Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Линк към IMDB

Държава: Китай
Година: 2001
Времетраене: 87 минути
Жанрове: Комедия
Режисьор: Стивън Чоу

В ролите: Стивън Чоу, Джао Уей, Ман Тат Н, Ин Че, Ли Хуей и др.
Сценарист: Стивън Чоу, Кан Чън Чан

Резюме: След съдбоносна грешка, костваща кариерата му, бившият футболен играч се среща с кунгфу учител, който се опитва да разпространи бойното изкуство по света. Бившият футболист му помага да се помири с петимата си братя като ги учи на футбол, в който прилагат кунгфу хватки. Така правят отбор и съвсем скоро влизат в престижния турнир с награда от един милион долара.
 


Свалете с :subs:оттук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: съжелявам не можах да вмъкна картинка

Готов си, пич. ;) Само не забравяй линка към IMDB.com ;)

 

Филмът го гледах преди 3-4 години по Диема - щуротийка е и зависи как ще подходите към него. Или ще си паднете от смях, или адски много ще ви досади и няма да го изгледате докрай. Аз лично се хилих като боксьор на сотаджийски виц след нокаут в третия рунд. Узи знае за какво говоря... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

slz2001.poster.1.s.jpg

Брей,че съм бърза :D .

Та по темата:гледах го,когато бях малка,може би скоро след като излезе.И останах със смесени чувства,бях се настроила за комедия,но нещо хич не ми беше смешно.Помня филми(имам слонска памет)затова мога да кажа дори и сега какво ми направи най-голямо впечатление,освен кунг-фу футбола.Отношението на ''висшестоящия''към подчинения,униженията,на които подлагаха героите,особено брат Желязна глава(май така беше 0.о).Старият треньор беше длъжен да коленичи пред шефа на другия отбор,тормозеха главната героиня на работа.Въобще,обстановката ми беше тягостна,сякаш открих лице на Азия,което не ми се щеше да виждам.Поне това ми направи впечатление тогава,сигурно съм била втори клас все пак :D

Планирам скоро ако съм в подходящо настроение пак да го гледам,за да видя дали наистина е това,което помня.Убедена съм,че ще остана със съвсем друго впечатление този път.

П.С.Чак сега виждам,че е с Вики Жао Мей,преди 9 години не съм си имала и идея коя е тази актриса(Е то ако не бяха двата филма с Чен Кън сигурно още щеше да е така).

Съжалявам за дългия(и светкавичен)пост,просто отдавна не се бях сещала за този филм.Аа,ето и клип с кадри от филма,създаден е за световното през 2006(Ей такъв футбол ми се гледа ;)

http://www.youtube.com/watch?v=sDEbyIb4tGs

)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да препоръчам филма на всички, които се забавляват на пародии. Защото на този - няма как да се погледне сериозно.

И като оставим фантастиката настрана - има много смешни сцени, на които съм се смяла с глас.

Бедна ми е фантазията, колко е богато въображението на този, който е измислил такива УНИКАЛНО ГРОЗНИ персонажи.

Още помня как капеха секретите на главната - в тестото, което месеше. :lol:

Изобщо Stephen Chow е симпатяга, а останалия каст (с който играе и в други филми) са уникални. Гледайте и няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...