Jump to content

Daredevil in the Castle | Osaka jo Monogatari (1961)


Recommended Posts

daredevil-castle-poster.jpg

 

Osaka jo Monogatari / Daredevil in the Castle / Сказание за замъка Осака

Режисьор: Хироши Инагаки
Жанр: Драма, приключенски
Година: 1961
Език: Японски

 

IMDB


В главните роли: Тоширо Мифуне, Кейко Кагава, Юрико Хоши и др.
 

Сюжет: Япония, 1614 година. Временното примирие между могъщия род Токугава и рода Тойотоми всеки момент ще рухне. Замъкът Осака, цитаделата на рода Тойотоми се готви за война.
По това време в града се появява главният герой на повествованието, Мифуне, селски самурай с "дървена" глава, загубил всичките си близки в битката при Секигахара.

:essub:


Изтегли филма с руски субтитри

Изтегли филма с английски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Аудио кодек: AC3

Видео: Разширение: 720x320. Кодек: XviD MPEG-4 codec. Кадри в секунда: 25,00. Битрейт: 2087 Kbps. Фактор качество: 0,37 b/px.

Аудио: Кодек: ATSC/A-52 Dolby AC3. Брой канали : 2. Частота: 48000 Hz. Битрейт: 192 Kbps.

 

И сега ако ни кажеш това нас какво ни интересува? Надявам се, че имаш и лично мнение за филма и ще го споделиш с нас. Пък ако и метнеш някой линк за сваляне, няма да ти се разсърдим хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има да ме черпи! :lol:

 

Мда, Mike е прав, Гат'Мръсна, пускай в темите си линкове за теглене, без да са ти ги искали. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това мразя да пускам теми - веднага ще се намери някой да си поиска нещо - я бира, я линк за теглене :lol:

И за да видите, че не съм запет ще ви дам линк за теглене (макар че Майк знае много добре от къде да си дръпне филмчето) :P

Това е линка за сваляне, а инфото съм го пуснал, за да знаят хората, че ще видят нещо и на екрана, не е като да е САМ релийз. А колкото о личното ми мнеие - щом съм го превел, значи ми е харесал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...