Jump to content

Cold Fish (2010)


Fastuka

Recommended Posts

spacer.png

4YxDR.gif Студена риба

Жанр: Драма, Трилър
Година: 2010
Държава: Япония
Режисьор: Шион Соно
В ролите: Мицуру Фукикоши, Денден, Асука Куросава, Мегуми Кагуразака

 

: Резюме : Когато дъщерята на Syamoto е заловена за кражба, щедър мъж на средна възраст помага за разрешаване на ситуацията.Мъжът и съпругата му предлагат на Syamoto работа в магазина им за рибки. Syamoto скоро открива ужасяващата истина на привидно перфектна двойка...

 

:imdb:

Свали

 

Свали с английски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф тоя ми дойде малко тежичък. :) Поне си взех "Соно" дозата за следващите месеци, че даже се пренаситих. Наистина не го препоръчвам на хора със слаби нерви, брутален е! Разбира се, всеки различно ги възприемат нещата и за някой може да е нищо особено. За мен обаче беше много въздействащ трилър, ще го помня дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с Демона и Олдбой. Филмът е брутален,психарски и определено не е за всеки. Дори и аз ,който принципно от време на време гледам психариики бях смазан след финалните надписи,преди това просто не можех да си поема въздух. Какви ли не откачалки се намират,не пожелавам на никой да среща подобни същества,а лошото е ,че наистина съществуват :(

СЪжалявам Соно,но определено ще си дам временно почивка от теб,минавам на романтични комедии и еротични филми. Поне малко да поизчистя съзнанието си.

За мераклиите,добре да си помислят,преди да си го пуснат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е изключително брутелен,четох че се като тема се основава на реални факти така че незнам дали реалноста или фантазията показана във филма са по страшни но ,наистина тези който са със слаби нерви не трябва да го гледат.Денден не си спомням да съм го гледал някъде но тази роля все едно си е писана за него,просто изключителен,направо си е роден за психопат:)а шоно е едно лудо копеле:)всеки негов филм е странен и неповторим,и мога да кажа смело запомнящ се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да подчертая, че филма не е подходящ за лица под 18 години. Голямо колене падна. Чак се зачудих по едно време не са прекалили. А финала беше достатъчно откачен. И понеже се споменава, че в основата на сценария стои истински случаи, да спомена, че действително не е било чак толкова брутално.

 

И да кажа, че филма е излязал официално 2011, а 2010 е излъчват на фестивала във Венеция.

 

 

Японците са ненадминати в бруталните и шантавите неща! Имам чувството, че тази страна не се намира на планената Земя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...