Jump to content

Recommended Posts

love-50-2010-1.jpg

Love 50% (2010)
Страна: Тайван, Сингапур
Също така известен като: Love 50%
Българско заглавие: Петдесет процента любов
Година на излъчване: 2010
Времетраене: 129 мин.
Жанр: Романс
Режисьор: Lee Thean Jeen
Субтитри: Английски
IMDB - No IMDB ID been added..

Участват:
Kingone Wang - Wen Kai
Felicia Chin - Haney
Celeste Chong - Sandra

Резюме: Пътищата на двама съвсем непознати - Haney, момиче със свободен дух и Wen Kai, живеещ живот освободен от всякакви ненужни рискове, се сблъскват един ден на Свети Валентин срещайки се пред магазин за бижута, предлагащ 50% отстъпка за двойки. Тъй като Wen Kai губи годежния пръстен предназначен за неговата приятелка Sandra, той решава да й купи нов. Но при излизането от магазина бива ограбен и губи всичките си ценности, включително и телефона. Затова Haney му предлага двамата да се представят като двойка, за да получат 50% отстъпка.
Love 50% е една история за двама души които не търсят любов, но я намират на най неподходящото място....

Торент
Сваляне част 1, Сваляне част 2

Филма е за всички почитателки на Kingone Wang laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kingone Wang си го харесах още от ''черно и бяло'', супeр се справи с ролята на лудия наркоман.

Грабна ми вниманието този филм - ще се гледа.

Ще дописвам впечатления после.

 

Благодарско за темата.

 

p.s. Поредица от недоразумения преплита съдбите на двама непознати и им помага да открият какво наистина искат и дали това, което имат до себе си не е просто една заблуда.

На моменти ми беше муден като действие, но си го гледах без да превъртам заради присъствието на Kingone Wang.(е страхoтен е просто, все си го сравнявах с ролята му на Gao Yi)

 

Най романтичното за мен беше, когато той и подари букета от ябълки, а най забавното - алергията му от ябълки, докарваща му кихавица.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...