Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Penny Pinchers (2012)

Страна: Южна Корея

Премиера: 10 ноември 2011

Времетраене: 114 мин.

Жанр: Романс, Комедия

Режисьор: Kim Jung Hwan

Субтитри: Български

IMDB

 

Участват:

Han Ye Seul - Hong Sil

Song Joong Ki - Ji Woong

Lee Sang Yeob - Gwan Woo

Shin So Yul - Gyung Joo

 

Резюме: Джи Унг (Song Joong Ki) е загубеняк, който не може да си намери работа, лъже майка си за пари, но майка му един ден го отрязва и той става бездомник. Същия ден спасението му идва в лицето на Хонг Шил (Han Ye Seul), която е изключително стисната. Нейните хобита са две - да прави спестовни депозити в банката и да предава празни стъклени бутилки и стари вестници. Един ден тя разбира, че спестяванията ѝ ще бъдат замразени, ако не си направи отделна банкова сметка под името на някой друг. Точно тогава Джи Унг се появява в картинката...

 

Страхотни постерчета от Dimland... :beer:

 

С български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Сутринта щях да му правя тема, но изникна непредвидена работа.

"Катеричката" в такъв сюжет ще е нещо уникално. Чакам и аз с нетърпение някакви субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Катеричката" в такъв сюжет ще е нещо уникално.

 

Таман се чудя откъде ми е познат главния герой, а това бил той :lol:

Филмчето се очертава интересно, така че с нетърпение ще се чакат субтитри.И двамцата ми изглеждат добре заедно, мацката май ми е позната :unsure: Не участваше ли в Красавица под прикритие/Spy Mung-Yol? :huh:

 

П.С.Извинявам се ако съм изписала името грешно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер филмче! Дали защото от много време не бях гледала корейски продукции, но филма ми стори различен от стереотипните любовни комедии. Нямаше ги и обичайните клишета за корейските филми. Има оригинална идея, която е страхотно реализирана. Поне за мен това е изпипан отвсякъде филм, който носи удоволствие. Усмивката не слезе от лицето ми още от началото та даже и след края продължих да си се усмихвам като идиот. Актьорската игра е прекрасна. Винаги съм намирала Хан Йе Съл за много антипатична, но след този филм си промених мнението. Сонг Джун Ги е страшен чаровник( особено усмивката му) и има много талант момчето, а точно в тази си роля е ненадминат! :wub: . Останах очарована и от двамата.

Максимална оценка му давам на филма. Много свеж, забавен и романтичен.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко филмче. Наистина е забавно и трогателно. И дори не е украсено с излишни драми и захаросани сценки.

Ye-seul Han и Joong-ki Song си паснаха идеално.

Е, вярно е, че на 2-3 места нещо ми убягна логиката, но това не разваля общото впечатление от филма.

 

Гледайте, няма да съжалявате. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса.Заблегнаха повече на комедията отколкото на романтиката.

Пък и сюжета хваща окото.Ако ви се гледа нещо смешно и всъщото време разпускащо...това е за вас! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно,но не чак толкова. Идеята ми допадна,актьорите също но в крайна сметка за мен си остава средна хубост.Имаше наистина доста забавни моменти,но не е филм,който бих запомнил и бих пожелал да гледам отново. Все пак за един път си заслужава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдим по постера, то филма би приличал на някоя лигава (тип "губи време"), превзета, тийн комедия. Но, вярвайте ми далеч не е толкова захароподобен :lol: Има уникално смешни сцени. Според мен този филм пресъздава по един модерен начин историята на Рокфелер - с ябълката, която продава и със спечелените пари купува две и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен филм! Има много смях, има и сълзи и един много красив край :) Заслужава си гледането! Ако тук имаше само фенчета на хамериканските бозленца, нямаше дори и да го пиша този коментар, но много се радвам, че има такъв форум, който е събрал феновете на азиатското кино (и не само)! Бих искал да ви познавам всичките .. ха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатичен филм.

Дори Хан Йе Съл не ме подразни. А Джунг Ги е пораснал... :( Чак ми е малко тъжно. Но е прекрасен както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешен е и интересен това е най-важното става да си отпочинеш 2 часа. Сонг Джун Ги е страхотен сладур направи ми филма, толкова смешен ми беше на моменти, че просто нямам думи, даже главната като по чудо ми хареса .. :)

 

Междо другото знаех си ,че онзи ще я обере, тя много му се доверяваше, а беше доста нетипично за нея :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото ми се стори скучен и леко объркан... Нямаше много романтика (не че е задължително) и на места просто се изключвах от историята. В средата ми стана интересен, после пак скучен и към края вече харесах филма. Много ми хареса края... и с това дърво, просто супер! Не съм тотално очарована от филма, но става, ако няма какво да се гледа. Сонг Джонг Ги имаше ужасна прическа според мен, :lol: но е толкова сладък, че не си личеше много. На филма бих дала 7/10, само заради края ^-^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво, но е от типа фимли - мехлем за душата- 2 часа позитивизъм след дългия ден.

 

Сцената със крясъка '' Излизаааа'' щях да падна просто няма такава Катерица :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладък, трогателен, забавен, усмихващ, чудесен, очарователен..... B)

 

 

"Неее... току-що каза, че е безплатно!" :lol:

 

На няколко места не беше много ясно точно какво се случва - не знам поради превода или не... но въпреки това, очарованието му не се губи...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен замисъл и очаквах много, може би и заради актьорите. Обаче нещо не съм очарована... Като цялостна постройка филмът нещо ми е хлабав, бях с усещането, че нещо липсва. Става за преход между два сериала... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не са "Скъперници" , а "Спестовници"  :P  и то два броя много симпатични.

Изключително чаровен  Song Joong-Ki /да му имам сладката усмивка/ и Han Ye-Seul  беше много естествена и си изигра добре ролята на твърдо момиче...имаше и поука за всички, които харчат без да мислят /като не изключвам и себе си от това число ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво гледам в този филм - К на квадрат - Капитанчето и Катеричката. :896767: 

Катеричката много различен тук, влезе чудесно в образа на загубеняк. На мен пък ми хареса прическата му. Само с тази цигара ми избоде очите, но като бивша в този кофти "занаят" няма до го съдя много строго и ще го преглътна. :lol2:

Иначе филмът става за губене на време. И аз не съм очарована, изключая усмивката на Катеричето, заради която успях да го изгледам целия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го заради "Биг Бос" и защото е романтична комедия. Не съжалявам, сладко филмче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...