Jump to content

Recommended Posts

Dal Ja's Spring
spacer.png

 

Година: 2007
Произход: Южна Корея
Жанр: комедия, романтика
Епизоди: 22


Участват:
Chae Rim - Oh Dal Ja
Lee Min Ki - Kang Tae Bong
Lee Hyun Woo - Uhm Gi Joong
Lee Hye Young - Wee Seon Joo
Gong Hyeong Jin - Shin Sae Do

Резюме: О Дал Джа е 33-годишна жена, на която непрекъснато се напомня, че е време вече да се задоми (а някои дори смятат, че е попрецъфтяла вече smile.gif) Тя има успешна кариера, справя се отлично, но непрекъснато ще се намери някой, който да ѝ натяква, че нещо ѝ липсва. След кратка авантюра с колега-плейбой О Дал Джа попада в конфузна ситуация и е принудена да използва по-младия от нея Канг Те Бонг като фалшиво гадже. Нещата започват доста да се заплитат, когато на сцената излиза и мечтаният от всички жени ерген Ом Ги Джунг, който, естествено, се заплесва по нашето момиче. На фона на основната история се развива и любовна авантюра между двама второстепенни герои, която също е много забавна и свежа.

Лично мнение: Сериалчето не е за изпускане, смях се с глас на много места и определено се радвам, че му отделих време. smile.gif

БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

С РУСКИ СУБТИТРИ

РУСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен, забавен и поучителен сериал. Действително показва проблемите на едно неомъжено 30-годишно момиче (!), но и съпътстващите препятствия, пред които се изправя съвремения работещ човек, когато постъпва на работа. Показани са основните типажи в един работен екип, забавните и недотам ситуации, в които можеш да попаднеш и някои методи да излезеш от тях. ;)

Сериалът си заслужава, ако искате да се заредите с приятни емоции от смешните ситуации, ако се интересувате от психологията на образите или сте фенове на някои от изпълнителите на главните роли. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е свеж - предшественик на Oh, My Lady - имам чувството, че на Че Рин все й се падат роли на "стара" мома.

Самият сериал имаше приятни диалози и размисли (личи си, че сценаристката е някъде на тази възраст). Героите са пивки има интересни обрати и приятен хумор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този сериал заслужава една добра дума от мен. Много лек и приятен, Chae Rim тук е много сладка и стилна, а Lee Min Ki за пръв път го виждам и чувам, обаче няма как да не спомена, че е голям симпатяга.Хареса ми това, че дейстието не беше съсредоточено само върху двамата главни, а беше разпределено по равно с другата двойка, чиито взаимоотношения бяха също много интригуващи и малко странни. Другото, което ме разсмиваше много беше различната музика, която пускаха според ситуацията, то не беше Бодигард, Агент 007, Пантерата Пинко, абе голям смях въобще. И много ме кефеше шефката, менаджер Кан, как са я намерили тази жена, само като и чуя гласа един монотонен, все едно някой робот говори и с една каменна физиономия, направо си беше точно на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах отдавна,но го изгледах целия.Не е лошо сериалчето имаше си своите забавни моменти,романтично е,но имаше и много смях,спокойно може да го гледате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиста романична комедия.
За мен една от най-добрите, да не кажа най-добрата.Сериозните проблеми поднесени
с такова тънко чувство за хумор, което напомня, че в живта няма само добро и лошо, черно и бяло,
а е една пъстра картина на емоции и чувства.
Излъчване, игра, за първи път костюмите, абе всичко, всичко си беше на мястото, пълно удоволствие и съпреживяван
с героите. Особено гордата мадама, какво излъчване, докрай със страхотна осанка и самочувствие.
Второстепенната двойка за мен направи по-силна игра. Главният малко ми беше доста монотонен и изтощен някак, милия.
Страхотно филмче, браво!
Браво за проекта. Руските субтитри са супер добри.
Успех с редакцията, и го препоръчвам на всички, може би всички, над 20-те.smile.gif
А, този път не съм превъртала, защото ми е скучно или мудно.
Просто си пусках серия след серия и осъмвах две сутрини подред..smile.gif:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен и лек, сериалът ми припомни колко чаровна е Че Рим и какъв сладур е Мин Ки. А с това, че героите бяха добре и с вкус облечени и особено че главната не беше мърлява повлекана си е направо глътка свежест сред изобилието на обидно и унизително направените женски образи в корейското напоследък. Приятни ми бяха за гледане сцените в офиса на главната - едно малко общество от професионалисти, всеки със странностите си, с интересни взаимоотношения и характерна атмосфера. Царствената водеща ми идваше на моменти да я тресна с нещо тежко по гордата глава дебела, а режисьорът ме разсмиваше ужасно /например как реагира като му казаха, че всичко му е малко - очите, устата, носа, леле как се смях и още ми държи  :rofl:  /. Диалозите му с главната чингу са голям майтап и точто както между две приятелки. Заигравката със знакови музикални филмови откъси също беше много развеселяваща, най-много ме изкефи озвучаването на "вещицата" с Теминатор, ама как и пасваше, страхотна е актрисата. Макар и по-стар, филмът си заслужава гледането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми е любим, много любим. Изобщо не знаех, че има тема тук. Гледах го отдавна, после още много пъти като се присетя и пак го гледам. Страхотна Че Рим, Преди години се бях навила да го преведа, но от съфорумци разбрах, че вече го превеждат. Ще ми е приятно да го видя за n-ти път но с български субтитри. Горещо го препоръчвам, на тези, които не са го гледали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: Гледането задължително ! Ще си припомните руския език тук като го гледате он лайн 
  Много, много свеж сериал !  Заслужава си гледането ! Чиста романтика, и много, много топло и човешко излъчване !  Ще ви достави голямо  удоволствие !  :icon_sunny:  :icon_sunny:  :icon_sunny:  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...