдъхновяващо, макар че на едно две места малко прекалиха с научната фантастика ( имам предвид, че в реалния живот е почти невъзможно всички да се нареди като "по ноти").ктьорската игра си е съвсем на ниво. Развлекателно сериалче, особено ако сте спортни фенове. Да отбележа и много добрият превод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го почнах с идеята да погледам Сон Дам Би с не толкова много грим като в клиповете й. Малко тъпа идея, но понякога от такива се получават интересни неща. :) Не е най-добрият сериал на спортна тематика който съм гледал, но въпреки това беше направен добре. Успя да постигне целта си, като показа колко трудно се постигат мечтите. Особено големите такива. Като цяло аз съм доволен, получих това за което го почнах и не останах разочаровам от другото. Тия тримата бяха много странна тройка, но не усетих да ми пречи това че няма почти никаква романтика. Имаше готини поуки, хареса ми репликата "Между мъжете и жените освен любов, може да има и лоялност и привързаност" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди две или три години и още помня много неща, което не мога да кажа за драми, изгледани преди месец-два. Прекрасен Чу Джинмо :rolleyes:

Поздравявам ви с песента на Боби Ким. Телефонът ми звънеше с нея дълго време.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава песен и клипче. :) Сега се сетих за единствения по сериозен минус. Не знам дали си спомняте, но имаше един боксьор от първите серии, който сценаристите го затриха в трета глуха и така не се разбра какво стана с него.  :) Щеше да е много интересно да се появи отново в следващите серии или направо да тренира в залата с останалите момчета. Все пак беше шампиона на Пусан и много забавен и различен от останалите персонаж. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...