Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Страна: Южна Корея
Година: 2011
Жанр: Комедия, Романс
Канал: SBS
Епизоди: 18
Режисьор: Son Jung Hyun

В главните роли:
Choi Kang Hee
Ji Sung
Kim Jae Joong (DBSK / JYJ)
Wang Ji Hye
Park Young Kyu
Cha Hwa Yun

Ahn Nae Sang - гост

Резюме: В сериала се разказва за Но Ън Сол (Choi Gang Hee), безработна и отчаяна жена, която си търси нова работа. Шансът ѝ се усмихва в една голяма компания, където я назначават за секретарка. Там обаче тя се влюбва в своя шеф Ча Джи Хьон (Ji Sung), най-малкия син на богата фамилия, известен с незрялото си отношение към живота.

 


С български субтитри: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още снимчици:

 

photo179874.jpgphoto179853.jpg

 

photo179864.jpg

Източник: hancinema.net

 

Явно рошавите перчеми са тренда на сезона, но този на Джи Сонг особено ме забавлява :P . Докарва го малко като другия Джи Сонг /Пак/.

Обаче аз знам защо го е навирил така ;)

За да изглежда по-височък :lol: , че май му е болна тема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно рошавите перчеми са тренда на сезона, но този на Джи Сонг особено ме забавлява :P . Докарва го малко като другия Джи Сонг /Пак/.

Обаче аз знам защо го е навирил така ;)

За да изглежда по-височък :lol: , че май му е болна тема.

 

 

Абе не знам защо го е направил, ама много ме дразни с тази визия. Радвам се, че толкова скоро пак ще го гледам в нещо ново, дано драмата да е интересна, че предишната нещо не ме грабна, но ако така ще ми изглежда през цялото време с тази прическа тип рошав рапон/каска, ще съм в сериозен конфликт със себе си. <_<

Иначе най си го харесвам в ''Запази последния танц'' и ''Да докоснеш слънцето'' .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам защо го е направил, ама много ме дразни с тази визия. Радвам се, че толкова скоро пак ще го гледам в нещо ново, дано драмата да е интересна, че предишната нещо не ме грабна, но ако така ще ми изглежда през цялото време с тази прическа тип рошав рапон/каска, ще съм в сериозен конфликт със себе си. <_<

Иначе най си го харесвам в ''Запази последния танц'' и ''Да докоснеш слънцето'' .

 

И на мен ми се вижда идиотски косата, но пък доколкото гледам от резюмето и от снимките (с тези комикси), той май ще играе нещо като идиот, така, че сигурно ще му пасва :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма я чакам с голямо нетърпение! Познайте защо~ заради моят любим Дже Джунг! :lol:

 

 

Излязоха 2 нови постера!

 

cacd3090c955690f.jpg

 

230b825c832afa06.jpg

 

 

Ето снимки на една от сцените, където героят на Хиро изпълнява впечетляваща презентация.

Разбира се всички са поздравили Дже Джунг за добрата работа.

Справил се е толкова добре, че всичко е минало без грешка! :up:

 

beee660898ae354e.jpg

36f43aae08c7798d.jpg

f770e0d46b1e16b5.jpg

ae00cab18fc139b9.jpg

84164b219a6477b1.jpg

 

 

Нов трейлър~! :P

http://www.youtube.com/watch?v=M6t83FZPEKE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах първия епизод. Отдавна не съм се смяла така :lol: . Просто да не повярва човек, че азиатци могат да направят такава тотална пародия. :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, много благодаря за линковете към серийките.

Този сериал го чаках с такова нетърпение.

Имам големи очаквания, дано да се оправдаят, ако ли не, поне ще гледам красавци.

И Ji Sung и Hero са ми любимци, а сега и на едно място. По-добре няма накъде.biggrin.gif

Паркирам се да гледам... и още веднъж JC_ThankYou.gif

 

Гледах първите две серии, само те имат субтитри засега.

Така че отзивите ще са само върху тях.

Не знам кой ти е чингуто, затова ще кажа и за двамата.smile.gif

Ако е Хиро,

 

За две серии не се появи кой знае колко, но мога да кажа, че засега се справя чудесно. Също ми се видя доста възмъжал, абе страхотен си е. Имам съмнения, че занапред образът му ще става все по-отрицателен.

 

 

А Джи Сонг, ох колко се смях с него не е истина.laugh.gif

Досега само в сериозни роли съм го гледала, обаче тук...

 

Е няма такава олигофренска роля, обаче много му ходи, справя се перфектно. Богато синче -идиотче, криво до безобразие с хиляда претенции. Добре познат персонаж, но е интересно да видиш точно него в тази роля.

 

 

С две думи голям смях, очертава се още по-голям занапред, ама ще видим.

За две изгледани серии не мога да кажа много, освен гледайте, заслужава си! biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста динамика. Забавен и разтоварващ.

Малко повечко бой изяде главния. Но и той и баща му големи образи.

Хулиганката "Пепеляшка", малко ми е грозноватичка, нищо че тя си се смята за симпатична,

но ми харесва играта й.

Братовчеда засега е свързващото звено. Като манекен. И защо му е този молив,

и без него си е красив.

Препоръчвам за лятото, което за жалост е към края си...

Добре че корейците продължават с тези весели и забавни сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ви спестя това удоволствие ;)

Сериала се оказа доста обсебващ, неочаквано за мен ... ще си го гледам чинно всяка седмица ... натам вървят нещата B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че е този сериал, за оправяне на настроението! Отдавна не бях виждал корейка, която да си защитава правата пред разни баровци и "сънбета" и която да отвръща на удара с удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че е този сериал, за оправяне на настроението! Отдавна не бях виждал корейка, която да си защитава правата пред разни баровци и "сънбета" и която да отвръща на удара с удар.

Също така, за разнообразие, Тя да носи на гръб порканото шефче, а не обратно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, не знам - толкова похвали изчетох за този сериал, откъде ли не ми го препоръчаха, но току-що изгледах 1ви епизод и главната героиня ми е като трън в очите, толкова ми е нелицеприятна, че не знам дали ще мога да свикна. Като се развика и като й изскочат тия вени по врата...не искам да кажа, че ми изглежда стара и грозна, обаче точно тези думи ми идват наум :unsure: Сигурно звучи ужасно, но само на мен ли не ми харесва как изглежда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за главната, но аз не съм особен фен на Ji Sung. Малко ми е съвестно предвид филмографията му, обаче вида и прическата му в сериала ме отказват да го гледам още преди да съм му дала шанс. :(

 

Заповядайте няколко клипчета:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UN-WPUQkXO0

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала почна през отпуската ми и реших да го пробам и него. Помня че в първата серия много ме изненада главната актриса - Choi Kang Hee-ново лице, не захаросана красавица... и реших да пробвам тази комедийна пародия. Сценария-текста според мен прави сериала-много свеж, забавен хумор.

Бабата и таткото на главния са големи скици. Семейство холерици :lol: .

 

Погледнах филмографията на Choi Kang Hee и ще я погледна в My Sweet Seoul, където пак е в главна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен и лек сериал,хареса ми . :yes: Много се чудя,но ще изчакам бг субтитрите,защото нещо съм позабравила руският и се чудя на някои думи какви са.... :lol2:

Благодаря на boom за превода. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...