Jump to content

When Spring Comes (2007)


Recommended Posts

spacer.png

When Spring Comes (2007)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Flowers Bloom When Spring Comes
Период на излъчване: 15 януари 2007 - 20 март 2007
Време на излъчване: понеделник и вторник 21:55
Жанр: Романс
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Jin Hyung Wook

Участват:
• Park Gun Hyung - Lee Jung Do
• Lee Ha Na - Moon Chae Ri
Park Si Yeon - Oh Young Joo
• Lee Han - Kim Joon Ki
Kim Gab Soo - Lee Duk Soo
• Lee Soon Jae - Lee Jae Sik
• Jung In Ki - детектив Moon
• Kang Boo Ja
• Seo Hyo Rim - Hong Yi
• Lee Un - Ki Dong
• Kim Bo Hee - Kim Boo Seon

Kim Nam Gil

Резюме: Бащата на И Джонг До е легендарен мошеник. Въпреки това синът не тръгва по неговия път, а взема изпити по право и се превръща в прокурор. Съдбата го среща с детектив О Йонг Джу, която е назначена в неговия квартал, и с Ким Джун Ги - влюбен в Йонг Джу, произхождащ от заможно семейство, също силно заинтересован да стане прокурор. Междувременно бащата на И Джонг До планира последен удар, преди да изпълни обещанието към сина си да стои далеч от неприятности.

 

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за загуба на време ) .Забавен на моменти ,динамичен ,но като цяло не се отличава с нещо кой знае какво.

Актиьорите играят ролите си прилично,обаче останах с впечатлението ,че не са подбрани качествено:визирам персонажите които изиграват и по-специфично женските роли.Парк Уеон си е мого хубавичка ,но в образът на зъл полицай с високи токчета ,нещо не пасна...

На моменти се осещаха някоя неточности в образът на Lee Ha Na as Moon Chae Ri

 

Доста рязко промени характера си и то без никаква подготовка ,което оставя впечатлението за изкуственият характер на историята която е заснета..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е динамичен, има няколко сюжетни линии. От Ким Нам Гил и Пак Гън Хьонг можеше да се изстиска много повече. Много симпатичен образ прави Kim Gab Soo /И Док Су/. Този актьор съм го гледала в Emperor of the sea. И там много ми хареса.

 

Филмът е по-скоро забавен, няма самоубийствени любовни терзания. Препоръчва се за почивка след някоя драма, която ви е взела здравето. :D

 

Превела съм го и го качвам тук   When Spring Comes / Когато пролетта настъпи  :subs:

 

Приятно гледане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мярнах го и щом е преведен го подхващам веднага!!! Вяда ми се, че от любимите ми комедийно-романтични сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...