Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Meн пък баш стайлингът не ме кефи - може ли да сложат такава рокля при такива мощни краци?

 

Иначе песента ме кефи и мацката кърти с вокал.

 

Иначе и на мен ми е малко мудничка, ама то не мож всичко :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът и сега ми харесва, обаче се дразня на тези лещи ...просто не ми допадат ...

 

Noh Ji Hoon ще направи дебюта си с албума ‘The Next Big Thing‘..Като главната песен ще е ‘Being Punished’“ и е направена от Brave Brothers..Момчето ще е под шапката на Cube Entertainment.. Участвал е в предаването Birth of a Great Star .Участвал е в клипa на "Love Virus" изпълнена от Eunkwang(BToB) и Yoo Sungeun(някъде ми се мярна, че и тя е трейни на Cube) с Nam Jihyun (лидерката на 4minuteОчакваме го на 7 ноември...

Засега са пуснати тези две фотки

20121030_nohjihoon_beingpunished1_pr.jpg

 

tumblr_mcsl6cOAFm1rt5ocq.jpg

 

 

Малко песнички да му чуем гласът...Много ми харесва и дано дебютната му песен да е хубава и да направи успешен дебют..

:click:

 

E2RE e нова момичешка група ..Фирма CSHappy...Момичетата са I.Lin, Heejung, Yurim и Eunsu. Името им идва от френската дума Etoiler, която означава блясък над небето?? тоест искат да блестят в музикалната индустрия ..Дебютната им песен ще се казва "Deep Night, Sad Son..Албума щее бъде пуснат на 31 окт...А в клипа на момичетата ще участват Lee Sun Gyun и Oh Yeon Seo ..

20121031_e2re_breakoutinnovember.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът и сега ми харесва, обаче се дразня на тези лещи ...просто не ми допадат ...

 

Опитали са да докарат по"жив" поглед от нея с тях хахаха Песента е супер, клипа едва ли ще го гледам пак. Милата е супер awkward.

 

Cube ще пускат мъжко соло?! Ооооо това трябва да се види........Искаше ми се гласът му обаче да е нещо по-мощно, като К Уил примерно.....

 

 

E2RE e нова момичешка група ..Фирма CSHappy...Момичетата са I.Lin, Heejung, Yurim и Eunsu. Името им идва от френската дума Etoiler, която означава блясък над небето?? тоест искат да блестят в музикалната индустрия ..

 

А аз искам корейците да спрат да се пънат да измислят най-безумните имена на света......

 

Ще се върна малко назад още ... TimeZ някой видял ли ги е да пеят на живо ми е интересно?? :lol: :lol: Видях ги в няколко предавания и липсинка им дори не беше толкова добър хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За името наистина е откачено ..за Timez абе симпатични са момчетата нищо, че песента не ми допада :д

късметлийското ангелче специално за теб още днес пускам част от този пост :д...Двечки ..помалко помалко ще ги натрупам и тях :д

 

Lay-T момичетата са 5 Areum, Daeun, Woori , Nara и Sarang. Малко странно, но те смятат да са различни с това, че смесвтат два стила и са му измисли име Trot и Disco правят ту комбо и се получава - Tisco. Фирма Baeksang Entertainment ...Пускат на 10 януари двете песни : "Soft Soft" and "Catch Me If You can.", а пеят това catch me чак март...Момичетата са били заедно трейнита 3 години..

 

layt%20(19).jpg

 

Доколкото се информирах пускато като тийзер това

..

Oбаче официалния им дебют е с Soft Soft

http://www.youtube.com/watch?v=CasfQFoW9bc

 

Oбаче не са я изпълнявали на живо (говоря за седмичните предавания) а са изпълнявали Catch me......Ето цялата песен :click: a а тук на живо

 

PANDORA момичетата дебютират като 5 членна група, - Karyn(Керин - лидерката), Bowon, Miri(Miree) , Jinyu(JinYoo) и Sua( SooA) - тя напуска и сега са само 4. Фирмата им е TS FAMILY ENTERTAINMENT ( да уточня това не е фирмата на Secret и БАП). Пускат два сингъла на 6 март

Shupa Shupa

BAD BOY

 

Ровех се ровех ..но май нямат дебютен клип ..нито са излизали на сцена...Но ето едно на което се представят и танцуват

 

 

ed8c90eb8f84eb9dbc2_e589afe69cac.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Holy Shisus

 

tumblr_mc27w4Y3C31r3tsn3.jpg

 

Тези Lay-T даже ги помня от предаването..... дам и сега не ми харесват хахаха

 

TS FAMILY ENTERTAINMENT - сериозно ли??? Можеха да си измислят друго име за компанията хахаха

 

Всъщност тези PANDOR-ки не звучат зле, но щом са почнали да оредяват вече, може и да не ги видим скоро по ТВ-то....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E2RE e нова момичешка група ..Фирма CSHappy...Момичетата са I.Lin, Heejung, Yurim и Eunsu. Името им идва от френската дума Etoiler, която означава блясък над небето?? тоест искат да блестят в музикалната индустрия ..Дебютната им песен ще се казва "Deep Night, Sad Son..Албума щее бъде пуснат на 31 окт...А в клипа на момичетата ще участват Lee Sun Gyun и Oh Yeon Seo ..

 

Само песента:

От тук можете да си изтеглите албума, който има 3 версии на песента за теглене

 

Извинявам се ако някоя група е спомената...преглеждах ноо ...Очаквайте още групи, които не са слагани

 

 

MaskOT 5 членна група пускат две песни ..Фирма GBK Entertainment .Клип за дебютна нямат..пуснали са само от репетициятата си..Ще ли да дебютират през февруари /март/най - късно април....Но мечтата им се разпада и група няма.Реших да пиша за тях защото ми хареса втората им песен от тук можете да я чуете

.. Ai (95) искала да се занимава и да стане актриса Sophia (90)ще дебютира в различна група

Mina 91 и Rei 93 се връщат на училище и Haeri 93 ще пусне сингъл ноември/декември...Или ще има втора песен или тази която ще пуска ще е комбо с Jeremy Kim (той е тренирал с ББ през периода 2005-2007 Ето тяхна снимка ...

 

 

Mask+Of+T+–+나란+사람은+말이야.jpg

 

 

И главната им песен..докато репетират

 

 

 

 

Pamela момичета 5 ..Не открих тяхна снимка на 15 март пускат Although It's Hateful and Painful! (така го превеждат)...Toва е песента и го водят и като MV ...Moжем да видим май и момичетата..Не отрких никакви участие даже и да са фен камери :click:

 

Pamela.jpg

 

 

VIVID 6 членна женска група .. - Park Sung Hee, Showking, S2, Seed, Shin Ah Rum, and Jung Ah Young, Определят се като R&B/dance ..Мини албум : “Attention Me”. В уикито я дават като мъжка то има мъжка обаче са японци и са 5тима..а тука е дадено името на лидерката от женската група :д Фирма : NTree Entertainment...

 

Дебютна им песен и клип към него :click:

 

от тук можете да видите какви песни имат :click: не съм ги засичала по предавания

 

Jevice красиво женско дуо - (Jewelry and Voice)..Дебют 27 юли под Dream Tea Entertainment

Дебютна песен I'll love заедно Yura Of Girl'sDay

Hana (Jiae) - 25 е щяла да бъде от Т-ара но както повечето случаи е станало нещо и напуснала Juri - 24 е била от ‘Qualifications of Men‘ с име Lee Ashi.

 

 

jevice.JPG

 

 

 

 

И като за последно едни от най новите на музикалната сцена S4 са 4 момчета от Индонезия..В Рап часта се включва и красива HyunA ..Aлбума им : ‘Sexy, Sweet, Smart & Sentimental‘ излиза на 31 окт и има няколко версии на песента Driving Me Crazy” и главната им песен ..Всеки от членовете носи определени от албума им Sexy - Firly, ‘Sweet - Jeje, ‘Sentimental - Arthur’, и ‘Smart’ - Alif

 

от тук можете да чуете 3 песни ..Индонезиската версия на She is my girl ...има и английска версия пак с мисс HyunA :click:

 

 

 

 

 

20121031_s4.jpg

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах че ще започна да следя 100% ако вокалистите им са наистина толкова добри, колкото на запис и сега определно трябва да започна да ги наблюдавам по-отблизо...

:D Добре се справят момчетата, определено ми харесват повече от Teen Top...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът и сега ми харесва, обаче се дразня на тези лещи ...просто не ми допадат ...

 

Noh Ji Hoon ще направи дебюта си с албума ‘The Next Big Thing‘..Като главната песен ще е ‘Being Punished’“ и е направена от Brave Brothers..Момчето ще е под шапката на Cube Entertainment.. .

Води се леко тийзер..- ‘Mockumentary – File Code:1107

 

 

As mentioned previously, ‘Birth of a Great Star‘ contestant, Noh Ji Hoon, is getting ready to make his official debut as a solo dance artist!

 

After the recent announcement, Cube Entertainment has released a mock-documentary style video teaser of the singer titled ‘Mockumentary – File Code: 1107‘.

 

In the teaser, fellow labelmates HyunA, G.NA, and BTOB make an appearance with the BTOB members being sent on a search to find the whereabouts of Noh Ji Hoon, who is made out to be quite a womanizer through this teaser as the girls describe him as a guy who seems to know just exactly what to do and know exactly what they’re thinking.

 

Ailee also makes an appearance towards the end as one of Noh Ji Hoon’s many girls and has led fans to question if the last few scenes are from an upcoming music video for his debut.

 

Stay tuned for more details and Noh Ji Hoon’s first mini album ‘The Next Big Thing‘ on November 7th!

 

 

 

Красивия младеж е висок 186 см ~~ ++ Снимки за Ceci Magazine

 

 

tumblr_mcsm14R6Dg1rt5ocq.jpgtumblr_mcsm1kskiw1rt5ocq.jpgtumblr_mcsm2btsef1rt5ocq.jpgtumblr_mcsm51RtXB1rt5ocq.jpg

 

 

La_tte са 5-членна женска група, която пускат своя първи сингъл на 27 юли - don't stop Компанията е Star Cubic Entertainment..Интересно при тях е,че са част от известен денс тим- LOVE CUBIC..За жалост нямат май MV.,..Нито са се появявали на сцена..Но открих това е май от шоукейса им..

:click: От тук можете да чуете песента им

И като сме още на тази компания очакват сте да пуснат и едни момчета 5 наброй носещи името NewUs..Доколкото гледах пускат от време на време денс кавъри..

 

20120801_la_tte_1.jpeg

 

 

The Cheers - микс дуо .. Debut: : 4/8 oктомври ..Агенцията е NH Media (U kiss)...Това са Robin и Myungmi. През 2008 печелят бронз в MBC College Singing Competition...Дебютират с песента Ya..също пускат и I`m Worry About U от тук можете да я чуете :click: .И двамата могат да пеят и композират..И двете песни са тяхно дело....Робин е много добър китарист освен с композиране е участвал в двете песни с писане, аражимента , програмиране, смесване, и производство на албума.А Myungmi е добра в писането и създаването на хореографии..Kim Hyung Suk ги знаел още от студенти и се влюбва в уникалния им стил и затова им давал пълната си подкрепа.

Kaкво казва агенцията за песните им

 

 

The title track “YA” is an electronic rock song that tells a sitcom-like situation after having witnessed your boyfriend cheating on you.

 

On the other hand, “I’m Worry About U” is a synth-pop song that expresses a humorous conversation with an ex-boyfriend.

 

 

Дебютната им песен + МV

 

 

 

 

20120911_the-cheers-460x306.jpg

 

BBde Girl - 6 момичета под Big Star Entertainment.. Дебютират с песента Messing Around” ...на 20 дебютират на сцената на M CountDown а на 26 е пусната в официалния им канал клип..Пише, че също са познати и под Vivid Gir (??)..Името им се крие под инициалите "Beauty Blessed de Girl,..Това са E Sae, Li V, Christin, NanA, Son Hana, Lyulin

 

02005b3fdd105085db1bcc446bff7dcc.jpg

 

 

LXIA е състваена от 4 момичета от Virus Entertainmentпускат.. Sexy Brown на 5 април ...Никаде не намерих оригинален звук..Заедно с пускането на песента момичетата пускат и видео за жалост не MV..И никаде не са дебютирали.. Момичетата са Kang Jinheе, Kim GoEun , Kim SiOn и Kim Chae Jin

 

 

 

 

LXIA+-+Sexy+Brown.jpg

 

 

Да кажа групите за 2012, които остават са около 20...като някои не и дебютирали още и не се знае може да отидат и в графата 2013..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E2RE дебютираха на сцената на Music Core (02.11.2012)! Много са ми симпатични, имат хубави гласове и песента им е готина. ОБАЧЕ най-сладкото е говорния дефект на една от тях. Странно как изобщо са я взели за певица. Пък може и да са й извадили няколко зъба предния ден и това да не обичайното й състояние. Но все пак е нещо нечувано досега от мен. Може и една темичка да им спретна даже. :)

Момичето, което пее втора е с говорния дефект. Чак ми стана сладка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24К пуснаха клип на песента си Secret Love, коята е правена с фенове за фенове..
Слагам го тук, защото песента е от дебютното им мини албумче...За всички, които не са чули албума могат да го направят от тук :click:



Noh Jihoon вече има и официален тийзър на песента му..Добре харесва ми, но да видим цялата песен ..Иначе го очаквам с голямо нетърпение..Напомня ми песен на Marron 5 ...Където и G-dragon има подобен кавър..



още едно соло ще бъде в океана от идоли..Момчето е Baek Seung Heon ..Дебютния му клип е с участието на красивия JYJ‘s Jaejoong и младата актриса Kim Ji Won...Дебютното му парче е написано от самия JJ и носи името Until the Sun Comes Up / Til the Sun rises / until the sun rises..По трите начина съм ги виждала...Другото парче носи името:Pit-a-Pat ...Можете да я чуете от тук.. :click:
Клипът не е пуснат все още ..Очаква се утре ..Ето тийзър.


.Иначе момчето е дебютирало в неделя на сцената на Inkigayo, можете да го видите :click:
Това е писмото, което JJ е изпратил за дебюта му..

“I hope you will perform thinking you are the best on stage. I wish you can show (to the audience) everything you have prepared until now. Let’s talk when I arrive in Korea.”

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oфициално дебюта на Roh / Noh ji hoon (eствено вече можм и да му бъркаме името и по двата начина се среща) Песента и клипът ми харесаха...Албума му можете да го чуете от тук

:click:

Има песни с miss Хюна и Maboos... За мен като цяло е добър дебют..Днес ще се представи на сцената на Mnet countdown..Преди да пуснат клипа на 6 беше пуснато първото му интервю вече като дебютираща звезда можете да го чуете и видите от тук с анг суб

Песента има вече преводи :click: и този ..тук обаче момичето е казало за някаква грешка аз обаче нямам си и понятие за каква говори :click:

 

Има две съществени неща за мен в този клип : целувката и движението с колана :д

 

Имаше също и showcase вчера..Останалите танцьори също са много хубави.. ;д

Момчето обича да пее и да композира.Също умее да готви и играе футбол .Играел е футбол в продължение на 10 години преди да се отдаде на страста си да пее.

 

И малко снимки от ‘The Next Big Thing’

 

 

tumblr_md5hughvzL1rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md5htgxyj31rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md5hsvg4nY1rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md5hquqQla1rb0yjro1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_md5hqe3hXf1rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md5hptTsud1rb0yjro1_1280.jpg

tumblr_md5hp2KiJx1rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md5hlyjjWo1rb0yjro1_1280.jpg

 

 

този тунел не го оставиха намира :д

 

 

tumblr_md43ttlDb01rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md43tfzvOm1rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md43t4c0VW1rb0yjro1_1280.jpgtumblr_md43s7vsOX1rb0yjro1_1280.jpg

 

 

Baek Seung Heon също днес пусна най - вероятна това е едната версия - денс версията на клипа му ..С очакваен съм му за другата...Иначе на мен и неговия дебют ми се струва успешен.. Имаме повече инфо за него ..Роден в Сеул на 3 април 1991..ЗОдия Овен ..183 см е висок..Агенция C.two (не се сещам сега за други от нея)...Тук можете да видите как записва песента с JJ :click: и докато записват клипът...ВНИМАНИЕ за фенове на JJ страшно :д :click:

 

 

tumblr_mcz8rrytsn1rodboao1_500.jpg

 

 

 

tumblr_mcvwqveR8z1r3wtdxo1_1351900169_cover.jpg

 

 

Ето засега клипът, който е пуснат

 

 

И още един соло певец да ви представя..Проверих назад доколко видях не го намерих

 

J JUN момчето е било трейни в продължение на 11 години.Първо е бил на състезание "Best teenage dance competition" с Yunho (TVXQ)..Преместил се в някаква компания, но тя банкрутира и той не успява да дебютира..Прекарвал е много часове в пеене и танци ..Сам се изхранвал, бил на почасови работи..Бил е танцьор на много звезди..Много хора са гледали неговите видеа в youtube. Пуска дебютна си песен на 13/14 юни Just Cry композирана Brave Brothers....Освен главната има още две песни, но никаде не го отркивам: Plz.Come Back To Me и Fly High с Electroboyz ..Главната песен имала и R&B версия

 

Дебютната му песен

 

 

 

 

Oт официалния му канал

Бг Превод : :click:

 

Не съм го засичала в седмичните предавания, но ето тук можете да чуете няколко живи изпълнения на песента му :click:

 

Малко снимки

 

 

tumblr_m5xjz0Skk71qfi096o1_500.jpgtumblr_m8v9mlT6fI1rsc6mzo1_1280.jpgtumblr_m8v9mlT6fI1rsc6mzo2_1280.jpgtumblr_m8v9mlT6fI1rsc6mzo3_1280.jpgtumblr_m8v9mxpX1K1rsc6mzo6_1280.jpgtumblr_m8v9mxpX1K1rsc6mzo3_1280.jpg

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mr.SLAM ....преди 1 месец пуснаха тийзер към клипа и ето, че най накрая целия се появява на бял свят..Песента е пусната още на 29 септември.. Официален дебют се води 30/9..Ще дам и туитърите им..

МОмчетата са 5 - Jun(91 - Вокал / Рап), Yongjin ( 90 - Main Dancer / Вокал) :click:, Jacky (89 - рапър) :click: , Taesun ( 92 - Lead Vocal / Макне ) :click: и Saeho( 91 - Main Vocal ) :click:... Фирма KKUNentertainment Другата им песен можете да чуете от тук : :click:

tumblr_mbl9u4irHD1rvpobko1_500.jpg

 

tumblr_mb7jy6CGi11r0bbo5.jpg

tumblr_mb7jz70HHk1r0bbo5.jpg

tumblr_mb7jyqdD8R1r0bbo5.jpgtumblr_mb7k01gPWb1r0bbo5.jpg

 

 

 

Oще едно соло момче очакваме :

 

Natthew..Идва от Тайланд..Ще направи дебюта си на корейска сцена на наградите на MAMA 2012 - 30 ноември ..На 23 години ..Кариерата си започва през 2008 след спечелването на Academy Fantasia Show..И сега фирми са му : True Fantasia Group и BBTV Channel 7..За корейския му дебют е под крилото на CJ Entertainment / суб CJ Group ....Харесва НИк от 2pm и ако се труди упорито и да докаже, че тайландците са също талантливи като Ник..Има песни зад гърба си, има и актьорски заложби ..

 

Ам песента доколкото разбрах, ще бъде пусната на 15/11

 

Ето го и тийзера към песента му ..Песента е написана от C-Luv, Красивия ни Junhyung от B2st също е намесен в парчето. Логото е направено от Jaekyung от Rainbow..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Natthew излезе, вчера се е представил на ‘M! Countdown’.. Junhyung също се появил на сцената...Вече се коментира, че ако Junhyung не може Саймън от Далматинците трябва да очакваме...

 

За дебютна песен в Корея ми нз мен нещо има което не ми допада....Иначе момчето е много симпатично ..Чух го да говори и английски добре.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата мъжка група на Pledis Entertainment се очакваше да дебютира този декември...Обаче дебюта им се премести за януари 2012...Момчетата ще са 17???? - и засега името е Seventeen...Момчетата ще дебютират почти по едно и също време в Корея, Китай и Япония..Засега са пуснати два тийзера на по всяка вероятност предаването им..Като на единия се чува и някой да пее и разговори......Засега не знам с точност но намерих, че предаването Seventeen TV (най вероятно от рода на 2не1tv документални за момчетата) ще започне излъчването си на 24 декември..

Така преди излезе информация, че групата която Pledis ще пусне ще се казва tempest..Оказа се, че всички момчета от тази група са събрани с още момчета и така се получила Seventeen.

 

 

 

 

 

И какви постери са пуснали

 

tumblr_mf6hh5ipTh1rpsttro1_500.jpg

 

 

tumblr_mf6a6iSkr31rrhco4.jpg

tumblr_mf27dypfPh1rrtbbno3_1280.png

 

 

Ще сложа и малко снимки на момчета, които засега са уж е потвърдени...

 

Yoo Sang /Yusang - 1994 бил е спряган за един от членовете на Boyfriend, като се е явявал на прослушвания на Starship Entertainment ..Участвал е в клипа на Nuest - FACE..Участвал е на едно от представяне за края на годината с Аfter School

 

tumblr_m5r26wR8tV1r8jnsy.jpg

Jang Do Yoon/Doyoon - 1995 ..Mъжката версия на Lizzy.Mечтата му от малък е да бъде актьор...Иска да бъде следващия като Jung Yonghwa...Хоби: тенис ..Любимци в музикалната сфера са Lee Seung Gi & Lee Beom Soo..Участвал е и той в FACE..И той е бил в това представяне от миналата година..

tumblr_m5r2ppm3JZ1r8jnsy.jpg

Choi Seung Cheol/Seungchul - 1995 Мечта да стане актьор..Любимци в музикалната сфера са Big Bang’s Taeyang & Seol Kyung Goo .Иска да се срещне с Taeyang ..Черен колан по Taekwondo ( учил го в продължение на 7 години..) Участвал е и той в FACE..И той е бил в това представяне от миналата година..Рапира за Orange Caramel в песента ‘Superwoman’

tumblr_m5r2jlIKEM1r8jnsy.jpg

Lee Jihoon /Jihoon - 1997 ..Иска да се срещне с Джъстин Бийбър ...Може да свири на китара...Участвал е и той в FACE и Hello Venus’ - ‘Venus’

tumblr_m5r2hao8t81r8jnsy.jpg

: Na Youngwon/Youngwon ..Взима участие в FACE клип и взима участие като един от гласовете в Someone Is You’ на Аfter School

tumblr_m5r2jyBsju1r8jnsy.jpg

Kim Mingyu/Mingyu - Участвал е и w Hello Venus’ - ‘Venus’

tumblr_m8tilfFUuD1r8jnsy.jpg

 

 

A това са непотвърдени/слухове...

 

Lee Tae Hwan/Taehwan - 1994 - Вокал може да бъде. От юли 2012 е трейни на Pledis.Иначе преди е бил трейни на Rainbow Bridge Agency..Черния е неговия цвят..

tumblr_m8t1j2pJap1r8jnsy.png

Park Jae Hyun/Jaehyun 1992 - ulzzang

tumblr_m8t1xm9b7P1r8jnsy.jpg

Yao Mingming /Mingming - 1997 ..Китайче..От началото на 2012 е трейни на Pledis

tumblr_mcl5o0qEYP1r8jnsy.jpg

Wen Junhui/Junhui ..Английско Jerry ... - 1996 Китайче..Езици Mandrin, Cantonese ..Хобита пеене, да свири на пиано, бойни изкуства,актьорско майсторство..Бил е част от The Pye Dog’ и ‘Children’s War’ (китайски филми) И няколко тв предаванията

tumblr_mcm2rfsSOH1r8jnsy.jpg

 

 

 

 

 

Можете да видите третия тийзър

 

 

..

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов изпълнител са ни подготвили от компанията, от която са Ra.D и Joo Young.

За момента не са разкрили почти никаква информация за него, но все пак и това, което са ни споделили е нещо.

Ще е със сценичното име d.ear (디어). Освен, че пее добре, той композира, пише текстове и т.н

Очакваме албума му през януари(началото или средата, според мен, защото днес показаха и две снимки от снимачния процес на клипа, който ще бъде към една от песните), а до тогава може да чуете дигиталния сингъл, който пуснаха, за да го представят.

 

http://www.youtube.com/watch?v=4yVsfLGpBlM

 

 

Може да видите част от лицето му на тази снимка, която е направена повреме на фотосесията му за предстоящия албум.

 

 

580e49210db11b5c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

new-rookie-hip-hop-trio-airplane-releases-pretty_-rse-_0.jpg

От ляво на дясно - mNine, Minki & Bokiri

 

Едно интересно трио дебютира под името "Airplane (에어플레인)".

Лейбъл: Winning Insight Entertainment

Дата на дебют: 4-ти януари 2013г. на сцената на KBS2 Music Bank

Дебютен сингъл: “You are Pretty.” (продуциран от Brave Brothers и Jang Woo Hyuk )

Официален фенклуб: Airport (акроним на Airplane+Support )

 

Момчетата се казват:

 

mNine

7fd72b5815c69aa7.png

 

Истинско име: Park Sung Joon

Позиция: Лидер и рапър

Бил е част от бандата New Block Babyz (клубни изпълнители от Хонгде)

 

Bokiri

7101a5a5e029d39f.jpg

 

Истинско име: Jung Bo Kil

Позиция: Вокалист и рапър; макнае

 

Minki

db8239e938a58aaa.jpg

 

Истинско име: Seong Min Ki

Позиция: Главен вокал

Дебютира през 2010г. под никнейма Mekid, като част от групата Y2Y.

 

Тиизър 1:

 

Тиизър 2:

 

 

Дебютно изпълнение

 

 

Личен коментар: Не знам какво ми хареса в тях, но смятам, че имат доста голям музикален потенциал.

Цъфнаха и имам усещането, че ще вържат B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Airplane и на мен ми направиха добро впечатление. Имат потенцял. Очаквам хубави неща от тях в бъдеще.

 

Първият и дебютен албум на d.ear (디어) вече е факт. Той се казва Love Graphy и е изцяло негово творение,

от писането на текстовете до композирането и т.н. Може да чуете 10-те песни от него -

Очакваме и видеото да се появи по някое време.

 

8821b48099b715ed.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях донякъде да прослушам албума му и съм впечатлена наистина красиви песни и едно хубаво усещане се носи от тях...

 

Клипа към Time goes by излезе ^^~..Не е нещо кой знае..Дано скоро го слушаме и по музикалните предавания..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно дете е на линия и дебютира днес като пусна първия си албум...Eric Nam един от състезателите в ‘Birth of a Great Star 2‘, ..Фирмата му е B2M Entertainment ( Lee Hyori, SS501‘s Heo Young Saeng и Kim Kyu Jong, и SPICA.)..Албума му носи името ‘Cloud 9 а по главната песен има пръст Sweetune..И носи името Heaven’s Doo..Другите песни които има в албума са Erase,Love Song,Mirage.. Можете да чуете албума от тук но не знам кога ще го изтрият

 

 

Едно интервю послучай албума му ...

 

 

 

 

Един прекрасен кавър

.. В Канала му има още песнички ..От тук намерих още негови кавъри :click:

 

Едно клипче преди време песен с Lee Seung-Hwan който е бил ментор на Erik и останалите момчета от неговия отбор..Малко не съм запозната ..Но от коментарите така разбрах хехех

 

 

 

Maлко снимки на детето :

 

 

tumblr_m7y5hri75d1qcw1xmo1_500.jpgtumblr_ma666tI4ft1rcuegio1_500.jpgtumblr_mc8fablH2c1qzzdy5o1_1280.jpgtumblr_m8oml633k31qzzdy5o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших този пост да е само от момичета

 

Ще започна с момичетата,които няма да ми докарат чак толкова главоболия..

 

One Piece..4членна момичешка група ..Фирма Happy Face Entertainment..Засега намерих само оста им към драмата - Faith - “Because It’s You..Oбучението им минава през Vibe’s Yoon Min Soo и групата 4men..Момичетата са се появавали по концерти и се очакват да дебютират официално тази година

 

one_piece-600x600.jpg

 

Rainy...Дуо, наричат ги 2рите Davichi.Дебютират още през 2012..Пускат сингъла Break Up Words, който има доста добри позиции в някои чартове

Състои се от Kim Bo Haeng, която е една от състезателките в tvN “Super Diva” и Cindy която пише песни....Eто линк към албума им,който пуснаха миналата седмица

Снимки:

 

130218_rainy_mvteaser.jpgGp28oM17.jpg

 

 

 

Засега имаме само тийзър

 

http://www.youtube.com/watch?v=nomFHxMiF28

 

 

Очакват се засега две момичешки групи също: Едните S the ONE, 3 момичета са били в JQT , а преди това и в i-13.Очакват се да дебютират и в Корея и в САЩ..Имената на песните от американския дебют може би ще са: Die For Me, Overdose и What The F..Смята се,че ще дебютират между Март и Май...

 

Другата група,която вече им своите първи тийзъри са Ladies' Code..Агенцията им е Polaris Entertainment.Членове Ashley, Rise, SoJung, EunB, и Zuny. Като две от тях са познати на публиката Kwon Ri Sae (RiSe) от ‘Birth of A Great Star‘, а другото момиче Lee So Jung (SoJung). - ‘Voice Korea‘..А ето какво ознчава и името им ще го копирам точно: A group that incorporates the wannabe code of ladies to put on dramatic stage performances.”

Дебюта им се очаква на 7 март..

Засега имаме тийзърите на

и

 

20130221_LadiesCode_1.jpg

 

Всички ги наричат,че са първата момичешка група за 2013,нищо че в същия ден излизат още 2 други ..BPPOP. Произнася се като B-P-Pop....Момичетата са 5: Siyoo,Yoojin,InKyung,Jane и Pyunji ..Дебютирали са на музикалните сцени.. Фирмата им е BPSTORY..Сингъла е

Денс практиката им

Снимки:

 

 

tumblr_mie8okuecS1s493tfo1_500.jpg

tumblr_mihzi2ebCt1s493tfo1_500.jpg

bppop.jpg

tumblr_mgyn5cXj3V1s3kbseo1_1280.jpgbppop1.jpg

 

 

 

PASCOL:Вокално Tрио съставено от J Sun,Moon Bin(като лидер на групата) и Yuna ..Името им идва от Pastel Color..Фирмата им е Tiptop. Дебютния им сингъл

..Мини албума им също носи същото име и има по още 3 песни, като всяка има Соло песен...Дебютна сцена нямат..Снимки на момичетата

 

..

977830485_e3a1b922_02.jpg

ContentImg_1.jpg

 

 

Pixie..Дуо съставено от Seulgi и Eunji.Нямат дебютен клип ...Но пускат Hot Spot като дебютен сингъл ..Включена е и песента I'm Sorry My Heart

Единствената снимка,която намерих

 

20130116_pixie_hotspot.jpg

 

 

Purplay Състои се от 4тери момичета - Woomi, Jiyo, Eeple, и Seolha...Заедно са се подготвяли и тренирали 4 години....Имат много хейт,защото отначало пуснаха тийзър уж със собствен измислен танц а се оказа едно към едно с някакв танц на танцува група,които са били победители в America’s Best Dance Crew‘- I.aM.mE.

----
(Има части от 20 секунда и от 8:40) ...Впоследствие фирмата им се извинява и почват да търсят и правата получават ги .. Абе там глупости хахах Иначе дебютния им сингъл и клип можете да го видите от тук

Снимки

 

6ed2c4b9c5bd8861c50083be4fe59019.jpg

2013020523031628276_1.jpg2013022156947_2013022177451.jpg

2013020707355011631_1.jpg8CEC5B3B-B819-4947-ACB5-48090C5DE94B_576.jpg

 

 

На 1 февруари Yun Story Entertainment пускат сингъла на 5 момичетата под име Heart Rabbit Girls.Името е такова защото смятат да дадат да на всички цялата заешка любов, на която са способни.. Сингъла е Round and Round..Нямат клип..Членовете са Hee Jung, Ji Eun, Dan Bi и Bo Hae(което до 2011 е било трейни на Woollim) и има предимно за нея информация..Сега като се загледах открих имената само на 4тири момичета, те са 5 хахаах...Имат планове да са активни в мюзикали,филми,драми...

Снимки:

 

 

heartrabbitgirls2-540x359.jpgheartrabbitgirls.jpg

 

 

Другия път поне засега ще са само момчета......Защото заради този пост от момичешки простотийки полудях хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...