Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Princess Lulu

Страна : Южна Корея
Жанр: романтична комедия, драма
Година: 2005
Епизоди: 20
Телевизионен канал: SBS


В главните ролите:
Kim Jung Eun като Go Hee Soo
Jung Joon Ho като Kang Woo Jin
Kim Heung Soo като Kim Chan Ho

Ha Seok Jin


Резюме:
Дали любовта съществува само в приказките?
Дали принцът и Снежанка заживяват дълъг и щастлив живот след края на приказката?

Ко Хи Су е внучка на президента на най-голямата компания в Корея. Отгледана от дядо си, тя пораства очарователна и елегантна. Въпреки това се чувства самотна и съжалява, че не е могла да опознае майка си по-добре. Майка ѝ загива в самолетна катастрофа заедно с родителите на Ким Чан Хо, след което той заживява в семейството на Ко Хи Су, а тя го възприема като свой по-малък брат. Един ден Ко Хи Су среща току-що завърналия се от Великобритания Канг У Джин и е привлечена от безгрижността му, защото той ѝ показва един свят, който никога не е знаела, че съществува. Но Ким Чан Хо също познава приятеля си плейбой Канг У Джин и никога не е възприемал Хи Су като своя сестра. Съдбите на тримата се преплитат така, че накрая само истинската любов ще има значение.
 


Лично мнение: Още не съм го изгледала, но участват мацката от Lovers, сладурът от Emperor of the Sea (той ми е вторият любимец от сериала), а също и образът от Last Scandal, така че няма начин да не ми хареса :es:

 

С английски субтитри: :click:

Онлайн с английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...