Jump to content

Recommended Posts

fullsizephoto93973.jpg

 

Tamra,The Island (2009)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Tempted Again

По мангата на Jung Hye Na 'Tamra,The Island'
Период на излъчване: 8 август 2009 - 27 септември 2009 г.
Време на излъчване: събота и неделя 19:55
Жанр: романтичен, исторически
Канал: MBC
Епизоди: 16
Режисьор: Yoon Sang Ho

Субтитри: Английски

Участват:
Seo Woo - Jang Beo Jin
Im Ju Hwan - Park Kyu
Pierre Deporte - William Spencer
Lee Sun Ho - Yan Kawamura
Byun Woo Min
Yang Hee Kyung

Uhm Tae Goo - Jeon Chi Young (young)

 

Резюме: Драмата е базирана на манга със същото име. Сериалът се развива през 17-ти век и разказва за младия англичанин Уилям, затворен от майка си, на която й е писнало от неговите фантазии за пътуване на изток. Той се опасява, че ще го принудят да се ожени и че няма да успее да види чудесата на света, затова моли своя приятел Ян да го измъкне и качи на холандски кораб за Нагасаки. След като корабът е връхлетян от буря и Уилям бива изхвърлен зад борда. След време идва в съзнание и вижда вперени в него любопитни очи...

 

Награди:

2009 MBC Drama Awards: Popular Actress Award (Seo Woo)
2009 MBC Drama Awards: Female Newcomer Award (Seo Woo)

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:


Tова сериалче е доста интересно представено, заради него прегледах и мангата, която хич не е лоша. biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изгледах ги вчера и днес първите три епизода и честно казано ми се видяха много смешни и свежи - имаше някои брутални изцепки като онова

 

Bo Jin, пък онова същество русото казва Vir-Gin? и после: А, и аз, или Park Gyo - онзи разбра Fuck You и нашия Пак Гьо се кефи, голям смях

дано да продължи така.

И един коментар от aja-aja дето ми обра точките: The French guy seems gay, which will not help in the love scenes - I believe he was a poor choice in casting - много точно казано :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ми хареса. Историята е интересна и определено това, че един от главните герои не е азиатец е нещо различно. Забавните моменти не липсват. Музиката е много добре подбрана. Една приказка, която просто те грабва, а накрая оставаш с едно приятно усещане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много ми хареса-като една от първите драми,които съм гледала,не мина без луди изцепки.

Иначе чух за нисък рейтинг,но за един филм това не е най-важното.А Пиер Депорт е страхотен,много ми хареса героят му-един такъв сладур с много детско излъчване,много си пасваше с главната героиня Beo Jin.И не бях виждала много европейци в драми,така че това си беше допълнителен бонус.Много увлекателна история,страхотната природа на Джеджу-какво друго може да ти трябва? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпределено им се получи, жалко за слабият рейтинг. Сериала е страшно вълшебен. Като за исторически сериал, имаше определена доза оригиналност (или поне различна обстановка. напомня ми малко на Джанг Гъм в чеджу). Разбира се налични бяха разните предателства, убийства, интриги, типични за този тип драми, но главното според мен беше страхотната топла атмосфера, която създадоха жителите на острова. Дълго време след като го изгледах ми липсваше. Со У беше прекрасна в тази роля. Истинско удовоствие е да я гледаш как прави някакви нацупени физиономии. :D Може би  най-добрата и роля след Cinderella Sister. За останалите мога да кажа само хубави думи, дори този европееца не ме издразни и добре се вписа. Хубави смислени персонажи, романтика, мъдрости за живота. :) А и много интересни облекла имаха тези плувкини. Не бях свикнал да показват толкова много плът, особено в такъв сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 2009 съм го пропуснала, но сега ще наваксам, вместо да почвам тазгодишни и да ги мятам в коша с "язък за загубеното време". Навсякъде, където погледнах, коментарите са положителни за сериалчето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...