Jump to content

1 Litre no Namida | 1 Litre Of Tears (2005)


Recommended Posts

spacer.png

 

One litre of tears

1 Litre no Namida
Държава: Япония
Година: 2005
Жанр: Романтичен, Семеен, Драма
Епизоди: 11

В ролите:
Sawajiri Erika - Ikeuchi Aya
Yakushimaru Hiroko - Ikeuchi Shioka
Nishikido Ryo - Asou Haruto
Jinnai Takanori - Ikeuchi Mizuo
Narumi Riko - Ikeuchi Ako
Fujiki Naohito - Mizuno Hiroshi
Koide Saori - Sugiura Mari
Sanada Yuma - Ikeuchi Hiroki
Miyoshi Ai - Ikeuchi Rika
Matsuyama Kenichi - Kawamoto Yuji

 

Сюжет: На път за училище на Ая ѝ прилошава. Лекарите ѝ поставят диагноза на рядкосрещано и нелечимо заболяване. С времето момичето става все по-трудно подвижно и започва да посещава специално училище. С подкрепата на своите близки и приятели Ая успява да изживее пълноценно живота си и да се бори за поне мъничко щастие.

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

OST :click:


Лично мнение: Сериалът е невероятен и действително изплаках литър sad.gif докато го гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал много трудно бих се навила да го гледам пак на никой на съм ревала толкова много особено когато разбрах че е по истински случай, толкова е силен.Тогава си спомням търсих дневниците на момичето по Интернет и мога да ви кажа тя е била невероятна.Задължително го гледайте ще ви порази поне при мен беше така.Щом го мислех една седмица постоянно а и го гледах онлайн и дебнех сериите кога ще излезнат. А тук има няколко глави от нейния дневник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да започна да се разписвам във всички драми, които съм гледал. Това е една невероятна драма, наистина пробужда в теб различни емоции, главно тъга. Драмата е доста тежка, наистина не е за всеки. И аз мога да кажа, че наистина изплаках един литър сълзи. Убива ме да гледам толкова младо момиче, чиито живот сега започва, да боледува от нелечима болест и особено от тази. Наистина беше много мъчително да я гледам. Но настина си заслужаваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната невероятна история по истински случай. :(

Наистина изплакваш литър..ако не и повече...това е то силата на духа...да се бориш с тази тежка болест цели 10 години.. било е не само мъчение за нея,но и за хората около нея.Жалко,че не е преведена на български...заслужава повече публика.

Както всеки е тръгнал да се самоубива особено в драмите...трябва да им се пусне една такава история,че да вземат малко да се светнат... някои хора не са като тях и се борят до последно за живота си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с allisan, тя е написала всичко, което е в мислите ми. ;)

Това е много тежка драма, за мен даже е по-тъжна от филма. Нямаше епизод, в който да не се разплача. На никоя друга не съм плакала толкова, колкото на тази, и си спомням,

че докато я гледах ходих на училище с подути очи. Наистина не е за всеки, но пък смятам, че е добре повече хора да я гледат, за да се научат да се борят за живота си и да го ценят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти е харесала тая драма ти препоръчвам и "Песен за слънцето" пак с Ерика Саваджири и отново с подобна тематика, но също така хубава като тази ако не и повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...