Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Епизоди: 18
Канал на излъчване: KBS 2
Година: 2011
Режисьор: Hwang In Hyuk
Сценаристи: Kim Eun Young & Kim Jung Ah

 

В главните роли:

Han Ye Seul

Eric Mun (SHINHWA)

Lee Jin Wook

Jang Hee Jin

Сюжет: Красивата шпионка от Северна Корея Хан Мьонг Уол (Хан Йе Съл) има мисия да проникне в Южна Корея и да отвлече известната Халю звезда Кангу (Ерик Мун), но в крайна сметка се влюбва в него. Въпреки че е елитна шпионка, прекаленото любопитство на Мьонг Уол понякога ѝ изиграва лоша шега. Неин асистент по време на мисията в Южна Корея е Черю (И Джин Ук) - първокласен офицер от севернокорейската армия. Джу Аин (Чанг Хи Джин), корейската версия на Парис Хилтън, ще усложни допълнително романса между Мьонг Уол и Кангу. 

 

ТИЙЗЪР
 

С български субтитри :click: :click: 

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри :click: 

С руски субтитри :click:

OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистак-бърсак нов вид.. blush.gif
Типично по корейски и по актьорски, за нова, дългоочаквана роля, промяната на главния герой е задължително очебийна..
Да не продължавам с обяснимото защо ще гледам този сериал, но мегамодният и нов вид на господина главен ме накара да усетя жегата, преди да й е дошъл точно сезона при нас...
Ерик-ши, бъди милостив и не подлудявай каста на мелодрамата, преди да е стартирала...Г-ца Йе Съл, да му мисли, колко и как ще се поти до него (дано не театралничи с невинния си смях, че не мога да я изтрая...) :lol2:.
Дано и стилистите се потрудят и пълнят с шепи незадоволените на цветове ми очи с нови ефектни аутфити, с небрежни допълнения и сие красоти...

Внимание: Мъж! ...позволено да въздейства на всички сетива! Не вярвам да казват точно това, колкото и да ми се иска да го казват...
Предполагам, че ви засилих интереса рано-рано, а деня сега започва...Остава да кажа, "палли, палли"..по-бързо да почва сериалу....
spys.png

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, отчаяно се нуждая от емотиконка *потрива нетърпеливо ръчички*! :P

Много го чакам това сериалче, излишно е да казвам заради кого.

Обаче кой причини това с цвета на косата на Ерик-ши??? Плаче за разстрел! Не, не точно този цвят на моя мургавелко, че да не казвам на какво ми прилича!

Иначе на Джин Ук са му улучили прическата.

Ставам все по-любопитна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерик Мун го помня най-вече от драмата "Que Sera, Sera" на SBS. Там ми направи голямо впечатление. Добър е. Чакам с нетърпение новата драма с него. Ето и два BG постера от мен

 

beautiful_spy_bg_poster_by_dimbland-d3nbkii.png

beautiful_spy_bg_version_by_dimbland-d47jqc8.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се точа за тази му роля, ако някой не е разбрал и видял, днес беше и пресконференцията на предстоящата тв продукция, която ще ни омагьосва от 11 юли.

 

Не знам защо, ама фитчето на Ерик днес покъртително много ми напомня ала "Que Sera, Sera" времената. Не че има лошо, той е прекалено секси мъж, да избяга от онзи паметен образ, но очаквам поведението на халлю звездата да надделее и самия Ерик да разгърне малко от потенциала си на айдол (има култови паметни участия по шоу програми :P ).... така че, много очаквам ..:D

11avf.jpg

201107050020340.jpg

 

1st episode preview!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесаха закачките на Ерик и "влюбената в него фенка", но някой от екшън сцените бяха направо смешни, особено след търга :D

Обаче Ерик е голяма работа - танци, поведение, погледи, усмивки...тугун...тугун... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи и втори епизод и направо нямам търпение да видя как ще се развиват образите от тук нататък...Забавно ми е и ще гледам с интерес...Как ли ще дочакам другата седмица за новата порция от красивата шпионка :D

:rolleyes::blink: :blink: :blink:

Бързи са тия корейци, няма кой да чака 5--6 епизод направо в края на втори епизод - целувка...защо ли тази драма ми напомня за един друг сериал хмм

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам завръзката между майора и богатата глезла. :D В момента разработвам методология как да харесаме всякакъв корейски сериал и я пробвам и тук. :yes: Иначе съпаиката (сиреч шпионката) е доста оправна за ефрейтор :ph34r: .

Абе Han Ye Seul я гледах преди два дни в Nine Tailed Fox и просто не я познах сега! Личи си пластичната операция, особено в областта на очите и устните!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще е интересен сериала. Макар че очаквам да е повече забавен отколкото смислен. Мацката е много готина актриса, поне съм доволна от ролята и в Tazza. А Eric колко ще е секси не е истина, особено с тая червена косица! :inlove: Още на първата серия ми изтекоха лигите, пък и е много добър актьор бе! Е с това си плакнех очите:

 

3568050h.png

3568049b.jpg

 

Ако някой знае коя е песента, на която той репетираше танца( беше по потник и с кърпа в ръцете), да сподели, моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kathie, не гледай много дълго снимките на Ерик, защото те разсейват- пуснала си поста два пъти! :inlove: Лято е, по-добре да е забавен, отколкото смислен. Стига с тези драми, искаме нещо весело за душата и сърцето. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А..без драма, макар и за серия, корейски сериал няма :lol: ..Корейската тв индустрия ще понижи световното производство на носни кърпички и тогава гледай проблем...

 

За мен, доста слабичък първи епизод и идея по-интензивно - интересен втори..

Ерик е пич с егото на типична звезда, малко не корейска според мен..дава целувки, автографи на улицата опсо :lol2: , но ме радва, че не е глупак в ролята, поне за сега. Момчето си има харизмата и усета, как да подпалва екрана, но ако сценаристите го събличат през 10 мин. на серия..ще ги нахраня хубаво, така ще разглезат зрителското ми око и няма да преценявам добре играта на младежа.. Иначе и тайна си има, то е ясно, т.е. мистерията още повече му тича на образа. Като казах сценаристи дано ни израдват с нова приказна история и диалози, че научих наизуст Малката русалка..пък и тук историята позволява по-комична нишка да преследват.

Та, отчитам доброто, дето ми харесва - добро темпо, забавни сцени от няколко жанра има, въпреки че някои намирам за познати, а, и английският се разбира :D. Йе Съл, ако го раздава все такава бързоръка шпионка и наивна любовчийка по природа и по сценарий, може и да ми хареса един ден :lol:. И ако успее да скъса нервичките на Канг У с новата си мисия, защото е яка как се пули на напудрените му арогантни лафове, може по-скоро да я похваля..

Севернокорейският агент ми е още странен персонаж, иначе в униформа и цивилен, все ме радва..а Хуи Джин, все още ми е кифла, а мислех, че ще ме кефи. Да не споменавам, че предимно кряка и се цупи, но дано оправят нейната част в играта, че искам колоритна забава...

 

Кати, силно потърквам ръчички за още от тази песен..и аз :) . Първо, ако са решили да дадат микрофона на Ерик за песен от OST-a, ще е супер и ще е хубава изненада. Второ, някъде мернах, че специално за драмата и за концерта в нея, в Сингапур, Ерик е подготвил своя, собствена песен - “Hands Up”. Така че може да е тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжета е много малоумен, особено на моменти направо съм се чудила как са ги измислили тея неща. Ама пък е страшно забавно. Блеки, не знам дали на приказка ще го обърнат, ама определено ще има нещо около тоя " Гоблин" . Иначе нещо ми се губи химията между Канг У и Мьонг Ул. Eric си го раздава много добре, тича му образа на нахакана звезда. Доста култови моменти сътвори. Дано до края на сериала ми издържат нервичките, че щом още от първа серия изгубих ума и дума като го гледах. Интересни са ми и старшите агенти, особено мъжа ме залисва от смях. Неговият помощник сега го гледам в " Snow White" и там е голяма шматка.
Сериала ме накара да се замечтая.

Ако ставаше така лесно работата да се залепиш за някой известен, отивам и аз да спасявам животи, у Корея стават много инциденти. laugh.gif
А и тва да си корейски агент е опасна работа, като се има предвид, че може да ти възложат изключително важна мисия да се омъжиш за някой!


Иначе Eric наистина ще пуска нова песен със заглавието, което Блеки спомена. Дано до средата на сериала да е вече публично достояние, че да и се радваме.
От това, което се чува и вижда тук, ще да е много яка!

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу, Кати, взе ми думите от устата. Надявам се, че ще се получи забавен сериал с елементи на екшън за разнообразие. Засега постепенно набира скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпичък е сюжетът, ама има някои забавни моменти... а и е пълен...

с потни мъжки тела - 2 на брой, нелоши... laugh.gif


Фенка съм на всички севернокорейски агенти! :yes:
Доста се посмях на първите 5 серии, обаче в 6-та започнаха да вкарват някаква драма... та да видим.
П.П. Забравих да спомена, че има бг. субтитри за първа серия тук...

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти гледа сюжет, важното е че е леко и приятно за гледане. Севернокорейските другари са номер едно! С каква апаратура само работеха! :D Ако направят състезание коя от двете главни актриси има повече пластични операции, коя ли ще спечели? Аз залагам на Han Ye Seul.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако направят състезание коя от двете главни актриси има повече пластични операции, коя ли ще спечели? Аз залагам на Han Ye Seul.

+1

Но в нейна защита ще напиша... че поне тази роля й отива - просто трябва да играе дърво,

а тя го умее това/или просто си е такова... ;)

И за първи път виждам агент/полицай/телохранител от женски пол,

който не бяга с обувки на платформи и 10-сантиметров ток, докато е на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле ... колко ги оплюхте :lol: На мен пък ми харесва. Супер ме забавлява безумния сюжет, скованото поведение на Йе Съл пасва чудесно на ролята й .... а относно мъжете, има с какво да си "разтоварим взора", напълно съм съгласна B) Истината е, че нямах особено големи очаквания и дори нескопосаните ситуации, сякаш копирани набързо от някой друг сериал, стоящи като кръпка , са ми забавни.

 

Чакам другото дърво, северно корейският агент да направи нещо интересно спрямо Съл ... да видим ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Чакам другото дърво, северно корейският агент да направи нещо интересно спрямо Съл ... да видим ...

 

 

Той направи бе... около 1 000 лицеви опори на един пръст и 2 000 набирания на рамката на вратата... :lol2:

Сега остава и да й каже нещо. Ама, като гледам, не е много по приказките... така че очаквам още действия. <_<

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ще си докарам някой инфаркт с този сериал. Къде от смях или от нещо друго .Много ми харесва , дано не вкарат прекалено много драма .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...