Jump to content

Recommended Posts

tumblr_ne2fg5zbYj1r3hs1eo8_r1_400.jpg

Hello! Mr. God

안녕하세요 하느님

 

Познат още като: Hello God
Страна: Южна Корея
Жанр: Драма, Романс

Тв канал: KBS2, понеделник и вторник 21:55 ч. корейско време
Период на излъчване: 9 януари 2006 г. - 28 февруари 2006 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Ji Young Soo

Сценарист: Kang Eun Kyung

Субтитри: Английски
 

В ролите:
Yoo Gun като Haru
Kim Ok Bin като Suh Eun Hye
Lee Jong Hyuk като Park Dong Jae
Shin Choong Shik като Principal Yeom
Kang Shin Il като Jang Pil Goo
Han Ye Rin като Soo Jung
Kim Sung Soo като Padlock
Song Ok Sook като Ko Shin Ja
Nah Young Hee като Huh Won Sook
Choo So Young като Min Joo


Сюжет:

Историята е за един ведър и невинен 27-годишен мъж Хару (Yoo Gun) с коефициент на интелигентност 65. Заради проблемите си той е пренебрегван от обществото и хората, но се опитва да бъде оптимист и да не се оставя да го притесняват хорските мнения. Со Ън Хье (Kim Ok Bin) е мошеничка, бягаща от полицията. Тя смята, че само парите могат да ѝ донесат щастие, а любовта носи само тъга. Един ден двамата се срещат и той променя вижданията ѝ напълно. За да спечели сърцето ѝ, Haru се подлага на опасна операция, но дали след като IQ-то му става 180, те ще намерят щастието?

 

 

Свали с английски субтитри - :click:

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с руски субтитри - :click:

Руски субтитри - :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо прочетох, че серила е базиран на книгата "Цветя за Алджърнън" на Даниел Кийс. На всичкото отгоре е с красавеца Yoo Gun. Със сигурност ще е нещо по-различно и интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал. Отнесох се с предубеждение в началото - причините .... ами май съм малко тесногърда и не ми се гледаше нещо с умствено изостанало момче ... ужасно, но факт. След като го започнах обаче, сериала ме завладя. Бях много впечатлена от начина, по който бяха представили света през очите на едно умствено изстаноло, но щастливо момче. Няма да пиша повече, гледйте го. Заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала нещо толкова стойностно. Кара те да се замислиш, да си зададеш много въпроси, да се опиташ да си отговориш или да потърсиш отговор. Двамата главни актьори, мъже правят уникални роли. Препоръчвам го горещо на всички руско и английски говорящи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го и на един дъх изгледах първите серии, фен съм на сериала и на Yoo Gun,

изпълняващ главната роля, голям чаровник е :tongue: , много се впечатлих от играта му :up: .Историята

е много трогателна , много емоции, дълбока и искрена любов. Надявам се на хубав за Хару

край, но не знам дали ще е така. Шефката на болницата  е голяма гадинка :mad2:.С една дума - много ми харесва сериала.

Надявам се повече хора да се решат да изгледат този наистина стойностен сериал :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно ме разчуства и ми бръкна дълбоко в душата този сериал....току що го изгледах...нямам думи просто.....

И се смях и много плаках заедно с Хару.....образ,изигран по един невероятен начин от Yoo Gun.

За мен нямаше слаба роля в тази драма.... доктора ,Eun-Hye , второстепенните герои, та дори и аджумата (майката на доктора)...всички се справиха блестящо.

Горещо препоръчвам сериала на всички,харесващи силните корейски драми  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал, който те стиска за гърлото и така до края. Много силен. Страхотна игра на  Хару - във всичките му фази.  Стара класика!!! Препоръчвам го! И много благодаря за превода и за редакцията :kissx:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...