Jump to content

Queen Of The Game (2006-2007)


Recommended Posts

spacer.png

 

Година: 2006
Страна: Южна Корея
Жанр: драма, романтика
Епизоди: 20
Период на излъчване: 18.11.2006-28.01.2007
Програма: SBS

Субтитри: Английски


В ролите:
Joo Jin Mo в ролята на Lee Shin Jun / Chase
Lee Bo Young в ролята на Kang Eun Seol
Choi Joon Yong в ролята на Kim Pil Seo
Kim Soo Hyun в ролята на Park Joo Won

Yeo Jin Goo

 

Инфо: Историята е за един мъж (Joo Jin Mo), търсещ отмъщение и готов на всичко, за да го постигне. Но любовта му изиграва по-жестока шега от играта, която самият той е започнал, защото тази, която обича, е дъщеря на най-големия му враг.

 

Лично мнение: Изгледах първите 2 епизода и засега филмчето ми харесва. Истина си е, че бъка от клишета, ала ми прави приятно впечатление, че героите проявяват характер и воля (за добро или за лошо). Освен това, като си зная как ми е на сърцето Joo Jin Mo, не мога просто да го пропусна, играе великолепно, както винаги! Първи епизод пък е сниман в Нова Зеландия, така че наистина ще се насладите на великолепни пейзажи (малко сякаш си като попаднал във Властелина и аха, аха Фродо да се дотъркаля от някъде, ама нейсе :896767: !

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал съм до 10 епизод и за съжаление ще забавя темпото, защото руският му превод е до 13 вкл./ а се бях зарекла да не правя повече така/. Както казва Marchooo -класическа корейска драма по всички правила, но това не я прави в никакъв случай лоша. Напротив, много добра драма, със съдбоносни обрати, с добра актьорска игра и пак дежурното "няма да пусна ръката ти" :roll: и двете, и трите... Всъщност съм доста изнервена, че ще трябва да почакам да разбера какво ще се случи :(

 

май че ще си имаме бебе, но пак съм изтървала момента с правенето :o

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса този сериал, стана ми любим.
Единствено мога да кажа, че малко са го разтегнали, ама по-добре, че бе по-дълъг.
Краят ми хареса много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз го довърших днес. Определено ми хареса :) . Особено усмивката на Joo Jin Mo . И историята си я биваше - не че беше нещо чак толкова вълнуващо.

Всички артисти превъзходно бяха влезли в образ - впечатли ме изпълнението на бащата на главната / трудно помня имена / .

Със сигурност ще го препоръчам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...