Jump to content

Recommended Posts

white_dragon.jpg

Инфо: IMDb
Трейлър: Цък
Заглавие: The White Dragon (Fei hap siu baak lung)
Режисьор: Wilson Yip
Актьори: Cecilia Cheung, Xiao Lung Ding, Avi K. Garg, Shiu Hung Hui, Lei Liu, Francis Ng, Andy On, Nay Suet, Patrick Tang, Kitty Yuen
Жанр: Екшън, фентъзи, романтика
Година: 2004
Държава: Хонгконг
Аудио: Китайски и английски
Субтитри: Български
Качество: DVDRip - 720x416

Тук или тук

Сваляне с БГ суб тук

Млада благородничка се влюбва в принц от Императорския дворец. По чиста случайност тя получава бойните умения на Белия Дракон. Нямайки идея как да управлява тази сила, тя научава, че има определени предимства, когато я използва за добро. Разбирайки, че прочутия убиец Птичи Пера планира да убие принца, тя решава да предотврати тази жестокост. В следствие на двубоя, тя бива ранена и подслонена от самия Птичи пера. След кратко време, прекарано с убиеца, тя започва да изпитва симпатии към него и дори разбирателство към деянията му. Следва финалната развръзка, когато става ясно кой стои зад заговора на принца и всеки трябва да реши на чия страна да застане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете честно, не е ли грехота такава дискусия на филма да остане непреместена от стария форум?? :28558: Четете и плачете.
 
 
Заглавие: Re: The White Dragon (2004) BG!   icon_minitime.gifСря 27 Яну 2010 - 21:40
 

Е това ми отнесе една награда от "малинките" :lol: . За любителите на комедийни пародийо-гротески може и да е хубав, но не е моят филм.

 
 

Изключително глупав филм. А за субтитрите - нямам думи. Скоро не бях гледал толкова зле направени субтитри...

 
 

Ех, тамън ми бяха хванали окото тия... бамбуци. :lol:

 
 

Ха, да не си бил панда в предния си живот?  :P

П.П. Браво бе колеги, хубаво нахранихте филма, без хляб ще ме оставите ей! (не че щях да се излъжа да го гледам де)

 
 

Рагносе, и аз се излъгах по бамбуците. :lol:
Що бе, Майки, гледай го - такова "предаване на силата" само Майкрософт може да измисли  :lol!: .

 
 

Ами това е по-скоро пародия на филм, а не филм. Всичко беше толкова изкуствено...


Хаха, даунлоад на силата ... чували ли сте за тоя метод на предаване на умения, а? Не сте, нали? Защото не сте гледали този ФИЛМ :)

 
 

 

Ха, чак сега погледнах трейлъра и си спомних, че съм гледал няколко минути от филма по Диема. Умрях си от хил, когато мацката тегли един шут в чатала на слепеца, а той се оказа толкова здрав, че оназ си счупи крака. :lol:

Това е най-малкото... :896767:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото чак сега забелязвам, че режисьорът е Уилсън Ип - авторът на Ип Ман. :D Ти да видиш!

 

 

 

Ето още цитатчета от старата тема:

йеп и аз го хванах за половин час от началото но ми са стори супер абсурден и са отказах ...

:28558:  няма такава простотия :28558:

 

Доброто сърце стимулира кръвообръщението ... и тогава пъпките изчезва

 

хамбургера от Макдоналдс беше много култов момент

или пък белега под формата на Nike :rofl: (за ролерите и тенис корта и дума не може да става :D)

пък слепеца .. думи нямам

то не бяха физиономиите, прическата му, танците му .. и то на химна на ЕС

а като улови флейтата с въдица ... :shoot:

и раницата му беше доста яка :lol:

А романтиката, бликаща от последната реплика, е неописуема направо:

 

Аз ще ти бъда бастун. Ако ти не ме пуснеш и аз няма да те пусна

 

Не знам за вас, но аз се попилях да се хиля. То си е чиста гавра с труп, де, но точно това му беше смешното. Пам, това с белега не съм го забелязала... Язък! :green: :green: :green:

Иначе питката с логото и Одата на радостта ме скъсаха. А ритника, при който мацето си натроши крака, щото на оня му бил много здрав си е направо култов. Бабата-даунлоудър си е цяла класика!

Надали специално бих си го дръпнала тоя филмец, но беше много забавен за убиване на времето. Ако искате да прекарате час и нещо, без да си напъвате мозъка за каквото и да било, това е филмът.

На гърдите на принца ;)

Аз се пукнах от смях още в кафето, Румбата като спомена няколко простотии

и не издържах, трябваше да го гледам :lol: и не съжалявам :noteet:

А лелката е номер 1 просто!!!

На въпрос Защо се правиш на чистачка?, отговор - Инкогнито съм!

евала на преводачите :bow:

Това беше най-странното подобие на филм... :green: :hehe:

Такива смехория..ама бойните сцени бяха добре направени-единственото,което ми хареса от филма!

На места си беше и тъжен...

Аз ще съм твоят бастун - велика реплика.... :hehe: :hehe: :D :D :green:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...