Jump to content

Spring Breeze (2003)


k1227

Recommended Posts

spacer.png

 

ОТНЕСЕНИ ОТ ПРОЛЕТНИЯ БРИЗ

 

Година: 2003

Жанр: Романтична комедия

Режисьор: Чанг Ханг Джун (장항준)

Държава: Южна Корея

Език: корейски

Продължителност: 113 мин.

 

Актьори:

Ким Сънг У (김승우) като Сон Гук

Ким Чонг Ън (김정은) като Хуа Джонг

Сонг Чи Ру (성지루)

Пьон Хи Бонг (변희봉)

Чанг Хьон Сонг (장현성)

 

Резюме: Мъж, който никога не е харчил и стотинка по срещи... Мъж, който предпочита да стои на студено през зимата, вместо да си пусне отоплението... Мъж, който настоява да използва пейджъра си в 21 век, ерата на мобилните устройства, за да си спести от телефонната сметка... е най-стиснатият човек на земята! Той е скандалният писател Сон Гук! Докато се бори с недовършения (и много закъснял) ръкопис, в къщата му неочаквано се нанася жена. "Аз съм уважаван мъж! Не мога да живея с такава простачка!"

 

Жена, която се сприятелява с млади гимназисти и побелели старчета със сладкия си, но нестандартен сексапил... Жена, която пътува натам, където я отвее вятърът със скутера си, докато доставя кафе... Жена, която е наета да бъде новият PR мениджър в кафене 'Не-Ме-Забравяй'... Тя е Хуа Джонг! За новата си работа се премества в покрайнините на Сеул и си намира чудесна стая на втория етаж в къща с добре изглеждащ пич за хазяин. "Здравейте. Аз съм Хуа Джонг! Много ми е приятно да се запознаем!"

 

Сон Гук е изритан от собствената си спалня на втория етаж на собствената си къща. А Хуа Джонг се нанася. Всички правила, които е създал, всички принципи, които е следвал като господин Стисня, са напълно разбити. След като вече има некакнен гост, ситуацията в къщата му се превръща в неспиращ купон! Плюс това, дори наивният му ученик се влюбва в сексапила й. Как Сон Гук ще се спаси от всички тези неочаквани проблеми?

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...