Jump to content

Heart is .... (2006)


Recommended Posts

Heartypaws.jpg

Heart is .... (2006)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Maumi
Година на излъчване: 2006
Времетраене: 94 мин.
Жанр: Драма
Режисьор: Oh Dal Gyoon

IMDB

Участват:
Yoo Seung Ho
Kim Hyang Ki
Jeong Min Ah

Резюме: 11-годишният Чан И се грижи за прекрасната си малка сестра Со И, след като майка им ги изоставя. Въпреки отчаяното си състояние, че са изоставени от семейството и съседите, тези деца правят всичко възможно да продължат живота си. Един ден малко кученце се присъединява към това семейство, Чан И го краде от развъдник на стара двойка като подарък на сестра си за рождения ден. Особено умно, това куче, чието наименование е Сърце, връща многократно любовта, получена от новото си семейство, с голяма лоялност и привързаност, но дали тяхното щастие ще продължава вечно...

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Филмът е страхотен, малките са големи сладкиши. Той е и за любители на животните като мен...laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен филм... поднесен по прекрасен начин..

Като мисля за него само тъжни,прекрасни чувства ме навяват...

Начинът по който,живяха децата :( ...след това

ужасната смърт на сестричката..животът като "роб"

много преживя за тази възраст. Хубавото е,че поне останаха с кученцето приятели за цял живот и се подкрепяха взаимно.

Тук видях Сънг Хо за пръв път. Още от малък участва във хубави продукции и съм го признала за голям талант.

Заслужава си повече внимание,както на него,така и на филма.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм! Колкото и пъти да го гледам, всеки път ме разплаква. Горещо го препоръчвам на тези, които все още не са го гледали. Вече го има и с бг превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...