Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

БЕЗМЪЛВЕН СВЯТ

Продължителност: 107 мин.

Режисьор: Чо Уисок (조의석)


В ролите:
Ким Санггьонг
Пак Йонгу
Хан Побе

О Джонгсе

Хам Ън Джонг (T-ara)

Сюжет: Чонг Хо, известен фотограф, който има дарбата да чете умовете на хората, току-що се е завърнал в Корея от пътуване зад граница. Той още не може да се отърве от мъчителните спомени за последната си приятелка, която слага край на живота си пред очите му. А на всичко отгоре трябва да стане временен настойник на Су Йон, малко момиченце, чиято майка е в кома. Детектив Ким заподозира, че Чонг Хо има пръст в ужасните събития, които го обграждат. А случаят става още по-отчайващ, когато и Су Йон изчезва...

 

:essub:


Линкове за сваляне:

С български субтитри:  :click:  :click:

С английски субтитри: :click:

С руско озвучаване: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле това е първата тема в която аз ще оставя първия коментар :D

Първо искам да благодаря за прекрасните субтитри.

А на мен филма ми хареса изключително много.

Прекрасен сюжет и актьорска игра.

С удоволствие изгледах целия филм.За жанра си, филма е прекрасен и препоръчвам на всеки който харесва от този жанр филми, да го гледа.

От мен 6++++++++ за филма. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моменти филмът ми ставаше скучен.

Но краят бе зашеметяващ. Дори и само заради него си заслужава отделените два часа.

 

 

Но ми убягна от вниманието защо фотографът трябваше да се грижи за момиченцето?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моменти филмът ми ставаше скучен.

Но краят бе зашеметяващ. Дори и само заради него си заслужава отделените два часа.

 

 

Но ми убягна от вниманието защо фотографът трябваше да се грижи за момиченцето?

 

 

 

В началото ставаше въпрос, че чичо му е подписал за попчеител.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен филмът ми хареса, действието увлича много плавно. До последно си мислех, че всичко ми е ясно и знам, какво и ще се случи и изведнъж тотален обрат. Финалът беше много силен. Радвам се, че отделих време на този филм. Добър сценарий, подплатен със силна актьорска игра. От мен също 6-ца. Благодарности за субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак го обърнаха по корейски. Да съм гледал максимум 10тина южнокорейски филма в жанр трилър, мистерия, драма, криминален (надявам се ме разбрахте) и всичките бяха със зашеметяващи финали. Този също е такъв.

 

Преди малко го изгледах за втори път и ми беше много приятно, че повечето от нещата не си ги спомнях или ми беше мъгляво. Причината да го пусна пак е Ън Джонг, за да я видя и като актриса и въпреки, че участието й във филма бе за максимум 10 минути, мисля че се справи много добре!

 

И като съм тръгнал да хваля актьорите Пак Йонг У беше много интересен за гледане. Както и Ким Санг Гьонг. Поздравления и за малката По Бе! Общо взето всички бяха на ниво.

 

Само, че нещо не ми стана ясно и ме чевърка. Може и да съм изпуснал момента, в който това е разяснено.

 

 

Та защо Мин Хи (Ън Джонг) го нарече "чудовище" преди да се обеси?!?! Или може би това е един от тези моменти, в които всеки трябва сам да стигне до отговора и в крайна сметка да няма правилен и грешен отговор. Ако може някой да ми помогне, ще съм много благодарен!

 

 

Добавям и още един линк за сваляне -> ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...