Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

What Women Want (2011)
:imdb:

Режисьор: Daming Chen

В ролите: Gong Li, Andy Lau, Kelly Hu, Russell Wong, Osric Chau, Chen Daming, Deshun Wang, Jing Hu, Chengru Li, Yuan Li

Държава: Китай

Година: 2011

Времетраене: 98 мин.

Резюме: Женкарят Сун Дзъ Ган (Анди Лау), е рекламен директор, който получава нов поглед върху живота, когато инцидент му дава възможност да чете мислите на жените. На първо място, този "подарък" му дава твърде много информация, но той започва да осъзнава, че може да го използва, особено когато става въпрос да надхитри новата си жена шеф…

 

Филмът е римейк на популярния What Women Want (2000) с Мел Гибсън и Хелън Хънт.

Език: Mandarin


Български субтитри: http://subsland.com/subtitles/What_Women_W%D0%B0nt__/_%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE_%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82_%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-23105.html title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Сваляне с англ. субтитри
HD качество
BluRay 720p
Сваляне с руски субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,да. Филма с Мел Гибсън си ми е един от любимите.Гледал съм го доста пъти и всеки път се хиля като пача. Надявам си и аз тази версия да е също толкова забавна и хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмъв със Мел Гибсън си беше уникален. Този и той беше, но малко е далеч от оригинала за мен.Все пак за китайския Мел да изберат един от кралете на канто поп-а е интересно и до него да размята прелести Гонг ..... Да си признаем мъжете, кой не би отказал тази дарба ,но не е джентълменско да четем мислите на жените има някой мисли,които не искаме да научаваме :lol: :lol: Но за жената тази дарба мисля че ще е изключителна - да знае кога да носи кога салатката , кога мусаката :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има и български субтитри, добавил съм ги в първия пост. Вчера малко го гледах, макар Гун Ли и Анди Лау да ги харесвам, филмът ми се стори доста лигав и въобще не се доближаваше до класата на оригинала. Все пак това са ми впечатленията до 15-та минута. Ще опитам да му дам още един шанс, но не ми се вярва нещата да се подобрят драстично нататък. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак това са ми впечатленията до 15-та минута. Ще опитам да му дам още един шанс, но не ми се вярва нещата да се подобрят драстично нататък. :(

Не си прави труда! Изобщо не се подобряват нещата. <_<

Трябваха ми три седмици, за да го изгледам. (Обичам различни вариации на един и същ сценарий просто.)

Китайците са съкратили някой от по-интересните случки

и се е получил филм, добро средство за приспиване....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, мен ако питате, Анди Лау играе травестит много по-добре от Мел. :lol: То не бяха чупки, то не беше чудо... :lol: А пък Гун Ли е поне с 5 класи по-добра актриса от Хелън Хънт.

 

Между другото, някой обърна ли внимание как са кръстили персонажа на Анди Лау? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сун Дзъ Ганг беше доста по-секси с чорапогащник и лилаво червило от Мел Гибсън, но определено не успяха да докарат ефекта на оригинала. Моито почитания към Анди Лау, много ме кефи пича и винаги е удоволствие да го гледа човек, ама този тип роли не му ходят. Тук изглеждаше чак мазен, което по принцип не му е присъщо, да не говорим колко насилено беше всичко. Гун Ли - евала на мацката по всички показатели. Уви, тук и тя не успя да помогне на "филма". Майк, хич не си прави труда да го доглеждаш, само ще си развалиш впечатленията от тези иначе страхотни актьори. Много слаб кавър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено и азиатския вариант на тази история е добре пресъздаден.Гледала съм Гонг Ли и в други филми но тук определено ми хареса много женствена ,красива еманципирана жена.А Анди с тоя негов танц със чорапогащника направо ме уби.Филма не е нещо особено ,става за гледане и определено малко подобри моето мнение за живота в комунистически Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм гледала прекалено отдавна американската версия, или бях прекалено песимистично настроена от коментарите тук, понеже филмът ми хареса, като се изключат последните 20-ина минути и изборът за главна мъжка роля. За сметка на това Гун Ли бе ослепителна, великолепна! Страхотна игра!

Филмът завърши на две на три. Някакви сцени заснети и пльоснати за край. Все едно бе работа на аматьори.

Но въпреки това филмът като цяло не бе лош. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1 път гледам римейк на американски филм:)и честно казано на мене опитът ми хареса,Gong Li е муза :)незнам какво искат жените:)ама знам че мъжете искат Gong Li и бих се заинтерасувал тя какво мисли :)а Хелън Хънт в оригинала я оставям без коментар но определено небих искал да знам какво мисли,че дори Мел Гибсън и се молеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинала и аз съм го гледала, ама добре, че преди бая време и съм го позабравила, че да не правя сравнения. Общо взето ми хареса филма. Главната героиня-много красива.Обаче нещо края не ми допадна, хубаво завърши, ама тъп ми беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...