Jump to content

Инициатива за определяне на най-популярните от Корея...


Recommended Posts

Това е обща инициатива на редица форуми, сайтове и блогове, свързани с корейската култура, кино и музика, с която се търсят общите любимци на българската публика. Eastern Spirit също се включва в нея.

Бих искала да помоля всеки член на форума да гласува в следните анкети:

 

1. Кои 3 корейски сериала бихте гледали на българския екран?

 

2. С кои 3 корейски звезди бихте искали да се срещнете?

 

3. С кои 3 корейски актьори/актриси бихте искали да се срещнете?

 

Гласуването ще тече в рамките на 2 седмици. Краен срок: 18.04.2011, 22:30 часа.

 

Ако има хора, които не присъстват, а са ваши любимци - простете ни. Имената са подбрани с определена цел, която ще стане известна след края на гласуването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но Гън Сок е плътно зад него :).

 

А к'во стана с обичния Джун? Влезна в казармата и фенките го забравиха. Аз Гъсок го обичам дори по-малко от Мин Хо. Поне Сонг Джун Ги да беше набрал малко повече. А пък за жените горкинките да не говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гласуват още толкова души, всичко може да се промени. Има надежда за обрати.

 

 

Ами ние сме реалисти хора и даже се учудихме, че Джун Ки въобще е там, защото и Хьон Бин и Райн липсват.

А и групите са разхвърляни по изпълнители, ама да не издребняваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не издребнявайте.

Джун Ги липсва, както и Хьон Бин и Рейн. Не вярвам да смятате, че никой не е чувал за тях и затова не присъстват ;)?!

Анкетите имат определена цел, както съм написала. Да видим какви ще са резултатите от предоставените имена и тогава ще стане ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние сме реалисти хора и даже се учудихме, че Джун Ки въобще е там, защото и Хьон Бин и Райн липсват.

А и групите са разхвърляни по изпълнители, ама да не издребняваме.

 

Джун Ги, Хьон Бин и Рейн са в казармата, затова отсъстват от списъците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че липсват, понеже са в казарма.

Защо е нужно това "Ама после ще кажа защо ги няма."?

Всеки си знае за любимците...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо... Аз съм си гласувала за него (както и др. хора) :D Само не знам каква е целта на цялото тва нещо... Не знам дали да се ентусиазирам ... да не остана накрая разочарована!

 

Ще почакаме и ще видим! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джун Ги, Хьон Бин и Рейн са в казармата, затова отсъстват от списъците.

 

RAIN все още не е в казарма за да го отписваме така лесно!

Редактирано от PyMeH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. - тука се пише на кирилица. Сега ако ти пратят мнението в коша, защото нарушава правилата, дали ще си помислиш, че е заради подкрепата ти за Рейн?

 

Редактирано:

 

2. - скоро влиза -> не става за целта на анкетата. Нищо лично против него.

 

А някой ако ми обясни за какво е цялата тая тайнственост... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас , но на мен ми беше страшно трудно да от сея по три. Но най-трудно ми беше на сериалите и актьори/актриси , да не ви казвам че съм чудила половин час кой да избера, но наистина е трудно да избереш от 57 - 3. Аз можах до 10 и после играх на тото :lol: .Това е от мен :D

 

П.П. За мен който и да спечели много ще се радвам, защото почти всички са ми любими. Така че за мен няма значение и смятам, че повечето фенове ще се радват който и да спечели. Вярно че има и любимци който не присъстват, но по-нататък може да се направят други списъци и трябва да останат и за там любимци :lol: ..

И още като истински фенове и маняци на Азиатското, ще бъдем доволни и на най- малкото, защото още не сме чак толкова много. А повечето хора като чуят за азиатското се дърпат, без да са погледнали за какво става дума, а мен това много ме дразни и ядосва.

Как може да отхвърляш нещо без да си видял за какво става дума?

Вярно че влиянието и разпростанението на ТВ и медийте влияе, но може ли да сме толкова тесногръди. Защото ако изгледат даден сериал (по не един ), ще си променят мнението много бързо и ще станат фенове. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при сериалите, и при актьорите има изпуснати достойни кандидати. Голямо чудене падна. За съжаление (мое лично) засега и при сериалите, и при актьорите победителите са малко разочароващи! А за гласуващите-един питаше кои играят в "Тайната градина"!

Ако някой гледа "All that glitters" там коментираха кой е най-бързият, лесен и сигурен начин да си уредиш среща с Хьон Бин-като се запишеш в морската пехота! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме наясно, че в тия списъци сме като деца в сладкарница - кой от кой по-Убави и сладки актьори, актриси и все любими заглавия. Обаче съм сигурна, че сте разумни хора и ще се справите с избора. Уверявам ви, че после ще се радвате, малко или много. Със сигурност всеки би могъл да добави още куп предложения, но за да са определени точно тези сериали и актьори, си има причини. Доверете се на Ваня и направете това, което се иска от вас, а аз ви уверявам, че каквото зависи от организаторите, ще го свършат съвестно. Айде, хуайтинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...