Jump to content

Han Ga In (Хан Га Ин)


Recommended Posts

spacer.png

Han Ga In (한가인)

Истинско име: 김현주 / Kim Hyun Joo (Gim Hyeon Ju)
Професия: актриса и модел
Дата на раждане: 2 февруари 1982 г.
Място на раждане: Сеул, Южна Корея
Височина: 169 см
Тегло: 46 кг
Зодия: Водолей
Кръвна група: AB
Семейство: Съпруг - актьорът Yun Jung Hoon (от 2005 г.); дъщеря (родена 2016 г.) и син (роден 2019 г.); сестра
Образование: Kyunghee University (Hotel/Tourism major)
Хоби: Слушане на тъжна музика
Агенция: J. One Plus Entertainment (2009-2011); BH Entertainment (2012 - до сега)
:imdb:

Сериали:

Mistress (OCN, 2018)

The Moon Embracing the Sun (MBC, 2012)
Bad Guy (SBS, 2010)
Witch Amusement (SBS, 2007)
Dr. Kkang (MBC, 2006)
Super Rookie (MBC, 2005)
Terms of Endearment (KBS, 2004)
Yellow Handkerchief (KBS, 2003)
Comedy Town (SBS, 2003)
Sunshine Hunting (KBS, 2002)


Филми:

Architecture 101 (2012)

Once Upon a Time in High School (2004)

Вариетета:
2003, KBS:
Entertainment Relay - водеща
2012, SBS: Running Man - гост в еп. 87

Награди:
2012 MBC Drama Awards:
Mini Series Top Excellence Actress (The Moon That Embraces the Sun)
2005 MBC Drama Awards: Excellence Award (Super Rookie)
2004 KBS Drama Awards: Excellence Award (Terms of Endearment)
2004 KBS Drama Awards: Best Couple Award with Song Il Gook (Terms of Endearment)
2004 40th BaekSang Arts Awards: Popularity Award (Once Upon a Time in High School)
2003 KBS Drama Awards: Best New Actress (Yellow Handkerchief)

Снимки:

spacer.png

 

 

 

tumblr_mbkfbhuWNb1rphwnwo1_1280.jpg
tumblr_mbkfbhuWNb1rphwnwo2_500.jpg
tumblr_mbkfd9Yttf1rphwnwo1_500.jpg
tumblr_mbkfd9Yttf1rphwnwo2_500.jpg
tumblr_mh14u9ilUX1rmzzyeo1_500.jpg
5d83ce55d70b5ce0.jpg
f34742b8fb2a5271.jpg
477321d98b67010d.jpg
ba4fc1d692e08583.jpg
3b278aa7a5b37160.jpg
dc91dd909535cee5.jpg
c5f64a6e1128fb2a.jpg
9ec59daa47958add.jpg
72567c4ac1247f4c.jpg

 


Коментар: Тъй като ми харесва, а и съм в процес на гледане на Bad Guy, виждайки, че си няма темичка, реших да ѝ направя. Най-искрено и любезно моля анти-феновете ѝ (видях в общи приказки, че има такива), да НЕ пишат тук обиди по неин адрес, тъй като вече си има тема "Най-неприятна знаменитост", а тази тема тук е посветена на актрисата, така че който не я харесва, по-добре да не пише нищо, отколкото празни негативни мнения. Благодаря за разбирането.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е чаровна и лъчезарна. Гледала съм я само в Bad Guy и ми хареса играта й.

Пък и да кажа, че вече съм загубила бройката на това колко пъти всеобщия ни любимец Song Seung Нeon е казвал, че това е неговата идеална жена, жалко че е омъжена за неговия "брат" от На изток от рая. Сигурно защото й завиждат не я харесват. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е една от любимите ми актриси, дори мога да кажа, че е в топ 3 на любимите ми актриси заедно с Ji Hyun и Hye Kyo :). Има страшни очи просто :D. Гледал съм я в 3 сериала, най-много ми хареса във "Witch Yoo Hee", в "Super Rookie" също добре се справи; в "Bad Guy" не я харесах толкова, но пък и образа и там ми се стори много особен и непостоянен, да не кажа безхарактерен :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привлекателна,красива са само част от думите,които ми идват на ум когато гледам тази актриса. Скоро я отрких,чрез сериала "Лошо момче" и привлече вниманието ми с много добра игра и прекрасен външен вид. Дръпнал съм си и още един сериал за да мога да се наслаждавам на играта и чара и още и още :) Не знам защо има толкова антифенове тук (както разбирам от коментара на автора на темата) и мисля,че са напълно незаслужени. Може и да не блести кой знае колко и да се откроява много но и тя си има запазено място под звездното небе на индустрията.

А и хобито и е досущ като моето :)

3e44464b63f0bf14_gain_marieclaire_september2010_1.jpg

HanGaIn-longhairstyle.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлърът на новия филм на Хан Га Ин -"Introduction to Architecture" и официалния постер. Филмът излиза на 22 март.

4introposter1.jpg
И младата, и по-голямата двойка актьори са ми интересни и адски симпатични. И, както се вижда, историята ще се върти между преди и сега, сега и каквото се е случило преди 15г.
Пък и местата на снимките, връзката с архитектурата, освен сюжетната мелодраматична линия, също ме карат да очаквам този филм. Га Ин я харесвам и мисля, че тази роля много й пасва. За Те Унг нямам съмнения, умело влиза във всяка роля и с тази ще се справи. И Дже Хун съм го набелязала и определено имам много надежди за развитието на таланта му. В този ред на мисли, Суджи е адски нежна тук, и се надявам да ме изненада с игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм се очертава да е страхотен . С този актьорски състав,а и интересен сюжет очаквам да е поредният прекрасен корейски романс. Очаквам нова прекрасна роля на Га Ин . Това девойче е страшно талантливо и знам,че отново ще ме очарова,сигурен съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Han Ga In и Yun Jung Hoon са споделили преди известно време, че през 2013 година очакват дете. Спокойна бременост и едно хубаво здраво бебе им желая!

hangain.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Han Ga In обмисля нова роля

89517-han-ga-in.jpg

Изминаха почти две години от последната роля на Хан Га Ин  в драмата "The Moon Emracing the Sun" и e много вероятно скоро отново да се появи на екрана. В  момента, тя обмисля предложение да играе в драмата "Женена три пъти."

В 50 серийна драма сюжетът ще се развива около майка и двете й дъщери, а Han Ga In разглежда ролята на по-малката дъщеря.
Представителят на агенцията на Han Ga In, BH Entertainment споделя, че е вероятно, тя да поеме тази роля.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази статия тук става ясно, че има второ дете, момче, родено 2019-та година, но даже в уикипедия не е споменато, а самата тя казва, че има две деца в това интервю, което ми попадна случайно и затова я потърсих във форума : 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така е , има две деца. 

Off Topic

Han married actor Yeon Jung Hoon on April 26, 2005; they previously starred together on the 2003 TV series "Yellow Handkerchief". On April 13, 2016, she gave birth to a girl, her first child named Yeon Jae Hee. On May 13, 2019, she gave birth to a boy, her second child.

MDL

Напоследък явно го раздава като майка и домакиня. Скоро няма да се появи на екрана. В уикипедия явно никой не бил заинтересован да влезе и да напише за второто и дете. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...