Jump to content

Tears for you (2006)


inzilbeth

Recommended Posts

poster.jpg

 

IMDb
Заглавие: Tears for you / Nada Sou Sou
Режисьор: Nobuhiro Doi
Държава: Япония
Година: 2006
Език: Японски
Жанр: Драма, Романс
Участват: Satoshi Tsumabuki, Masami Nagasawa, Kumiko Aso, Takashi Tsukamoto

Сюжет: “Tears for you” е любовна история между доведените брат и сестра, Yota (Satoshi Tsumabuki) и Kaoru (Nagasawa). Преди години майката на Yota се омъжва за бащата на Kaoru, който е музикант. Един ден бащата на Kaoru напуска града и семейството и оставя дъщеря си при мащехата си и доведения си брат.Непрежалила раздялата с мъжа си майката на Yota се разболява и умира, но преди да умре кара сина си да обещае, че ще се грижи за доведената си сестричка.

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми се се стори едновременно и смислен и безсмислен. -_-

Краят беше доста неочакван за мен и след целият позитивизъм и енергичност на главният герой не очаквах, че нещата ще приключат така.

Не за пръв път се убеждавам, че японците обичат да гледат много реалистично на живота и правят филмите си също така реалистично. Няма място за мечти и хвърчене в облаците, приземяват те на земята и това си е :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много въздействащ филм, хареса ми. Историята е за голяма силна и невъзможна любов. Не съм и очаквала че ще завъши по различен начин.

 

Ако беше някоя американска продукция може би щяха да ги съберат накрая, защото там няма такива предразсъдаци.

Любовта им беше толкова сладка и невинна, можеше да остане скрита и без той да умира, но така се създаде по-голям драматизъм във филма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искааам Сатоши да ми е брат, а Масами - сестра! Мислех, че Домото Цуйоши е най-добрият брат на света, но имало и други като него.

Прекрасен филм! Отлично предадени взаимоотношения и тази окинавска музика така ме увлече в ритъма си...

Не знам, дали исках подобен финал, но го приех.

П.П. Малкият Рьохей Хирота го помня от Ano sora wo oboeteru и Гоемон. Вече ще го гледаме като по-голям в нови роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...