Jump to content

My Sister in Law is 19 (2004)


Recommended Posts

My Sister in Law is 19

spacer.png

Държава: Южна Корея
Година: 2004
Епизоди: 16
Жанр: Романтична драма
Период на излъчване: от 28 юли 2004 до 23 септември 2004

В ролите:
Jung Da Bin в ролята на Yoo Min / Jung Hae Won
Yoon Kye Sang в ролята на Kang Seung Jae
Kim Jae Won в ролята на Kang Min Jae
Kim Min Hee в ролята на Choi Su Ji

Сюжет:
В този сериал се разказва за едно 19-годишно момиче - Ю Мин, което е изоставено след смъртта на майка си и сега живее с по-малкия си доведен брат - Канг Пьо. Съвсем случайно тя се запознава със Сънг Дже, по-малкия брат на Мин Дже. Мин Дже всъщност е лекарят, който лекува брат ѝ и по когото тя тайно си пада. Докторчето не я приема насериозно, но за да се отърве от постоянните натяквания на майка си за женитба, предлага на Ю Мин измислен брачен договор за пред другите, докато се завърне от чужбина голямата му любов. Тя приема и всички заживяват заедно в къщата на двамата братя. Връщайки се да довърши учението си, тя попада в едно училище със Сънг Дже, който пък е влюбен в бъдещата си снаха. От друга страна, след 15 години се появява бащата на Ю Мин, който е получил амнезия след автомобилна катастрофа и търси дъщеря си, изоставена като дете от съседите им. Драмата за Ю Мин настъпва, когато тя разбира, че хората, които най-много обича, са свързани с нейното изоставяне. Именно майката на двамата братя е човекът, който открадва парите, оставени за нея, и я изоставя самичка на едва 4 години.

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ
РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Коментар:
Много весело сериалче, изключително ми допадна. Ще си призная, че го изтеглих да го гледам заради Jung Da Bin.
Е, и заради другата симпатяга - Yoon Kye Sang. Комбинацията от тези двамата за мен не предвещава скука пред екрана.
Въпреки това на края остава едно тягостно чувство, една мъка, като знаеш, че тази толкова талантлива актриса вече я
няма. sad.gif Гледайте я... smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно зарибяващо сериалче. Все повече се убеждавам, че старите драми са по-непредвидими откъм сюжет отколкото новите продукции.
Yoon Kye Sang ми напомня за един друг мой любимец и за това много му се радвах през цялото време-
ролята му беше на на лудо хлапе, което се изгради във времето като преуспяващ млад мъж.
Толкова благородна и чиста душа имаше, че чак беше нереално колко жертви направи в името на любовта.
Братчето му Kim Jae Won ми хвана окото още от Hwang Jin Yi. В този сериал също се открои
с доброта и чистосърдечност. Изключително много му се възхитих как към края на драмата
се намеси във конфликта и успя да го разреши. Толкова добър и грижовен брат пожелавам на всеки.
Главната героиня (лека й пръст :cry: ) беше изключително борбена натура.
Грижеше се с особена всеотдайност за всички заобикалящи я същества. Може да се каже, че добре се справи.

Единствената ми забележка е, че не успя да се справи с най-важния елемент от всяка драма- а именно да плаче правдоподобно :hehe: А единствената целувка и то по бузата ме хвърли в "джаза" laugh.gif

Но както и да е.
За цвета на драмата допринесоха и "F3"- напълниха ми душичката- големи карикатури,
както и болния брат на Yoo Min- това момче прегръщаше всичко живо което му се изпречи. :rofl:
Като цяло дрмата е много приятна и разтоварваща. Естествено към края придоби и трагичен оттенък,
но аз съм много доволна от завършека. Извода=задължителен за гледане, а защо не и някой ден за превеждане biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин сериал. Има си от всичко. Първите серии направо ме попиляха от хил. То такива култови моменти бяха. Още ме тресе като се сетя в една от сериите

 

когато "свекървата" на мацката звънна по време на час и тя хукна като луда :lol:

 

Jung Da Bin( лека й пръст) и Yoon Kye Sang толкова им се смях на инфантилните прояви...и определено ми радваха окото, само дето

 

тъпо се получи, че не им дадоха шанс през целия сериал, поне накрая очаквах нещо по- така, ама уви

 

Докторчето( чисто се сбърках щото на Yoon Kye Sang съм му лепнала прякор "докторчето" след ролята му в The Greatest Love, та все си мислех, че двамата братя трябва да са с разменени роли) ме дразнеше по едно време, ама просто Kim Jae Won е голям сладур с Усмивка и не мога да мисля негативно за него. Много се радвах и на моментите между братята, особено във фитнеса и под душа. :i love this:

Майката беше супер луда аджума, като почнеше да вика и да припада за щяло и нещяло си мислех: горките деца с такава майка. Най- отрицателният персонаж ми беше SooJi( дъщерята на другата замесена в коварния план). Така ми се искаше на тая змия( много ми мяза на такава) някой да й забие един шамар. То злоба и завист, ама чак такава коварност. Нищо не я оправдаваше, чак толкова тежък живот не е имала.

Братчето на главната също беше голям шемет. Любимият ми персонаж. Като почнеше да се смее на висок глас и аз по него. Страшен сладур. Що бой яде. :lol:

Yoon Kye Sang е толкова малък и chubby, и като лепнеше странната усмивка, да му се ненагледа човек. :wub:

Не мога да не кажа и за Jung Da Bin. Страхотна актриса. Макар че в сцените, в които ревеше не можах да се разрева и аз( просто ми е много забавна дори и в такива сцени), като се сещах, че вече я няма почвах да плача. Ролята й в този сериал и He was cool никога няма да ги забравя. Забавните роли са били в кръвта й.

Много силно го препоръчвам сериалчето. Нищо, че е по-старичко. Адски забавно, романтично( с мега-сложните взаимоотношения, както обичат корейците) и разбира се доза драма. А персонажите са просто уникални, наскоро не бях попадала на драма, в която да има толкова силно присъствие от страна на актьорите.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много забавен и го гледам с удоволствие!

 

 

Превод е започнат от silvonaa от The stupid dreams Subbing team. Не ми се иска да се дублираме, ако искате може да се комбинираме и така превода ще се появи по-бързоsmile.gif Аз съм се заела с редакцията.Както казва Мечо Пух: Колкото повече, толкова повечеsmile.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...