Jump to content

Risou no Musuko (2012)


Recommended Posts

vlcsnap-2011-12-17-15h23m20s104.png

 

Off Topic

Risou-No-Musuko-pix.jpg


Risou no Musuko (2012)
Страна: Япония
Също така известен като: Perfect Son
Година на излъчване: 2012 - Януари – 14 старт
Време на излъчване: Събота 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия
Канал: TBA
Епизоди: 10
Режисьор: Sakuma Noriyoshi, Nakajima Satoru, Mori Masahiro
Субтитри: Английски

Участват:
Yamada Ryosuke
Suzuki Kyoka
Sawamura Ikki
Fujigaya Taisuke
Nakajima Yuto
Irie Jingi
Emoto Tokio
Takeda Kohei
Waki Tomohiro
Moromizato Daisuke
Umezawa Masayo
Miyaji Masako
Hagiwara Rie
Kendo Kobayashi
Sudo Risa
Kaneko Nobuaki
Suzuki Anju

Kudo Asuka

Hayashi Kento (епизоди 6-7)

Резюме: В сериала се разказва за красивата, но самотна майка Suzuki Umi (Suzuki Kyoka) която работи усърдно, за да отгледа сина си Daichi (Yamada Ryosuke). Той е типичното мамино синче, което обича майка си и се стреми да изкарва най-високите оценки в училище, за да й угоди. За сметка на това отблъсква всичките и ухажори. След като тя започва работа в кафене, близо до училище за момчета, известно с проблемните си възпитаници, Daichi решава да изостави престижната академия, в която учи, и да се премести там, за да защитава майка си.

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:


Много харесвам такива забавни комедийки... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение това заглавие най-вече заради Рьоске Ямада, Тайске Фуджигая и Джинги Ирие. Забавна продукция, след като научих историята.

 

Всъщност много ударно започва новия сезон при японците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, забавлявала съм се много на втори епизод :28558:

 

Особено с часта когато майка му го мислеше за гей, заради рокличката която му подариха :lol: и как се кефеше когато намери списанието с голи жени нямам думи просто... :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ново японско сериалче за съжаление все още няма субтитри на английски.

Никъде все още нищо, а в събота излезе и втори епизод. Премиерата е с рейтинг 13,9 %, но в същото време по Fuji TV са излъчвали Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, който е оценен с 14,3 %. Никак не е зле този рейтинг на Risou no Musuko, Рьоске Ямада аха-аха с равни показатели с чичо си Харисън Форд.

 

Аз също следя сериите и се смея от душа и сърце с Рьоске Ямада. Толкова невинно изражение има това момче, че само като го видя и се усмихвам с умиление. Тайске Фуджигая е много лош (поне за сега) и раздава здраво тупаници в училище.

Майката е интересна за мен и ми допада това, че са много близки със сина й, въпреки недоразуменията, в които се случва да изпаднат.

 

9742eeaa3c95dc9b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за майката, но как можа да изостави сина си в дъжда без чадър? Като се сетя, как снимат в студа, Ямада сигурно сериозно се е измокрил.

Много се радвам да видя Юто. Липсваше ми времето от Нобута, но тук героят му е съвсем различен.

Тайске пък все едно е прескочил от ролята си в Мисаки №1. Отива му, но в сравнение с Такеда Коухей, си е истинско детенце.

Изводът е, че колкото и да се радвам на Ямада, повече ме кефи Такеда, понеже все се крие някъде през последните години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субтитрите вече се правят. За 4 дни излязоха и двата превода. Изгледах днес и втори епизод с тях.

 

Останах разочарована от героя на Джинги Ирие. След като не го видях в първата част, се чудех кога ли ще включат и него. Очаквах го с голям интерес.

Е, това се случи във втора серия и в момента, в който го видях с прическа тип "Джон Траволта в Grease" и разбрах какъв точно ще го играе, ми идваше да спра да гледам и да крещя. Толкова надежди имах да го видя тук и неговия герой Юма Уанигава да ме забавлява, но уви... Изпаднах в голямо недоумение и от това, което направи героят му (странно хрумване на сценаристите ?!?).

Трети епизод излезе днес, но ме е страх да го пусна, да не би и в този епизод Ирие-сан да ме плаши повече, отколкото да ме радва...

Серията отново беше много забавна (като изключа огромното си лично разочарование заради Джинги), с Рьоске на екран, май това е гарантирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя радост героят на Джинги Ирие още в 3-ти епизод... влезе в правия път (така да се каже).

Рьоске - това лъчезарно момче, не спира да радва. Много ме забавляват и огромните порции, които майка му сервира в училище. В 4-ти епизод, който се излъчи вчера в Япония, много ме впечатлиха тези хрупкави кюфтенца, които Даичи Сузуки (Рьоске Ямада) похапна...

Тайске Фуджигая ми става все по-симпатичен, но и разбрах какъв точно го играе героят му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След еп. 3 стигнах до извода, че или имат прекалено идеални отношения за майка и син, или не са с всичкия си. Хахаха! Как може да накара сина си да й каже баба?!

И аз се забавлявам все повече. Успяха да понамалят излишните елементи и да отделят най-много внимание на училището. Освен това, имат място да включват нови герои. Но не успяха да ме надхитрят в серията. Веднага познах Токио Емото, още преди да се разкрие на публиката.

Цитирам думите им, след коала-ударите:

Yamada: Koko wa doko?

Tokio: Anata wa dare?

Сигурно затова в следващата серия ще има маскиран побойник. Чудно, кой ще е този път?

Много съм доволна, че оставят Такеда Коухей да влиза в роля, макар и за малко. Липсваше ми в последно време. Двамата с Тайске великолепно се допълват в семпайския екип.

Ролята на Ирие не ми е неприятна. Това е игра и той се е съгласил с право да се включи. Само се чудя, какъв ефект са искали да пстигнат с нея? Бяха го поставили в напълно абсурдна светлина.

Кратката версия на ендинга:

http://www.youtube.com/watch?v=QcUcv9MQVnY

Някои хора са толкова наблюдателни, че са открили прилика между героя на Тайске тук и този на Шун в Гаргите.

01f9bc4e4108dd73.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...