Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Juu Ou Sei

 

Оригинална творба: Ицуки Нацуми
Озвучават: Огури Шун, Такаяма Минами, Накай Казуя и др.
Тип: ТВ
Жанр: екшън, драма, мистерия
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 14.04.2006 - 23.06.2006
Епизоди: 11
Времетраене: 22 мин. на епизод
Резюме:  "Планетата на Краля на зверовете", е японско аниме по мангата на Ицуки Нацуми (авторката на Hanasakeru Seishounen), което разказва за един футуристичен свят. 350 години след като хората са се преселили в системата Балкан - изкуствено създадена и наподобяваща Земята - те продължават да се наричат земляни, но за тях е изключителен лукс да посетят родната си планета.

Тор и Рей са братя близнаци, които винаги са мечтали да посетят Земята. Единият като пилот, другият като учен. След като родителите им са убити, те попадат незнайно как на планетата Химера, където на всяка крачка ги дебне опасност. Там растенията са месоядни, хората се избиват помежду си, за да оцелеят, а водата и жените са дефицит. Единственият изход е да станеш Крал на зверовете - най-силният, най-мощният, най-добрият убиец!

 

Линкове: 

- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

 

_____________________________________________

Лично мнение: Изключително приятно впечатление ми направи, че анимето е озвучавано от имена като Шун Огури и Коичи Домото (той изпълнява и опънинга). Сериалът е интересен, а доста от персонажите ще ви напомнят на тези от Hanasakeru Seishoenen. Още - като го догледам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми хареса. Интересно е, че в анимето никога не се случваше това, което очаквах.

 

Чудно ми беше, какво стана с другия близнак? Очаквах да се появи до последно, но...

 

Радвах се да чуя гласовете на Домото Коичи и Шун Огури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз очаквах Рей отново да се появи, но явно авторката е решила друго.

 

Хареса ми! Толкова бързо се развиваше действието, че едвам ми оставаше на мен дъх да си поема, а за тях не знам :blink: Един персонаж да се появи и да го харесаш - бам - нещо неочаквано става с него... Нямаше слаби герои за мен в това аниме. Допадна ми и това, че при някои линии нещата не се развиват нелогично и абсурдно. Всеки един момент се оказваше на мястото си по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...