Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

2b3c1ea1b1a1b5e2.jpg

a5fdf595d18d2390.jpg
82812686d72f974e.jpg
cec24fbe40160e3b.jpg


Psychic

Заглавие: Psychic/ Hunters/ Choin/ Haunters
Премиера: 10.11.2010 г.
Жанр: Драма, Трилър, Фантастика
Времетраене: 1:52 мин.
Държава: Южна Корея
Директор: Ким Мин Сок

В ролите:

Канг Донг Уон

Ко Су

Енес Кая

Юн Да Кьонг

Чонг Ън Че

Резюме:
Чо Ин (Канг Донг Уон) има свръхестествени сили, с които контролира хората само с един поглед. Никой не може да си спомни какво се е случило след тази хипноза. Но той няма за цел нито да разрушава света, нито да го спасява. Единствената му амбиция е да живее живота си спокойно и без работа и разходи. Всеки път, когато няма пари, той ограбва банки и магазини, използвайки своите сили.
Кьо Нам (Ко Су) работи в заложна къща. Той е обикновен човек, който обича работата си и е влюбен в своята колежка. Но всичко това се променя, когато Чо Ин се опитва да го обере и разбира, че Кьо Нам е единственият, който не може да контролира.
Започва най-голямата битка в живота и на двамата...

 

 

 

 


С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за темата. Струва ми се, че филмът ще е много интересен, още повече след като участват двама актьори, които харесвам :lol:

Английските субтитри вече излязоха, така че ще изчакам превода ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко ми се случва да не харесвам даден филм. Но ето че всяко правило си има изключение.

Замисълът в началото беше заинтригуващ, но сюжета и начина, по който действието се разви - граничат с абсурда.

Актьорите също не можаха да ме спасят от скуката. Съжалявам за изгубените 2 часа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, така си е - филма имаше много хубава идея, но не се разви по начина, който очаквах.

Въпреки всичко беше различен и даже мога да кажа, че имаше нещо интересно в него...........................актьорите може би.

Очите му и косата му...................още си ги спомням .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това си е пълна простотия. <_< Няколко месеца го чакам за нищо. Съсипаха добрата идея. Дали вината е на малоумния режисьор/дебютант/ или на бюжета все тая. Получила се е пълна щуротия. Канг Донг Уон,като вървящо дърво обикаля насам натам с тази малоумна прическа и хвърля още по-малоумни погледи. Ония чужденци няма и да ги коментирам.

А за /малоумния/ край просто нямам думи. Е такава глупост няма никъде. А онова с влака :blink:

4/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4/10

Моята е 5/10 - по 1 единица за всеки от якия каст, дето са наблъскали.

Визирам поред на номерата - Мистър Канг, Ко Су, Byeon Hee-bong, Kim In-kwon и Kim Kwang-gyoo ;)

И какво не ти хареса в Ал и Буба????? :rofl: Веднага падни за 20 :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знам кой какво е очаквал?!.

Гледах доста клипове преди това и четох по нещо за сюжета и не съм очаквала нещо по-различно. Още повече като знам, че и режисьора е дебютант.

На моменти ми заприлича на история по Стивън Кинг /може би на "Подпалвачката"/ или имаше един филм едно време "Поличбата",

книгата си беше направо страховита и се казваше "Изчадие адово". Та на нещо такова ми докара.. Фантастиката и фантасмагория.. Сцената с влака и детенцето беше готина!

Актьорите се справиха доста добре - тук визирам както Канг Донг Уон и Ко Су, така и Али и Буба, които дори успяха да ме разсмеят.

Първоначално филма се стягаше за комедия, а не за трилър, така че може би комедийните елементи успяха да ги вкарат посредством тази тройка - Ко Су и тез двамата образи, особено в началото, а и с тази измислена фирма с интересното име "Утопия".

Колкото до Канг Донг Уон - много атрактивен с тази прошарена коса и светещи очи. Най-много ми хареса в края, където дори облеклото му беше в тон с обстановката и действието.

Музиката също много хубава. И изобщо.. моето мнение е напреки, както беше и с Woochi..

Даже намерих и с него някакви допирни точки..

 

Все пак колкото и абсурдната да е самата история, не я изключвам напълно /най-вече заради шантавите книги, които съм чела/.

Според мен целта беше да се покаже на аудиторията, че един психо, сбъркан по не знам каква си причина още при раждането, със свръхестествените си сили може да манипулира маса народ.

Хубавото е, че злото винаги има антипод - дори и в лицето само на един човек. И за да победи доброто в крайна сметка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек трябва да има определена нагласа за този филм. На мен десетки пъти ми повтаряха, че сигурно няма да ми хареса, а накрая излезе че хич не е толкова зле. Вярно, няма да е филма на годината, но беше различен и забавен по своемо.

Аз например (учудващо дори за мен :unsure: ), много се смях на онази сцена където двамата чужденци му викат "Честит рожден ден хьонг" и той "благодаря ви момчетата" и в същия момент го блъска някакъв бус! Толкова ми стана смешно, че следващите 5 минути ги пропуснах. :) От там нататък се настроих на подходящата честота и всичко си дойде на мястото. Много се накефих на моментите като онзи, в който главния отряза супер дебело въже с ношче за хартия (с един замах) и после го заби в плочките. :D

Канг Донг Уон изглеждаше супер, вече ще си го представям само така. Напомняше ми на култовия

oт The Shonen Merikensack. :)

 

Колкото до финала, мисля че показаха какво му е специалното на другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло филма ми хареса,

малко края ми се стори объркан или прекалено нагласен, добрия оживява, лошия умира, докато го гледах филма имах чувството, че накрая ще станат приятели, защото лошото и доброто вървят ръка за ръка. Но във филма се "облягат на рамо",а като идея това с очите не беше лошо.

Актьорите се справиха много добре, а относно нагласата за филма аз лично не съм имала, просто ми стана любопитно след като прочетох резюмето и многото негативни коментари и реших да го изгледам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди доста време и направо щях да се гътна от смях:) Сцената с буса наистина беше жестока, както и моментът, в който пичът си разряза гипса заради обявата :lol: А, и онази сценка, в която психотичният тръгна да излиза от колата и му падна кракът... Разцепи ме и невероятната реплика при битката на покрива:

 

 

"Аз ще те убия!.. И ще живея!.. Докато умра!" :lol:

 

 

Гениална пародия, а "малоумният край" според мен цели да каже и на неразбралите "Това беше пародия бе, деца. Жалко, че не се посмяхте от сърце, ами очаквахте героично-фантастична екшън-боза" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...