Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Princess Raccoon/ Tanuki Goten

Режисьор: Сейджин Судзуки
Жанр: фентъзи, романс, мюзикъл, комедия
Година: 2005
Език: японски, мандарин
Държава: Япония

Субтитри: Ангкийски


Участват: Zhang Ziyi, Hibari Misora, Mikijiro Hira, Saori Yuki, Joe Odagiri

ОПИСАНИЕ: Принц Амечийо случайно се натъква на мистериозна красавица на име Тануки, докато се разхожда в гората и бива мигновено запленен от нейната хубост. Скоро той разбира, че принцесата всъщност е митично създание, по-точно язовец, който приема женски образ. Но вече е твърде късно, защото и двамата герои са в плен на любовта си един към друг...
Филмът е сюрреалистична комедия-мюзикъл за любовта и измяната, майсторски разказана със средствата на кабуки, опера, анимация, елементи напоп културата и дори рап музика. Един истински брилянтен кино шедьовър.

Личен коментар:
Вчера ми попадна съвсем случайно, докато гледах трейлъри... първо ме впечетли особената смесица на жанрове, след това разгледах и други заглавия от същия режисьор (който е тотално луд, в добрия смисъл, разбира се - погледнете трейлърите на филмите му - Pistol Opera, Branded to Kill, The Road Home ), накрая като гледах актьорския състав видят, че в главната роля е не кой да е, а Zhang Ziyi (Мемоарите на една гейша, Къщата на летящите кинжали, Тигър и Дракон, 2046), три напълно достатъчни аргумента, които да ме накарат да си помисля, че филмът е нещо наистина новаторско и интересно.

 

Свали с английски субтитри

 

Свали с руски субтитри

 

Онлайн с английски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ми интересно, но линка нещо не работи. :( случайно да знаеш някъде другаде да го има филмчето за сваляне..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ми интересно, но линка нещо не работи. :( случайно да знаеш някъде другаде да го има филмчето за сваляне..:)

Опа.. моя грешка, оправих го, сега работи. Филма е невероятно новаторски и те хваща от самото начало. Изключително увлекателен и смешен... Гледайте го непременно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за представянето, ще го погледна тези дни.

Имам само 2 малки молби- като пускате теми тук задължително давайте линк към IMDb за филма (стига да има разбира се, а този тук в случая има), както и не споменавайте имена на тракери в линковете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...