Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

NATALIE

 

Заглавие: Натали / 나탈리 /Natalie / 3d Natali

 

Режисьор: Joo Kyung Jung

Сценарист: Joo Kyung Jung

Жанр: мелодрама, еротика

Година: 2010

Времетраене: 88 мин.

Държава: Южна Корея

 

Участват:

Lee Sung Jae

Kim Ji Hoon

Park Hyun Jin

Kim Ki Yeon

 

Български субтитри – :essubs:

 

Свали филма с български субтитри: :click: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

Свали с английски субтитри: :click:

 

Описание: Талантливият скулптор Хуанг Джун Хьок се влюбва страстно в студентката О Ми Ран.

Благодарение на своята муза той създава шедьовъра на живота си и го нарича Натали.

Бурната им любов приключва, когато Ми Ран си отива с обещанието да се върне след десет години.

Когато след десет години неочаквано се появява младият критик Чанг Мин У и иска да купи Натали,

Джун Хьок му разказва за своята любов. Оказва се, че спомените на двамата доста се различават.

Загадъчна мелодрама за любовта и тайните на трима души...

 

Допълнителна информация: Филмът съдържа много еротични сцени и не се препоръчва за лица под 18 години!

 

Трейлър:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле,ле, да не би заради моралистичните корейски сериали, този филм да е

анатемосан.....

или на никой не му е допаднал?

Аз съм приятно изненадана, на мен ми хареса, дори се радвам, че създателите показват

един интересен почерк и поглед на изпепеляваща любов и страст

на двама различни мъже към една жена. Колко различно хората обичат и страдат!

Заслужава си.

Благодаря на преводачите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един различен филм. Не че не съм гледала корейски страсти и изневери, но тук направо надминаха себе си с изказванията за полигамията.

 

Интересна беше любовта през погледа на твореца, който толкова силно търсеше перфектната красота, че никоя любов не му се струваше достойна, за да бъде изживяна. И странно ми стана, че изпитвайки страст към жената, загуби страста си към изкуството

 

Камерата някакси не беше насочена към еротичното като такова, а към красотата на тялото, предадена през призмата на чувствата. Хубав филм, на мен ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей за това ги обичам корейските филми: винаги са разнообразни от към сюжет /един с един еднакъв няма/.

Това може би е един от най-еротичните филми, които съм гледала някога.

Никога не бих си помислила, че корейците са способни да правят подобни на този филми, но уви явно се намират тук там и такива. Но това не означава, че филма не ми е харесал, даже напротив беше изключително красив и романтичен...една и съща история видяна през погледа на двама лудо влюбени мъже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от почитателките на този филм.

Доста нетрадиционен за корейски филм, та чак ме учуди, макар че бях подготвена вече за еротични сцени от резюмето и трейлъра.

Хареса ми идеята. Няма значение, че двама мъжа и две жени направиха цял филм /всъщност уредничката беше само притурка/.

Главният актьор съм го гледала само в Daisy, но мисля, че се справи блестящо с ролята.

Главната и съпруга също са ми вече познати. Мога да поздравя Ким Джи Хун и да му пожелая още филмови роли като излезе от казармата!..

Добре се справи и много му ходеше спортно облечен, че в Звездопада бях привикнала все с костюм да го гледам;)

На главната актриса мъничко й липсваше, все пак отново ми хареса като балерина /и в Shallow the sun изигра подобна роля./..

Изобщо филма си струва гледането, а сексуалните сцени са добре направени и по същата причина придават особена красота на историята,

т.е. на тънката връзка между любовта и изкуството.

 

Сетих се за двойката Амедео Модилиани и Жана Ебютерн, също и другото вдъхновение на "Моди"- Ана Ахматова.

Пожелавам на всички почитатели на изкуството да посетят такава изложба, каквато моя милост имаше възможност.

Истинските творци са истински точно защото в душите им бушуват луди страсти.. Нещо невероятно е да се насладиш на творбите им на живо..

За почитателите, естествено..

 

 

Благодарности за субтитрите! :thanks: ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният актьор съм го гледала само в Daisy, но мисля, че се справи блестящо с ролята.

Фарфалинка, препоръчвам ти да го гледаш и в Корейските адвокати. Там прави страхотна роля. Обичам такива актьори, които успяват да ме завладеят с игра, а не само с красота. /Защото не може всички да са красиви. ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със съжаление трябва да кажа, че филмът изобщо не ми хареса. Свалих го главно заради Lee Sung-Jae / участва в един от любимите ми корейски филми Art Museum By the Zoo - горещо го препоръчвам /, но през цялото време не спрях да се чудя защо е приел тази роля. Ако целта е била зрителят да оплакне окото с 3D еротика, то тя е постигната, но самата историята беше доста плоска и предсказуема, гледала съм вече достатъчно корейски филми, за да се досетя накъде отиват нещата - този сюжет всеки корейски сценарист може да го напише със затворени очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен, различен, красив филм. Изгледах го с голямо удоволствие. Началната сцена е наслада за сетивата. Вярно е, че историята беше малко предсказуема, но това не пречи добрата игра и премереното чувство за еротика да ме накарат да си изгледам филма с желание. Винаги хората на изкуството са имали по шантаво мислене и мисля, че точно това е добре показано във филма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесна драма е Natalie! страхотна игра, отличен подбор на актьорите за конкретните образи, а като прибавим майсторската операторска работа и красива еротика, филма наистина си заслужава похвалите. Типично по корейски, сценария предизвиква и задържа интереса, като развива емоцията с плавна градация, а финала докосва по най-чувствен начин...

 

за малко да забравя да изкажа благодарности на easternspirit за субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми хареса, много по-стойностен е отколкото на пръв поглед изглежда. Кара те да се замислиш за това, че не трябва да изпускаш щастието, когато го намериш, защото може да нямаш втори шанс.

Между другото конвертирах субтитрите в 3D за този релийз, а това са субтитрите IDX и SUB.

За да тръгнат субтитрите, трябва да са в една папка и с еднакви имена видеото, .idx и .sub файловете. Опитах се да го кача в торент, но не успях. :) (естествено с разрешението на преводачката)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Има едно клише в филма, учител с ученичка но е направен по толкова уникален и специфичен метод че тотално го разбива.

Някак си накрая очаквах че тя ще е умряла.

 

Доста добре играят и 3мата, много ми хареса Ми Ран!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...