Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Hero (2010)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Hi-eo-ro
Българско заглавие: “Герой“
Премиера: 18 септември 2010
Времетраене: 110 мин.
Жанр: Вампири, Драма, Фантастика
Режисьор: Kim Hong Ik

Участват:
* Kim Hyeong Gyoo-I - Sim Dan
* Han Jeong Woo - Eun Seok
* Lee Da In - Mi Ah
* Han Ye Won - Lee Yoo RI
* Kwak Min Ho - Cheol Seung
* Ri Ah - Ji In
* Na Tae Joo - Jeong Woo
* Son Jin Hwan - Director of instruction section
* Lee Chae Eun - Female reporter
* Jo Deok Jae - Mi Ah's father
* Kwak Byeong Gyoo - PE teacher
* Kang Eun Joo - Mi Ah's step mom
* Song Won Yong - priest
* Lee Kyeong Min - male reporter
* Lee Hyeon Woo - Chosun vampire
* Kim Ji Hye - Chosun vampire

Резюме: Шим Дан е тормозен всеки ден в училището си, но неочаквано става вампир след инцидент. След тази промяна той спасява сляп човек, който пада в метрото, благодарение на силата си. Неговата история се появява в ефира на телевизията и много хора започват да го наричат "Hero". От друга страна, приятелите на Шим Дан започват да се чудят за тъмната му страна, появяваща се след дълъг сън. Заради нея той тръгва след момичето, което обича, и хората около него.


С английски субтитри

С руски субтитри

Изглежда ми интересен, ще видим как са се справили... biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпичък е филма. И откъм сюжет е слаб, а накрая така ги бяха наблъскали едно след друго събитията. Заслужаваше си само заради двамата сладури, които в началото хич не бяха такива. :D Главния особено ми хвана окото. И като актъор е добър, и се надявам да го гледам в повече филми. Накрая на филма пускат една песен, дето той май я пее, побърках се да търся по нета, но не намерих нищо. Някой ако успее да я намери може да пусне линкче. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така съм се смяла на това колко е жалък този филм... :lol: Даже паднах от стола на един момент, който ми напомняше на Twilight...xD ...Все пак и двата филма не струват, но това че Hero се опита да го копира в този момент направо ме изкара извън линия... :lol: От трейлъра разбрах че ще има сладури, обаче в последствие не се оказаха чак толкова сладурести...та дори и на това не успях да се насладя...xD Второто момче когато стана зло, обаче стана доста симпатично...В главата ми веднага му намерих място...Мисля че трябва да го вземат да играе някаква роля в корейски римейк на death Note, ако въобще един ден направят нещо такова...имаше една такава death-note-ish атмосфера около него... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е филм, който бих гледала отново. Нищо особенно като история, ефекти.

Но това, което ми напълни душата накрая беше песента. Започвам издирването й. :samurai: Ако успея в начинението ми ще пусна линк.

 

Мисията възможна и успешна. :es:

 

вариант youtube:

вариант mp3: :click: - vampire hero OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...