Jump to content

It's Alright, Daddy’s Daughter (2010)


Recommended Posts

MBJzMf.jpg

 

Off Topic

It’s Okay, Daddy’s Girl_


Заглавие: It's Okay, Daddy's Girl

 

괜찮아, 아빠 딸 / Gwaenchanha, APPA Ttal
Жанр: Драма
Епизоди: 17
Излъчване мрежа: SBS
Период на излъчване: 22 ноември 2010 - 18 януари 2011
Време: понеделник и вторник 20:55

Участват:

Семейство Eun

Park In Hwan като Eun Ki Hwan (бащата на Chae Ryung)

Moon Chae Won като Eun Chae Ryung

Lee Hee Jin като Eun Ae Ryung

Kang Won (강원) като Eun Ho Ryung

Kim Hye Ok като Heo Sook Hee

Yoo Seung Mok като Heo Man Soo

 

Семейство Cho

Lee Bong Gyu като бащата на Hyuk Gi

Lee Yong Nyeo (이용녀) като майката на Hyuk Gi

Choi Jin Hyuk като Choi Hyuk Gi

Shin Min Soo като Choi Duk Gi

Lee Dong Hae (Super Junior) като Choi Wook Gi

 

Семейство Jung

Park Geun Hyung като Jung Pil Suk

Yun Woon Kyung като Yeo Chang Ja

Kang Sung като Jung Jin Goo

Jin Se Yun като Jung Se Yeon

Choi Ja Hye като Seo Hee Jae

 

Семейство Park

Lee Won Jae като Park Kwon (бащата на Jong Suk)

Park Hye Jin (박혜진) като Mo Yoon Kyung (майката на Jong Suk)

Jun Tae Soo като Park Jong Suk

 

Описание: Ън Че Ньонг е разглезена дъщеря, която винаги е разчитала на баща си.

Но заради нея баща ѝ е обвинен в убийство.

Принудена е бързо да порасне, сблъсквайки се с много трудности и изпитания.

Докато гледа болния си неподвижен баща и търси истинския виновник за убийството,

тя постепенно става напълно зряла и независима личност.

 

:essub:

 

Сваляне с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Сваляне с английски субтитри :click:   
Сваляне с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатичен сериал. Очаквах да лея поток от сълзи, но всъщност беше много свеж, раздвижен, с доста разумни отношения между героите и доста комични ситуации, без да са пресилени. Много харесах главните герои и от трите основни семейства, около които се въртеше сюжетът.
Но резюмето е малко неточно - бащата на главната героиня не е убит, а се разболява тежко, поради което цялото й семейство, не само тя, трябва да започнат да се грижат за него и за себе си.
Сериалът наистина е хубав и изобщо не ми даде възможност да скучая. smile.gif Започнах го без големи очаквания, но останах приятно изненадана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много по драмите, но пък тук играя доста от симпатичните ми артисти и с превюто което гледах ми се струва ,че няма да съжалявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала непременно ще го изгледам. Звучи доста интересно и интригуващо. Това е една от най-красивите корейки за мен и винаги ми е приятно да я гледам.

Радвам се, че се превежда и Благодаря за това. Успех момичета. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че има превод на всички серийки, пък и щом Choi Jin-Hyuk участва :) ще се гледа обезателно ! Коментар след 17 часа хаххахаххахахха :)

 

Със закъснение, но съм на 5 серия и съм страшно заинтригувана ! Спокойно мога, да го определя, като една от най-стойностните продукции на азиатското кино. Прекрасна актьорска игра, а за каста - уникален !

Изцяло изгледан - просто прекрасен, грабва те играта, заинтригуват те съдбите, а самите образи са така многопластови, че непрекъснато търпят промени и това поддържа интереса ти. Още веднъж - ГЛЕДАЙТЕ ОБЕЗАТЕЛНО !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. Изгледах го за 2 дни.

Благодаря много на преводачите, редакторите и т.н на екипа по превода. Благодаря.

 

Както и очаквах семеен филм в който доброто побеждава и всеки който трябва си взима поуката.

Много харесвам главната актриса и за това реших да гледам, но покрай нея харесах и други непознати като зет и например и каката.

Драматичен, но лек в същото време. Засегната и корупцията, но в малки количества.

 На мен лично ми липсваше малко по щастлив финал. Поне едно бебче. Иначе е страхотен за релакс и да ценим повече близките си. И също така да се борим винаги и да знаем, че не сме сами. :) :)

Гледайте има защо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах случайно на този сериал. Гледах го с руски субтитри, като не предполагах, че е преведен на български. Струваше си гледането. Хареса ми! Интересни образи, актьорския състав подбран добре, допълваха се. С няколко думи - филм за семейството като цяло, за отношенията между близки и роднини, за морала въобще. Гледайте го, няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...